دانیل پرود معترضان فلفل توپ پس از اعتراض اعلام غیر قانونی

اندکی پس از آن که راچستر، پلیس نیویورک اعتراض شنبه شب دانیل پرود را به یک گردهمایی غیرقانونی اعلام کرد، بنا به گزارش ها پلیس گاز اشک آور و توپ فلفل را به روی جمعیت شلیک کرد.

به گزارش دموکرات و کرونیکل راچستر، اعتراضات در روچستر بدون هیچ بازداشتی صلح آمیز بود، تا مدت کوتاهی پس از ساعت ۱۰:۲۰ بعد از ظهر. RPD در بیانیه ای که Democrat & Chronicle به دموکرات و کرونیکل منتشر شد گفت که در ساعت ۱۰:۲۰ بعد از ظهر، جمعیت شروع به پرتاب بطری به سوی پلیس کردند و افسران را رهبری کردند تا به جمعیت دستور متفرق شدن دهند.

اندکی پس از آن، گزارش های کاغذی، انفجارها شنیده شد و پلیس تأیید کرد که به منظور کنترل جمعیت، توپ فلفل و گاز اشک آور شلیک کرده است. شاهدان متعدد به روزنامه گفتند گاز اشک آور و توپ های فلفل پس از آن شلیک شد که کسی آتش بازی روشن کرد. این موضوع توسط RPD تأیید شد که گفته بود افسران با آتش بازی و همچنین سنگ ها مورد اصابت قرار گرفته اند.

خبرنگار ویل کلیولند Democrat & Chronicle از دموکرات و کرونیکل ویدئویی را در توییتر شون داود خبرنگار فتوجورنالیست به اشتراک گذاشت که پس از برخورد با توپ فلفل و گاز اشک آور واکنش نشان می داد.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

در این مقاله آمده است که تا ساعت ۱۰:۴۵ بعد از ظهر خودروهای زرهی به محل حادثه رسیدند و بخش عمده ای از جمعیت پراکنده شدند.

این اعتراض توسط Free the People Roc سازماندهی شده بود و به گزارش اسپکتروم نیوز، این گروه خواستار استعفای شهردار روچستر دوست داشتنی وارن و لارون سینگلتونی رئیس RPD است.

این گروه راهپیمایی خود را در خیابانی آغاز کردند که پرود در ابتدا توسط پلیس مهار شده بود، و به سیتی هال راهپیمایی کردند. پلیس تخمین می زند که ۱۵۰۰ معترض در این راهپیمایی دست داشته اند.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

نیوزویک برای اظهار نظر به RPD رسید.

daniel prude تظاهرکنندگان در ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ در روچستر نیویورک به سمت دانیل پرود راهپیمایی کردند. پرود پس از دستگیری در ۲۳ مارس، توسط مأموران پلیس روچستر که یک «هود تف» را روی سرش قرار داده بودند درگذشت و هنگام مهار او او را به زمین چسباند. مایکل ام سانتیاگو/گتی

پس از انتشار تصاویر دوربین های بدن از مرگ پرود، اعتراضات در چهار شب گذشته در این شهر شدت گرفته است. در این فیلم که ۳۰ مارس ضبط شده است، ماموران را می توان دید که پس از قرار دادن هود تف بر سرش، صورتش را به زمین نگه داشته اند. به گفته ممتحن پزشکی، پرود بر اثر خفگی «در تنظیم خویشتن داری فیزیکی» درگذشت. اون غير مسلح بود .

اگرچه دانیل پرود اهل شیکاگو بود، اما او در راچستر بود که به دیدار برادرش جو پرود می رفت. جو پرود گفت ساعت ۳ صبح ۳ مارس، پس از ترک خانه دانیل، پلیس را برای کمک فراخوانده است.

“من یک تماس تلفنی برای برادرم برای دریافت کمک قرار دادم. نه برای برادرم که لینچ شود.» جو پرود در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت. “چگونه او را دیدم و به طور مستقیم نمی گویند، “مرد بی دفاع است، باک برهنه بر روی زمین است. اون قبلا ً دستبند زده. چند برادر دیگر باید برای جامعه بمیرند تا بفهمند که این باید متوقف شود؟»

روز پنجشنبه وارن اعلام کرد که هفت افسر دست اندرکاران این دستگیری به حالت تعلیق درآمده اند. علاوه بر اين، لتيتيا جيمز دادستان کل ايالت نيويورک روز شنبه اعلام کرد که يک هيات منصفه بزرگ را برای تحقيق در باره مرگ دنيل پرود در بر می گیرد.

جیمز به خبرنگاران گفت که افسران درگیر در این پرونده “در دسترس قرار نگرفته اند” به محققان، هر چند هنوز نگفت که چرا، با توجه به دموکرات و کرونیکل.

جیمز در بیانیه ای اعلام کرد: «خانواده پرود و جامعه روچستر از درد و اندوه زیادی عبور کرده اند.» “دفتر من بلافاصله حرکت خواهد کرد به empanel هیئت منصفه بزرگ به عنوان بخشی از تحقیقات جامع ما در این مورد است.”

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام }

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر