روز سه شستشو برگ انگلستان نیاز 19 درها برای سرنگونی غرب هند

  • انگلستان در مقابل غرب هند 2020, تست دوم: رتبه بندی زنده
  • Scyld بری: بن استوکس باید در نظر گرفته شود انگلستان بهترین همیشه چپ دست رودخانه
  • جفری تحریم: Dom Sibley نباید تغییر بازی خود را برای هر کسی
  • روز سه شسته در منچستر
  • Jofra کماندار فرار از تعلیق برای نقض Covid-19 قوانین

Ben استوکس را پذیرفته است انگلستان نیاز به کاسه غرب هند را دو بار در روز به عنوان بسیاری از پس از شستشو متوقف خود را حرکت در تست دوم در منچستر.

استوکس استادانه 176 مجاز انگلستان به اعلام در اعمال نمره 469 نه در شب جمعه قبل از سام کوران فرود اواخر جدا از درب بازکن جان کمپبل به زور صفحه اصلی مزیت است.

غرب هند 1-0 در سه سری بازی به عنوان آنها نگاه به حفظ Wisden جایزه شد و با توجه به رزومه 32 برای یکی بلکه سه روز بود به نام بدون توپ در حال دگرگون پس از بارش باران مداوم در امارات اولدترافورد.

که با قرار دادن فشار بر روی میزبان که در حال حاضر هیچ زمانی برای از دست دادن اگر آنها را فشار دهید صفحه اصلی سخت-برنده مزیت است.

در واقع خود را بهترین امید از راه اندازی یک decider در همان زمین در هفته آینده به آنها نیاز به skittle گردشگران به اندازه کافی ارزان برای به اجرا درآوردن دنبال و سپس برداشت خود را تا 10 بیشتر درها قبل از زمان اجرا می شود خارج.

“این ایده آل نیست. آن را به دنبال مانند ما باید به 19 درها در دو روز” استوکس گفت: آسمان ورزشی.

“اما جدا ارائه کرده است چیزی در طول تمام تست بنابراین دور بنابراین ما فقط نیاز به مطمئن شوید که ما می توانیم در معرض آن است. ما می دانیم هنگامی که ما در یک رول هر چیزی ممکن است با حمله بولینگ داریم.”

استوکس تنها عضو از انگلستان سرعت واحد است که در هفته گذشته چهار ویکت شکست در Ageas کاسه که در آن او ادعا کرد که شش قربانیان در حالی که captaining سمت در جو ریشه غیبت معنی خستگی نباید نگرانی است.

استوارت گسترده مناسب است شلیک و از جان گذشته برای اثبات یک نقطه بعد از اینکه از سمت چپ در خاک خانه برای اولین بار در هشت سال ساوتهمپتون, کریس Woakes دارای یک رکورد فوق العاده در صفحه اصلی شرایط و کوران را به سمت چپ-چرخش بازوی فراهم می کند یک شسته و رفته نقطه تفاوت.

عنکبوتی که تار میتند Dom Bess در ضمن خواهد شده اند heartened توسط پنج حلقه مسافت مخالف خود را با شماره Roston تعقیب تکمیل بیش از دو روز.

“همه ما پرتاب کردم دارایی های مختلف. من فکر می کنم Bessy ممکن است به بازی” کوران گفت: رادیو بی بی سی را تست بازی خاص است.

“این بسیار نا امید کننده است اما ما بسیار با اعتماد به نفس ایم و هنوز هم به اندازه کافی زمان در این بازی به پیروزی در این. موقعیت ما در حال حاضر بزرگ است اما باران, ما نمی توانیم هر چیزی در مورد آن.

“این رفتن به پایین آمدن به ما بولینگ آنها را دو بار. غرب هند پرتاب چرخش توپ به طور مداوم و بود که واقعا هیجان انگیز برای دیدن در اتاق پانسمان.”

PA Sport

بازی رها شده برای روز سه


اعتبار:
AP استخر

که پس از آن. انگلستان سرب توسط 437 اجرا می شود اما باید دو روز به 19 درها.

چتر رویت… اما چشم انداز تاریک و دلگیر

Jofra کماندار فرار از تعلیق

تیاو 25 ساله پرتاب کننده سریع جریمه شده است ، نیک Hoult کامل داستان را در اینجا. او در دسترس خواهد بود برای سومین آزمون.


اعتبار:
Getty Images Europe

او باعث می شود بازی هیجان انگیز, او, مراحل آن را تا درجه یک’

یکs بن Rumsby گزارش انگلستان طرفداران باقی می ماند درست پشت Jofra کماندار.


