دیوید Starkey می گوید: “خشم خواهد چرک” اگر مکالمات در اطراف نژاد در حال تعطیل در عذرخواهی برای بسیاری از لعنت سیاه پوستان’ اظهار

دیوید Starkey گفت: “خشم خواهد چرک” اگر بحث های عمومی در مسابقه تعطیل به عنوان او صادر شده عذرخواهی برای این ادعا برده داری بود و نه نسل کشی به دلیل وجود دارد “بسیاری از لعنت سیاه پوستان” هنوز هم در اطراف.

مورخ و مجری 75 ساخته شده نظرات در طی یک مصاحبه در حالی که پرداختن به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

در طولانی بیانیه روز دوشنبه آقای Starkey خود اعتراف کرد “اشتباه بد” است و هزینه او “هر تمایز و افتخار به دست آورد و در یک زندگی حرفه ای طولانی” اما افزود که آزادی بیان نباید حذف مکالمات در اطراف نژاد.

“مرکزی همچنین به انگلیسی, تاریخچه سنت آزادی بیان” او گفت:.

“اگر این سنت است که سرکوب در پرسش از نژاد خشم را چرک نه ناپدید می شوند.

“من اصلی تاسف است که من چشم استفاده از زبان و مجازات آن دچار شده اند را بیشتر محدود کردن فرصت های مناسب بحث است.

“برای آن است که تنها بحث باز خواهد شد که التیام بخش در جامعه ما است که زندگی ماده در حرکت است و هر دو در معرض و بیان شده است.”

صحبت کردن در مورد استفاده از عبارت “بسیاری از لعنت سیاه پوستان” او گفت: “در نظر گرفته شده بود به تاکید در حقیقت با افتضاح درست و اجرای تعداد کسانی که جان سالم به در وحشت از تجارت برده.

“به جای آن آمد در سراسر به عنوان یک اصطلاح نژادی ،

“این در حال حاضر فضای که در آن احساسات بالا هستند و احساسات خام بود deplorably التهابی است.

“این یک اشتباه بد.

“من بسیار متاسفم برای آن و عذرخواهی من با صراحت کامل برای جرم آن ایجاد می شود.

“من همچنین پرداخت قیمت سنگین برای یک کلمه توهین آمیز با از دست دادن هر تمایز و افتخار به دست آورد و در یک زندگی حرفه ای طولانی.

آقای Starkey خود استعفا داد افتخاری کمک هزینه تحصیلی در کالج فیتز کمبریج پس از نظرات خود را به نور آمد در حالی که دانشگاه کانتربری کلیسای فسخ نقش خود به عنوان استاد مدعو و گفت سخنان او بودند “کاملا غیر قابل قبول است”.

دانشگاه لنکستر نیز راه اندازی شد بررسی Starkey وضعیت به عنوان افتخاری تکمیلی زیر نظر است که آن را به نام “شنیع”.

در طول مصاحبه در ژوئن 30, Starkey گفت: “برده داری بود و نه نسل کشی در غیر این صورت نمی توانست وجود داشته باشد بسیاری از لعنت سیاهان در آفریقا و یا در بریتانیا خواهد وجود دارد ؟

“افتضاح بسیاری از آنها جان سالم به در برده و دوباره وجود دارد هیچ نقطه ای در برابر استدلال جهانی شدن یا تمدن غربی.”

مصاحبه موجب واکنش شدید از جمله از سابق صدراعظم ساجد جاوید که گفت آقای Starkey را “نژادپرستانه” نظرات یک “یادآوری هولناک نمایش است که هنوز هم وجود دارد”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de