David Frum ساندرز می گوید رای دهندگان غیر قابل اعتماد هستند ‘ممکن است فراموش به پرداخت کابل خود را به طور کامل لایحه’

نیوزویک | No comments

سردبیر ارشد از اقیانوس اطلس David Frum ابرو مطرح شده شنبه به عنوان او تلاش برای توضیح تفاوت بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت سناتور برنی ساندرز در بی بی سی برنامه Newsnight.

“جو بایدن تجدید نظر به کسانی که خود را پرداخت صورتحساب کابل در روز آنها وارد” Frum گفت. “برنی ساندرز تجدید نظر به کسانی که ممکن است فراموش به پرداخت کابل لایحه به طور کامل. گروه اول آنها هر دو به همان اندازه از نظر اخلاقی شایسته اما گروه اول قابل اطمینان تر است.”

MSNBC میزبان Chris Hayes به نام Frum نظرات را در یک صدای جیر جیر تماس سخنان خود “نه تنها توهین بلکه فقط گنگ است.”

Frum نظرات یورش اعتراض از کاربران توییتر که ذکر شده حمایت خود را از جنگ در عراق در دوران بوش بود.

“David Frum تجدید نظر به کسانی که فکر می کنم حمایت از تاریخی فاجعه باری misadventures که منجر به مرگ میلیون ها نفر و تخریب بی حد و حصر از کشور ایالات متحده شواهدی از عقل ایم” پخش لوقا توماس.

david frum
نویسنده David Frum در مقایسه برنی ساندرز حامیان به “افرادی که ممکن است فراموش به پرداخت کابل لایحه” سه شنبه.
Michael S. شوارتز/گتی

“David Frum detests طبقه کارگر و مردم” توییتی دموکرات فلوریدا در کنگره نامزد جن پرلمن. “یک مرد با خون خود دست کمک به ما منجر به جنگ عراق مظهر بدترین شرکت ما رسانه ها که در خدمت قدرت مردم نیست. #NotMeUs که تغییر خواهد کرد. #SuperTuesday”

“به اندازه آنها جوان و زندگی در این نابرابر اقتصاد آنها ایم” دیوید Dayen اجرایی سردبیر چشم انداز آمریکایی “و این عمدتا به دلیل از مردم می خواهم David Frum و چهره های سیاسی او نوشته شده سخنرانی ،

نیوزویک رسیده به Frum نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

Frum نظرات در بایدن و ساندرز حامیان آمد که نتایج از سه شنبه شد گزارش از 14 متحده است. بدون تمام نتایج شمارش بایدن به نظر می رسد برنده بزرگ در چهار شنبه دموکراتیک مقدماتی با برآورد مجموع 277 نمایندگان کل پروژه و برنده در هشت متحده است. به منظور برای یک نامزد به نامزد آنها نیاز به متراکم کردن 1,911 نمایندگان در طول فرایند اولیه.

“همه چیز به دنبال افتضاح خوب” بایدن گفت: به هواداران خود در لس آنجلس شنبه ، “برای کسانی که شده اند زدم شمارش از سمت چپ در پشت این است که مبارزات انتخاباتی خود را. فقط چند روز پیش مطبوعات و صاحب نظران اعلام کمپین مرده است.”

ساندرز به نظر می رسد که برنده یوتا و کالیفرنیا کلرادو و خانه اش در ایالت ورمونت که در آن او به هواداران خود سهشنبه با “اعتماد به نفس مطلق.”

“هنگامی که ما شروع به این نژاد برای ریاست جمهوری گفت: همه آن را نمی تواند انجام شود. امشب من به شما بگویم با اعتماد به نفس مطلق ما می رویم به کسب نامزدی حزب دموکرات و ما می رویم به شکست خطرناک ترین رییس جمهور در تاریخ این کشور” ساندرز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>