‘تاریک حلقه’ فصل 2: Chris Jericho مذاکرات Chris Benoit نه ‘ستایش قتل و سالن از شهرت

نیوزویک | No comments

معاون را تاریک حلقه سری که غواصی عمیق به مردم و داستان در کشتی حرفه ای بود یکی از چشم باز کردن و تحریک آمیز قطعات تلویزیون در سال 2019.

در حال حاضر بازده سری دوم فصل با پریمایر chronicling قتل/خودکشی Chris Benoit و خانواده اش. دو بخش قسمت—که پخش در معاون تلویزیون در روز سه شنبه—قطعا طرفداران کشتی صحبت کردن در مورد یک مرد خانواده است که در غیر این صورت تبدیل به تابو در این صنعت است.

سمت تاریک از حلقه را پوشش حوادث منجر به که آخر هفته در سال 2007 در راه است که هرگز قبل از انجام شده است. و اینکه که اجازه می دهد تا طرفداران کشتی و کسانی که در این صنعت تبدیل به راحت تر صحبت کردن در مورد در-حلقه جنبه های بنوا حرفه ای با توجه به سابق WWE و AEW champion Chris Jericho, مهم نیست که به عنوان کار و داستان برای خود صحبت می کنند.

“این یکی از آن چیزهایی که در آن مهم نیست که اگر آن را کاهش آن است. از آن مهم تر به داستان از دیدگاه افرادی که درگیر مستقیم با آن” اریحا گفت: عصر ایران. “و به همین دلیل آن را چنین مهم نشان می دهد اگر شما باور در تاریخ کشتی و یا می خواهید به دانستن بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده است.”

دو بخش کریس بنوا قسمت شامل توصیفات از جریکو, Dean malenko را, Chavo و Vickie Guerrero و بسیاری از بیشتر—همه از آنها در صنعت کشتی در کنار بنوا و نزدیک به کریس و خانواده اش.

dark side ring chris nancy benoit
کریس و نانسی Benoit
معاون

معاون خاموش کردن اولین قسمت از Benoit قسمت به تماشای رایگان خود را در کانال یوتیوب به طوری که طرفداران در حال حاضر می توانید ببینید که چگونه نزدیک بنوا و همکار کشتی گیر Eddie Guerrero شد. در واقع جریکو احساس می کند رابطه بین بنوا و Guerrerro و چگونه در هم تنیده حرفه خود بودند که یک داستان جالب را در خود دارد. اریحا و کسانی که درگیر در این مجموعه بر این باورند که “هسته ای” از بخش اول است که در مورد دوستی و چگونگی مرگ یکی در نهایت منجر به دیگر.

“وجود دارد یک داستان وجود دارد که نیاز به توان گفت. این مهم است برای نشان دادن سمت انسان از کسانی که همه چیز” اریحا توضیح داد. “از آن سخت به بحث در مورد ؟ آره. آن مهم است برای من به درگیر است ؟ کاملا. این چیزی است که من نمی باید انجام شود و اگر مردم نبودند درگیر در آن است. آنها به حال خود می گویند و به توضیح دهید که چگونه آنها احساس می کنند و آن را می دهد برخی از مرتب کردن بر اساس از بسته شدن نیز هست.”

جریکو رو در هیئت مدیره با Benoit مستند پس از Chavo Guerrerro از او خواسته می شود یک بخش از آن است. او اذعان دارد که قدرت ستاره را به نام او کرده است امیدوارم بیشتری را چشم به محصول اما او احساس می کند بزرگترین ستاره فصل برتر هستند David Benoit 27-ساله پسر مرحوم کشتی گیر و ساندرا Toffoloni خواهر نانسی Benoit.

هر دو را باور نکردنی حساب از زندگی خود را در Benoit خانواده است. دیوید Chris’ اولین فرزند از ازدواج قبلی اما عاشق نامادری خود و برادر ناتنی دانیل در حالی که ساندرا می دانستند نانسی بهتر از هر کسی. او به بینندگان یک نگاه به خواهرش زندگی قبل و در طول ازدواج خود را به Benoit.

جریکو آورده دیوید و ساندرا هم چند سال پیش است که در این مستند شد و آنها را linchpins از این پروژه است.

