پیچش یا حلقه زنی با یک کتاب خوب است یک راه عالی برای تصویب آن زمان در طول قرنطینه — و چه بهتر است به جای فرار از دنیای جادوگری هری پاتر. طرفداران این هفت سری کتاب هم اکنون می توانید J. K. Rowling کلمات به عنوان خوانده شده به آنها توسط هری پاتر خود را. دانیل رادکلیف که بازی به عنوان شخصیت در سری فیلم فقط با خواندن فصل اول از “هری پاتر و سنگ جادو” آنلاین و بیشتر برای آمدن وجود دارد.

رادکلیف خواندن فصل یک “پسر زندگی می کردند که” در یک فیلم برای “هری پاتر در خانه” پروژه کاهش یافته است که در مارس 5. دیگر افراد مشهور به نوبت خواندن بقیه فصل های این کتاب است که شناخته شده به عنوان “هری پاتر و سنگ جادو” در انگلستان

“اما هنگامی که دو فصل آینده ما شما را بشنود گریه ؟ نگران نباشید این فقط آغاز” دنیای جادوگری سایت teases. “مطمئن شوید که به بررسی پشت در HarryPotterAtHome.com هر هفته که در آن شما می توانید انتظار خوانش جدید از بازیگران ستاره از انسان.”

مشخص نیست که جزئیات فصل دوم “در محو شیشه” اما یک ویدئو منتشر شده توسط دنیای جادوگری را نشان می دهد چند مشهور است که در طرح شرکت کردند. در علاوه بر این به رادکلیف “عکس حیوانات” ستاره Eddie Redmayne و “نفرین کودک” ستاره Noma Dumezweni نیز به عنوان راویان ، داکوتا فانینگ, دیوید بکهام و دیگران را نیز قرض دادن صدای خود, این ویدئو نشان می دهد.

برای کسانی که دهانه توجه کوتاه از فصل نسبتا کوتاه — آن زمان فقط حدود 25 دقیقه برای رادکلیف برای دریافت از طریق بخش خود را. بنابراین برای پدر و مادر به دنبال چیزی برای سرگرم بچه های خود را برای چند دقیقه “هری پاتر در خانه” ممکن است مجازی ،

وجود دارد بسیاری از شبیه ابزار های آنلاین پدر و مادر می توانید استفاده برای نگه داشتن بچه ها درگیر و خواندن. بازیگران جنیفر گارنر و امی آدامز داوطلب خدمت سربازی مشهور خود را و دوستان را به خواندن کتاب های کودکان آنلاین. دیگر در خانه تجارب آموزشی, گوگل, فرهنگ و هنر ارائه مجازی موزه تورهای تحصیلی ارائه شده است رایگان روز به روز پروژه های به نگه داشتن بچه ها ذهن های فعال در صفحه اصلی و مرکز کندی نیز ارسال روزانه “ناهار ابله” ویدئوها توسط کودکان محبوب نویسنده کتاب Mo ویلمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de