پلیس دالاس آن را “وظیفه هر کارمند” برای جلوگیری از نیروی بیش از حد

دالاس رئیس پلیس Reneé سالن قرار گرفته و به یک قانون جدید در نیروی سیاست کتاب ساخت و آن را “وظیفه هر کارمند” که شاهد استفاده از نیروی فیزیکی “نامناسب بودن اعمال” و یا استفاده بیش از لازم “یا متوقف و یا تلاش برای متوقف کردن” عمل در سوال.

یک بیانیه منتشر شده روز شنبه توسط پلیس دالاس گفت جدید “وظیفه دخالت” جهت اجرا شد توسط رئیس هال “برای ایجاد یک فرهنگ که در آن چه اتفاقی افتاد به آقای [جورج] فلوید اتفاق نمی افتد دوباره.”

“میلیون ها نفر به تماشای یک مینیاپولیس افسر پلیس خفه آقای جورج فلوید به مرگ با اعمال فشار با زانو خود را در قربانی گردن حدود 9 دقیقه است. همکار, همکاران, یا کمک و یا ایستاده و تماشا آقای فلوید را آخرین نفس خود را. تا به حال افسر همکاران مداخله نتیجه ممکن است متفاوت” پلیس در بیانیه ای گفت:.

افسر که تحت فشار قرار دادند زانو خود را به فلوید را پشت و گردن از کار اخراج شد و متهم شده است با دوم و سوم قتل درجه. سه نفر از افسران همکار خود را که در طول برخورد در مینیاپولیس — همه از آنها نیز از کار اخراج شده — رو به رو هستند به اتهام کمک و معاونت در جرم و جنایت.

مراسم یادبود افتخارات زندگی جورج فلوید

پلیس دالاس نیز تحت بررسی در طول بیش از یک هفته مداوم اعتراضات را برانگیخت توسط Floyd مرگ است.

براندون Saenz 26 سال است که عضو جمعیت در اعتراض به خشونت پلیس در دالاس در روز شنبه در گفت و تبدیل به یک قربانی از آن است.

“من شنیده رونق بود. من آمار” Saenz گفت. “من قرار داده و من دست و دستم را روی چشم من و سپس من در زمان خاموش در حال اجرا است.”

او گفت که او هیچ چیزی برای تحریک ضربه بودن با غیر کشنده اسفنج دور اما به عنوان یک نتیجه, وکیل مدافع گفت که او از دست داده و چشم چپ خود را CBS دالاس-فورت وورث گزارش شده است.

“جالب است که اعتراض در مورد استفاده بیش از حد از زور و خشونت پلیس به پایان می رسد با استفاده بیش از حد از زور و خشونت پلیس” گفت: Jesuorobo Enobakhare که ریاست پلیس دالاس نظارت هیئت مدیره.

نگرانی سازمان عفو بین الملل استفاده از زور علیه معترضان

معترضان به نام پلیس نظارت هیئت مدیره برای از سرگیری جلسات منظم که متوقف طول coronavirus خاموش شدن ناگهانی. هفته آینده آن خواهد شد.

در دستور کار خود خواهد بود رای در مورد اینکه آیا برای بررسی چگونگی اداره پلیس دالاس دستگیره تظاهرات و همچنین به عنوان یک حادثه ای که دوشنبه شب زمانی که صدها نفر از معترضان راه می رفت بر روی Margaret Hunt Hill Bridge.

CBS انجمنها گفت: آن را شنیده و دیدم دود و دیدم یک معترض بودن دور انجام شده است. “او flash-ضرب دیده شده توسط افسران پلیس برای پیاده روی مسالمت آمیز گفت:” فرد کمک به او را از صحنه است.

پلیس دالاس نظارت نظارت بر تونیا McClary که گزارش به هیئت مدیره گفت: دفتر او تا به حال دیده می شود افزایش شکایت های این هفته است.

“ما پست صوتی است که تقریبا کامل است. ما هنوز در حال رفتن را از طریق ایمیل. آنچه که ما قادر به دریافت از طریق در حال حاضر حدود 100,” او گفت:.

برخی موارد مانند Saenz است شده نوشته و در حال حاضر تحت بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de