“هیچ کس را تا کنون درک آنچه آنها را از طریق رفت به غیر از این دو است. من خوشحالم که من قادر به آنها را با هم” اریحا گفت. “آنها یک دوستی که قادر به گذشته به این روز است. این واقعیت است که هر دو را تاریک حلقه باور نکردنی بود و من خوشحال هستم که. من فکر می کنم این دو به یکدیگر نیاز دارند به تکیه و به اشتراک گذاری احساسات است که هیچ کس دیگری واقعا تا کنون سهام میزان ضرر و زیان آنها بود.”

“اگر آن را به هر کس دیگری که نبود Chavo Guerrero من می گفت: هیچ. اما زمانی که Chavo گفت: آنچه طرح شد و من تمام آن چرا که او فقط به عنوان نزدیک به کریس و ادی به عنوان من بود” اریحا گفت. “و پس از آن من بود قادر به آوردن Dean malenko را و داود و ساندرا درگیر شدند. به هیچ وجه من نمی خواهد آن را انجام داده اند هنگامی که متوجه شدم آنها درگیر شدند. به هیچ وجه من نمی خواهد آن را انجام داده اند هنگامی که متوجه شدم تمام این مردم بودند که فوق العاده نزدیک شد که در آن به داستان راه حق است.”

اما به عنوان جریکو قرار می دهد و آن را در چند دقیقه باز از قسمت یک, تاریک حلقه نیست “ستایش” این قتل است.

“ما از صحبت کردن در مورد Benoit حرفه ای شما باید برای جدا کردن این دو است. به خصوص برای من که خیلی در هم تنیده با او” اریحا گفت. “زمانی که من تصمیم به صحبت در مورد [بنوا] درخشش در حلقه آن را به حال چیزی برای انجام با چگونه من احساس می کنم در مورد آنچه که او در آخر عمر خود را. برخی از مردم, ‘شما نمی توانید ذکر است که” اما من می توانم و من خواهد شد و اگر شما آن را دوست ندارم پس از آن گوش دادن نیست. چون من درگیر شد با بسیاری از قطعات از کار خود را, و من تا به حال برخی از بهترین مسابقات را با او. اگر من احساس می کنم صحبت کردن در مورد آن را در راه مثبت است که حق من به عنوان یک بازیگر به عنوان یک دوست از کریس و به عنوان یک همکار.”

chris jericho dark side ring chris benoit
Chris Jericho گفتن داستان های خود را از کریس بنوا در فصل 2 والاتر از ” سمت تاریک از حلقه.’
معاون/YouTube

جریکو و بنوا کشتی با هم برای بیش از 10 سال در ژاپن, WCW و WWE. این قهرمان سابق معتقد است برخی از بزرگترین مسابقات بودند با بنوا و که به کمک آنها کار خود را. اما جریکو اذعان می کند که آن را سخت به فکر می کنم در مورد کسانی که بدون تفکر از فاجعه—هنوز هم او گفت: شما باید سعی کنید و جداگانه این دو به خصوص برای آینده کشتی گیران که می خواهید به یادگیری.

“وجود دارد هیچ شکی نیست که این مرد یکی از بزرگترین نوازندگان از تمام وقت و رفتن وجود دارد به افرادی که به تماشای مسابقات خود را برای الهام و این خوب است” اریحا گفت. “من فکر می کنم که این نسل همیشه تماشای بنوا در راه همان است که نسل تماشا دینامیت بچه و دیگر کشتی گیران که او را تماشا. من آرزو می کنم من مانند کشتی Benoit. من در بسیاری از مسائل اما او خوب بود در همه چیز را در حلقه. ادی بیش از حد. به همین دلیل هر دو از این بچه ها تا به حال چنین آینه مشاغل. آنها هر دو بسیار بزرگ در آنچه که آنها انجام داد. وجود دارد بسیاری از شباهت ها تنها تفاوت این است که ادی مرگ است “تحسین” و دیگر … شما می توانید می گویند هرگز نام خود را هرگز دوباره.”

جریکو می یابد برخی از طنز در این فاجعه از آنجا که همه بنوا بود تماشای کشتی و می خواهید به یک کشتی گیر و اقدامات خود را در یک مقدار زیادی از آسیب به کسب و کار.

زمانی که جزئیات قتل/خودکشی آمد به نور WWE و کشتی به عنوان یک ورزش بودند زیر آتش. بنوا سم شناسی گزارش برگشتم با سطح بالایی از تستوسترون نشان می دهد سوء استفاده از استروئیدها و دیگر محرک و مغز او به علم اهدا شد نشان داد که او دچار یک مورد شدید مزمن پس از سانحه انسفالوپاتی (CTE).

