دیوید ویلی اذعان می کند که تماشای خود انگلستان هم تیمی جام جهانی را در تابستان گذشته به ارمغان آورد یک قطره اشک به چشم او و پس از او axed تا راه را برای Jofra کماندار.

همه طفیلی ویلی بود که نام موقت تیم ملی تنها به حال غرق در آستانه رقابت به پایان رسید که با تازگی واجد شرایط کماندار ارائه قاطع فوق العاده به عنوان میزبان پیروزی در خداوند.

برای 15 بازیکن و ترور Bayliss را پشت درهای بسته تیم های تاریخی نتیجه با شکوه اوج از چهار سال در سفر است اما برای Willey, تماشای تلویزیون, این یک لحظه تلخ و شیرین و یک یادآوری از آنچه که ممکن است شده اند.

او بعد از همه, بازی های برگزار شده 46 روز ارجاع بین جام جهانی و نزدیک حضور ثابت در طول تولد دوباره از انگلستان 50-بیش از کریکت.

“من به یاد داشته باشید نشستن در 2015 در Edgbaston ما صحبت کردن در مورد این که این گروه از بازیکنان از رفتن به جام جهانی. اما ورزش حرفه ای: شما عطر و طعم از ماه یک دقیقه و زمانی که همه چیز تغییر شما به سمت نقل مکان کرد” گفت: Willey که فقط در آغوش یک چالش تازه به عنوان یورکشایر جدید Twenty20 کاپیتان.

“من تحت هر توهمات بدیهی است که کماندار بود که رفتن به در آمده و کسی که قرار بود به دست. او درخشان کریکت.

“من شده است بازی بسیار خوبی برخوردار است و تا به حال نشده بازی به طور منظم, بنابراین من می دانستم که من در یک یا دو بیابان آن خواهد بود. من کاملا نا امید, اما من تعجب نیست آن را به من بود که کردم تماس بگیرید.

“این بدان معنی نیست که آن صدمه دیده است هر کمتر است. من به یاد داشته باشید ریختن یک قطره اشک در آخر من می خواهم بخشی از آن از بیابان به مدت چهار سال پس از آن سخت بود برای تماشای. اما من کاملا خوشحال برای بیابان من است می خواهم در آن زمان و آن را کاملا درخشان برای زبان انگلیسی کریکت.

“من messaged هر پسر بچه که بخشی از آن گروه که در فینال. من فکر می کنم بسیاری از آنها را پاسخ داد اما وجود دارد چند بیابان که هیچوقت پاسخ دهند.”
Jofra کماندار قهرمان بود در برابر نیوزیلند


اعتبار: گتی ایماژ

در صورتی که آخرین جزئیات rankles, Willey را به معطل شدن در آن است. در عوض پس از یک زمستان استراحت و تفکر او متمرکز شده است جدید خود نقش رهبری در Headingley.

داشتن تلاش با فرسودگی شغلی در دم-پایان 2019 مبارزات انتخاباتی او پر از شور و هیجان در مورد چشم انداز captaining خود را در شهرستان به تصویب رسید. اگر همه می رود و او حتی امیدوار به زور راه خود را به عقب به حساب برای جام جهانی Twenty20 در استرالیا بعد از این سال.

سام کوران به غصب او را به عنوان یک چپ بازوی seamer و پایین سفارش hitter اما آن باقی مانده است یک پست-جمعیت تو رفتگی در دیوار. در حال حاضر, هر چند هر دو او و انگلستان به نظر می رسد باید نقل مکان کرد.

“من یک تماس تلفنی از این انتخاب گفت: آنها در تلاش بودند چند گزینه دیگر برای نیوزیلند [نوامبر] و من شنیده ام هیچ چیز از. من شنیده ام هر چیزی از هر کسی به صداقت” او گفت:.

“من می خواهم به بازی در بالاترین سطح ممکن است. من 30 زودی, اما من احساس می کنم هر وسیله من انگلستان زندگی حرفه ای است و من در واقع احساس من بهترین کریکت آمده است.

“اما من پارک شده که برای هم بودن. من تغییر فوکوس: بازی کریکت در اینجا در یورکشایر نمره اجرا می شود, نگاهی به درها. اگر من دریافت یک تماس تلفنی ، اگر نه پس از آن. آن را به من می دهد تمرکز جدید و آن را در زمان مناسب در زندگی حرفه ای من.

“من گرفته اند سهام بیش از زمستان و من واقعا وزوز برای تابستان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de