دارن لمان سابق استرالیا مربی را تحت عمل جراحی بای پس قلب این هفته پس از بستری در بیمارستان با درد قفسه سینه, کریکت استرالیا اعلام کرده است.

لمان که در ساحل طلا به تماشای پسر جیک کاپیتان کریکت استرالیا یازدهم در برابر انگلستان تور شیرها به بیمارستان منتقل شد در بریزبن در تولد 50.

“سابق استرالیا رودخانه و مربی دارن لمان را تحت عمل جراحی بای پس در روز شنبه پس از تحمل درد قفسه سینه در ساحل طلا امروز” کریکت استرالیا گفت: در وب سایت خود را.

لمان پیشین یورکشایر بازیکن و مربی منصوب شد مربی مردان Headingley مبتنی بر شمال Superchargers به صورت صد در تابستان امسال است.

“من می خواهم برای تشکر از هر کس که در کریکت استرالیا خانواده خود را برای نگرانی” لمان ” به نقل از به نقل از کریکت.com.au.

“من دریافت بهترین مراقبت های پزشکی هستم و اعتماد به نفس من بود دوباره روی پای من به زودی.”

لمان بود تحت درمان در بیمارستان برای ترومبوز وریدی (DVT) در ژانویه 2016 زمانی که او مربی تیم استرالیا یک موقعیت او تا ماه مارس سال 2018 است.

یورکشایر مدیر کریکت مارتین Moxon گفت: PA news agency: “ما شوکه اخبار.

“او بزرگ بوده است بنده برای Yorkshire County, باشگاه کریکت در طول سال و ما آرزو می کنیم هر دو او و خانواده اش به خوبی در هفته های آینده.”

لمان بود یورکشایر را در خارج از کشور بازیکن از سال 1997 تا سال 2006 و به آنها کمک کرد تا به اولین شهرستان عنوان قهرمانی در 33 سال در سال 2001.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im