اخبار رسانه ها و دولت خواستار شدند برای تغییرات.

“این قطعا تغییر کشتی. در آن زمان با تمام حدس و گمان و دولت درگیر آن می رفته اند در WWE به راحتی. نگاه کنید که چگونه به سرعت از دولت این است که خاموش همه چیز را در حال حاضر آنها به راحتی می تواند تعطیل کشتی کسب و کار با توجه به تمام محرک و مخدر کریس بود” اریحا گفت. “خوشبختانه [WWE] قادر به تغییر آن در اطراف و چیزی یاد بگیرند پس از این اتفاق افتاده است. ما یاد گرفتیم در مورد CTE اثرات آن نقطه آن را قبل از آن و نحوه مقابله با آن است.”

صندلی عکس به سر که مریم گفته بود “نشان افتخار” در ’90s are غیر قانونی در اکثر کشتی کج تبلیغات و سخت تر از مواد مخدر قلب و تصادم تست اجرا شد که مریم می گوید: هرگز قبل از وجود بنوا و Guerrerro درگذشت.

و گذشته از تکنولوژی جدید ظاهر جریکو معتقد است چیزی بیشتر می تواند انجام شود در مورد مواد مخدر و تصادم تست. او می گوید: بهداشت و درمان است که همه چیز را در AEW و WWE و خیلی تست است که شما نمی قادر به Advil بدون نسخه.

“اگر وجود دارد هر گونه مثبت به این همه وحشتناک منفی آن را که مرگ آنها را به کسب و کار امن تر برای بچه ها درگیر است. این یک درس مهم است که ما در مورد آن را یاد بگیریم” اریحا گفت.

در حالی که جریکو معتقد است جدا بنوا و خود را در حلقه حرفه ای لازم است به بحث در مورد چگونه بزرگ از یک کشتی گیر او نباید آن مفتخر می گویند, WWE Hall of Fame.

“آیا کریس بنوا تا به حال به سالن از شهرت ؟ به هیچ وجه نباید او. وجود دارد بیش از حد چمدان به بحث در مورد. اما اگر شما به دنبال از حرفه ای و توانایی نظر او یکی از بزرگترین در تمام دوران” اریحا گفت.

اما جریکو معتقد است یکی دیگر از Benoit باید در کمک به این صنعت به عنوان یکی از موفق ترین مدیران از 80s و 90s. نانسی Benoit خواهد مدیریت برخی از مشخصات بالا نام مانند کوین سالیوان, The Sandman, و بخشی از دو تکرار از چهار اسب سوار به عنوان “زن است.”

“نانسی یک حرفه ای بزرگ قبل از او تا به حال ملاقات کریس. او بزرگ بود و در آنچه او انجام داد و آن در زدن دست داده چرا که مردم همیشه تمرکز بر مرگ او. اما هنگامی که شما تمرکز بر روی زندگی او یک حرفه ای است که باید به سالن از شهرت چرا که او سزاوار آن” اریحا گفت. “همه بار آن را سخت برای او به در می شود, اما من هنوز هم فکر می کنم کار درست انجام دهید این است که او را در. او سزاوار است که به عنوان یک فرد و حرفه ای است.”

حرفه ای و تراژدی Chris Benoit ادامه خواهد داشت گفت: اما جریکو احساس می کند پس از تاریک از حلقهاو نیازی به بحث در مورد آن را ندارد. او در مورد آن نوشته در کتاب خود در مورد آن صحبت کردیم در پادکست خود را و در حال حاضر این است.

“به بحث در مورد آن را در دوربین می دهد و آن را متفاوت پرنیان مسهل در بسیاری از راه ها و قرار دادن درپوش بر روی آن در بسیاری از راه های. وجود دارد هیچ دلیلی برای من به بحث در این مورد در عمق دوباره چون من نوشته ام در مورد آن صحبت در مورد آن در صدا و در حال حاضر من شده است دیده می شود در دوربین صحبت کردن در مورد آن” اریحا گفت. “این است که دایره کامل بسته شدن لازم است را برای من به جلو حرکت کند.”

سمت تاریک از حلقه های نجومی 2 برای اولین بار سهشنبه, مارس 24 در 9 p. m. در معاون تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>