اعتبار:
AFP

هیچ خبری

Sتا باران در اولدترافورد, من می ترسم.

صحنه در لحظه


اعتبار:
Getty Images Europe

کلمه رسمی در حال حاضر

تیاو شروع از سه روز به تعویق افتاد.

“من می دانم که تیم های خود را در قطع توپ گسترده و آزمون من صبر”

Sاوج به Sky Sports بن استوکس می گوید که غرب هند موفق به ساخت توپ نوسان خود را در سراسر نوبت. که آشکار نشانه خوبی برای انگلستان است. استوکس نیز نرخ خود را صد بسیار برای “بازی وضعیت”.


اعتبار:
ایسنا

Of خود را مسخره شش بیش گسترده ای طولانی در استوکس توضیح می دهد که او احساس او ضربه mid-در هنگام رفتن در امتداد کف و نه از تمام ارزش زمان خود است.

“من فکر نمی کنم آن را بیش از حد از یک خطر برای رفتن به بالای… و کمی شبیه من نوسان گلف من برخی از ناخواسته قرعه کشی بر روی آن”.

حالا خبر بد برای میزبان: باران.

پنج Roston تعقیب


اعتبار:
AP استخر

Chase در حال حاضر 66 آزمون درها پس از ارقام خود را از 5/172 در نوبت اول از این بازی. قابل توجه 22 از کسانی که آمده اند در برابر انگلستان است.

شات از روز

Tخود را بررسی درایو از بن استوکس بود که بهنگام بسیار زیبا که در آن سفر بیش گسترده ای طولانی در شش و حتی شگفت زده رودخانه شد و به سادگی زیبا.

آب و هوا در اطراف ؟

تیوی چت, دیروز که (شاید ناعادلانه) سوخت برخی از انتقاد از نحوه Dom Sibley ء او نوبت این بود که منچستر بود که با توجه به مقدار زیادی از باران امروز. مطمئن شوید که به اندازه کافی…

همه سرنشین برای روز سه

Morning تمام انگلستان را به تحت فشار قرار دادن غرب هند در اوایل روز سه آزمون دوم آنها به عنوان تلاش برای قرعه کشی سطح در سری.

بن استوکس فوق العاده 176 و زحمت کش 120 از Dom Sibley سازی انگلستان به 469 نه اعلام شده در امارات اولدترافورد با سام کوران prising از جان کمپبل در اواخر شب دوم به عنوان گردشگران پاسخ با 32 به صورت یک.

کوران را تقریبا به طور قطع از دست رفته را انتخاب کرده بود Jofra کماندار نه زیاده روی یک غیرمجاز سفر به برایتون در شروع هفته نقض سخت زیستی-امنیت پروتکل ها و درآمد خود را پنج روز از روی لئامت دادن خود در انزوا به جای نهم آزمون کلاه.

پس از انجام همه چیز را در قدرت خود را برای همه چیز راه اندازی بر روی زمین استوکس بود به همان اندازه نگران دوستان خود و تیمی که انتظار اضافی اقدام انضباطی به عنوان او وارد سومین روز از تنهایی در اولدترافورد.

“ما واقعا نیاز به وجود داشته باشد برای حمایت از Jofra در حال حاضر گفت:” استوکس. “بدیهی است که او در یک نقطه صحبت و او خود را به خاطر هر چیز دیگری که در این لحظه. این مورد اطمینان حاصل کنید که آن را احساس نمی کند مثل او توسط خودش. بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر به عنوان یک تیم است که فقط او را ترک کند.

“این همه خوب بودن وجود دارد برای مردم زمانی که همه چیز به خوبی و آرامی اما واقعا چه طریق می آید این است که چگونه شما عمل با کسی که زمانی که آنها نیاز به شما بیشتر است.”

پیش از عمل در روز سه, آیا خواندن از Scyld بری چرا استوکس باید در نظر گرفته شود انگلستان بهترین همیشه چپ دست رودخانه. در اینجا یک قطعه:

استوکس می توانید دفاع به عنوان به خوبی به عنوان هر یک از انگلستان گل نشسته lefthanders انجام داده اند مانند Alastair طبخ جان Edrich یا گراهام Thorpe. او آن را در نیمه اول از خود Headingley شاهکار تابستان گذشته و او آن را دوباره در اینجا به مانور انگلستان به موقعیت در یک روز با دومینیک Sibley. هر فارسی lefthander شده است به طوری که آب در آغاز از او نوبت هنگامی که استوکس را نشان می دهد کاسه خود را batmaker نام?

بازی می شود در ساعت 11 صبح امروز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im