ایالات متحده شده است “در حال اجرا دخالت” در مقابله با کروناویروس بحران مبارزه با سازمان جهانی بهداشت, دیوید میلیبند هشدار داده است.

سابق وزیر خارجه بریتانیا در حال حاضر رئیس کمیته بین المللی نجات (IRC) گفت: “قابل توجه فقدان رهبری جهانی” به خصوص از ما – که همواره در خط مقدم در بحران های گذشته – داشتن بود تاثیر زیادی در توانایی کشورهای فقیر برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“دولت آمریکا غایب است از واکنش جهانی و بحث با سازمان جهانی بهداشت در حال اجرا است دخالت در پاسخ موثر به این بیماری گفت:” این تلگراف.

او گفت که در بسیاری از کشورهای در حال توسعه که در آن IRC کار می کند وجود دارد دو اورژانس. “سلامت و همچنین اقتصادی و اجتماعی اورژانس به گونه ای است که این کشورها نیاز به کمک” او گفت:.

“این افراد انعطاف پذیر, اما آنها بسیار ضعیف و بسیار ضعیف بهداشت و درمان و زیرساخت و این مورد برای یک واکنش جهانی.”

وی غنی کشور به انجام بیشتر. “بدیهی است که دولت برای اولین بار مسئولیت است به شهروندان خود اما زمانی که شما یک بیماری مانند این است که واقعا جهانی و خیلی تلخ آن [نیاز به] هوشمند سر و همچنین به عنوان یک قلب بزرگ به حل مشکلات دیگر و نه فقط خود را,” او گفت:.

IRC که منتشر شده coronavirus تست آمار و ارقام در کشورهایی مانند یمن و نیجریه در ماه گذشته نشان می دهد که dismally تعداد کم بودند که رسیده همچنان به آماده شدن برای بدترین سراسر آفریقا و آمریکای لاتین است که به سرعت تبدیل شدن به کانون شیوع.

“واقعیت این است که امریکا در حال نشان دادن همان اپیدمیولوژیک منحنی مانند اروپا و آمریکای شمالی ما را پر می کند با بسیاری از ترس است. این بیماری تنها می داند که یکی از مسیر” او گفت:.

او گفت هل دادن برای بهتر تست یا دیگر بالا-هزینه مداخلات مانند “پرتاب هواکش در مشکل” بود و نه لزوما رویکرد مناسب برای شکننده تر و یا کشورهای در حال توسعه. به جای IRC است که با استفاده از پایه تب تست برای منزوی کردن موارد مشکوک ارسال هر کسی با یک تب به قرنطینه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه.

“این بهتر از هیچ چیز” آقای میلیبند گفت که مناسب جداسازی امکانات برخی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) برای کارگران بهداشت و مبارزه با اخبار جعلی در مورد ویروس بودند مسلما مهم ترین چیز به هدف.

و توصیف انگلستان وضعیت داخلی به عنوان “بسیار نگران کننده” او وجود دارد گفت: یکی دیگر از عناصر کلیدی در هر دولت در پاسخ به Covid-19 یکی که دولت بریتانیا به تازگی در معرض خطر قرار داده.

“ما همیشه می گویند از خطرناک ترین مکان در جهان که در آن ما کار می کنند که با ارزش ترین دارایی در بهداشت و درمان اضطراری است نه مراکز بهداشتی درمانی این اعتماد عمومی است. اگر شما لازم نیست که اعتماد مردم حتی نمی خواهد رفتن به مرکز بهداشت” او گفت:. “اما پس از آن من فقط مشاهده از دور است.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de