گروهی از خودمختار روبات اعزام شده است توسط محققان دارپا برای تست چگونه این تکنولوژی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از یک شهری raid. این آزمایش بخشی از یک پروژه به پیدا کردن راه هایی برای نقشه محیط و جمع آوری در زمان واقعی با استفاده از هوش هوایی و زمین بر اساس روبات.

در نه چندان دور آینده صدها بدون سرنشین هواپیماهای بدون سرنشین و در زمین بلکبرن می تواند از بین بردن به منطقه مورد علاقه و با فشار خارج کردن داده های مهم را به انسان نظامی اپراتورها در مواجهه با محدود بینایی خطوط یا وظیفه با مرور غیر قابل پیش بینی فضاهای پژوهشگران دفاع آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته (DARPA) گفت: این هفته است.

کارشناسان نظامی می گویند هدف این است که برای انتقال “بینش انتقادی کوچک به واحد زمین” از swarms از 250 تا همکاری خودمختار روبات.

یک سوم میدان آزمایش به تازگی انجام شد در اردوگاه شلبی مشترک نیروهای مرکز آموزش مبتنی بر در می سی سی پی پیشگام توسط DARPA.

برنامه led توسط تیموتی چانگ شناخته شده است به عنوان توهین آمیز ازدحام فعال تاکتیک (افست).

در اخیر آزمون rovers و هواپیماهای بدون سرنشین را فرستاده بودند به مرکز آموزش با هدف یافتن موارد و زمینه های مورد علاقه, مشخص شده در این نمونه یک فرم از بارکد.

رباتیک swarms استفاده بر روی تخته, دوربین و سنسور به ارسال اطلاعات به دست آورد از بارکدو پس از آن بیشتر هواپیماهای بدون سرنشین مستقر شدند برای حفظ محیط زیست نظارت است.

در یک ویدیو از تظاهرات بشر اپراتور می تواند دیده می شود با استفاده از واقعیت تقویت (AR) برای ارتباط برقرار کردن با یک نقشه از محیط زیست ایجاد شده با ازدحام داده است. یک آزمون قبلی در ماه اوت سال 2019 نشان داد که چگونه swarms می تواند در پیدا کردن و تجزیه و تحلیل و فراگیر یک ساختمان است.

این تیم تحقیقاتی از هم جدا هستند به “ازدحام فروشندگان” و “ازدحام sprinters.” فروشندگان ایجاد ابزارهای رایانه الگوریتم و رابط. Sprinters وظیفه هستند با ساختمان های اضافی تکنولوژی است که قادر به ادغام با فروشندگانمانند علیرضا کنترل حرکت و یا haptic feedback.

“یکی از چیزهایی که هیجان انگیز است که ما دیده می شود در اینجا بوده است ادغام است که رخ داده میان ازدحام اسپرینتر تیم و ازدحام سیستم های integrators,” چانگ گفت.

“ازدحام sprinters آورده تعدادی از فن آوری است که آنها را توسعه داده اند بیش از دوره گذشته شش تا نه ماه و آنها شده اند قادر به آوردن این فن آوری به خرس با استفاده از روبات های واقعی با داده های واقعی در اینجا در زمینه آزمایش های محیط زیست است.”

زمینه آزمایش شده اند هر شش ماه. قبل از آزمايشات انجام شده در اردوگاه رابرتز در کالیفرنیا و سلبی در ترکیب سلاح های جمعی تسهیلات آموزشی در گرجستان است.

“آن شده است جذاب به تماشای ازدحام دوندگان سرعت که ممکن است قبلا در معرض واقع بینانه و عملیاتی تنظیمات شروع به درک و چرا از آن بسیار دشوار است به کار در, متراکم, محیط های شهری” چانگ در بیانیه ای گفت.

آن است که نه تنها مربوط به اینده که در پروژه مدیریت توسط DARPAاست که توسعه در حال ظهور فن آوری نظامی با کمک دفاع شرکت های کامپیوتری کارشناسان و دانشگاهیان.

آژانس تجربه با هوش مصنوعی به عنوان بخشی از آن پیراهن X پروژه که قبلا همکاری تفنگداران دریایی ایالات متحده با خودمختار دستگاه برای کمک به اپراتورها تصمیم گیری بهتر در طول زمان “بحرانی” شرایط با ارائه شناسایی و هوا/زمین پشتیبانی می کند.

سرهنگ فیل ریشه تیم ملی, X, مدیر برنامه گفت: در ماه دسامبر گذشته: “ما در یک مسابقه با پتانسیل دشمنان به operationalize استقلال و ما باید از این فرصت برای نشان دادن استقلال در راه است که ما باور نمی کنیم هیچ کشوری در جهان نشان داده است به تاریخ.

“توسعه سخت افزار و تاکتیک های است که اجازه می دهد تا ما را به عمل یکپارچه در مبارزه با نزدیک زمین محیط است که بسیار به چالش کشیدن فراهم می کند اما ارزش باور نکردنی است.”

در واقع جیب به اندازه هواپیماهای بدون سرنشین در نظر گرفته شده برای نظارت و دشمن-تشخیص اهداف صادر شده به پرسنل نظامی در حال اعزام به افغانستان در سال گذشته ستاره و راه راه گزارش شده است.

DARPA drone swarm
افست برنامه میزبان سوم آن میدان آزمایش در اردوگاه شلبی, می سی سی پی.
دارپا/یوتیوب/تصویر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de