استرالیا مقامات در حال بررسی این که آیا یک پلیس ایالتی وزیر شکست قانون با شلیک دو ممنوع سلاح در زندان تفنگ محدوده.

نیو ساوت ولز مجلس دیوید الیوت مراجعه کننده در مورد خود او به پلیس بعد از عکس ظهور نشان می دهد او را با اسلحه در سال 2018 افتتاح برای محدوده.

استرالیا ممنوعیت استفاده غیر نظامی نیمه اتوماتیک و اتوماتیک, سلاح, اما استثنا می توان با اجازه.

هر دو آقای الیوت و مقامات زندان مقصر آن را در یک “خطا اداری”.

رسانه های استرالیا گزارش او از کار اخراج یک مسلسل و یک تپانچه نیمه خودکار در تازه مرمت شده در محدوده سیدنی در ماه سپتامبر سال 2018 است.

در NSW کسی که با استفاده از یک غیرمجاز اسلحه گرم را می توان دربند تا 14 سال است.

  • این احیا بحث مالکیت اسلحه در استرالیا
  • استرالیا حزب ‘به استقبال ما طرفدار تفنگ گروه’

مخالفت نمایندگان مجلس انتقاد آقای الیوت بودن غافل از الزامات قانونی.

“شما می خواهم به تعجب آنچه در جریان است را از طریق ذهن یک وزیر ارشد… بروید و انتخاب کنید تا یک سلاح کشنده مثل این بدون چک کردن اگر آنها به حال یک ظرفیت قانونی برای انجام این کار گفت:” سبزی مجلس دیوید Shoebridge.

چنین سلاح را می توان با استفاده از ارتش و نخبگان پلیس و زندان کردند.

آقای الیوت به اشتراک گذاشته تصاویر از این رویداد در یک Facebook پست در آن زمان گفت که او اختصاص داده شده محدوده به یک نگهبان زندان که مرده بود. هر دو او و مرد بیوه بود راکت های “رسمی شات” در ادای احترام او اضافه شده است.

آقای الیوت گفت که او “عمل حسن نیت” و با استفاده از سلاح های تحت “نظارت دقیق” اعتقاد داشتند که مقامات زندان به حال امضا کردن مدارک لازم.

او گفت: او در تماس با پلیس در این هفته پس از توصیه سازمان زندان – اصلاحی خدمات NSW – ممکن است به طور بالقوه شکسته قانون “با توجه به بالقوه صدها نفر از افراد از جمله خودم که با استفاده از محدوده”.

اصلاحی خدمات NSW عذر خواهی کرد به آقای الیوت برای “هر گونه خجالت ایجاد می شود”.

آقای الیوت است که وزیر برای خدمات اضطراری است زیر آتش مخالفان سیاسی در زمان های اخیر. در ماه دسامبر او انتقاد برای تعطیلات در اروپا در طول دولت bushfire بحران است.

استرالیا معرفی برخی از سخت ترین تعمیرات جهان قوانین اسلحه پس از یک سال 1996 قتل عام اما کارشناسان می گویند جنبه شده اند نرم در زمان های اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im