آن را سخت به تصور کنید که شامپانی barista پشت پیشخوان در La La Land نوع کافه تلاش شد از یک سال پیش.

Ciara مورتون گفت که او خواهد بود بی خانمان اگر او کار نمی کند وجود دارد. “اگر این نور هرگز به زندگی من خواهد بود از افسردگی رنج می برند,” او گفت:.

دالاس کافی شاپ تبدیل به یک پناهگاه امن برای پرورش کودکان و نوجوانان. در تگزاس به تنهایی بیش از 1200 جوانان سالخورده از سیستم در سال گذشته و بسیاری تا پایان در خیابان.

“ما در کسب و کار قهوه — ما قطعا در کسب و کار از مهربانی گفت:” فرانسوا Reihani, the La La صاحب زمین.

Reihani ایجاد یک برنامه که در آن پرورش جوانان یاد بگیرند که چگونه به آن را در دنیای واقعی است. تا کنون او را استخدام کرد و نه بچه ها.

cbsn-fusion-dallas-cafe-gives-a-chance-to-children-often-forogtten-by-others-thumbnail-455982-640x360.jpg

اگر چه این کاهش به سود خود او گفت: “وجود یک تعادل در زندگی درست است ؟ ما یک وظیفه برای جامعه ما برای کمک به آنهایی که نیاز به راست?”

Ciara مورتون قرار داده شد با یک خانواده فاستر پس از پدرش مورد آزار جنسی او هنگامی که او 15. تقریبا پنج سال بعد از آن هنوز هم دشوار است.

“من سعی می کنم به آن فشار پشت سر من به دلیل آن اتفاق افتاده است, من می خواهم به حرکت به جلو” مورتون گفت. “همه چیز او نمی خواهد برود. اما …. “

Ciara می گوید لا لا زمین است جایی که او در نهایت می توانید در صفحه اصلی تماس بگیرید. او گفت: بهترین بخشی از کار است “داشتن یک سیستم پشتیبانی با من. داشتن افرادی که در باور من — که من جاه طلبی. این به من اجازه کار در اهداف من و باور خودم. که بخش مورد علاقه من.”

© 2020 CBS Interactive, Inc. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im