د Blasio وعده پلیس اصلاحات به عنوان مقصر شهردار برای سوء استفاده

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio متعهد جمعه که اصلاحات در حال آمدن است برای این شهرستان در اجرای قانون است. “شما ببینید تغییر در NYPD,” او گفت: پس از بیش از یک هفته درگیری میان معترضان و افسران پلیس پس از مرگ جورج فلوید.

“ما به سادگی رفته نه چندان دور به اندازه کافی. وضعیت موجود است که هنوز هم شکسته و باید آن را تغییر” د Blasio گفت.
 
“این خواهد بود که کار را برای سال آینده و نیم از این دولت را بیشتر تغییر به آن را ضروری و آن را با قدرت به آن را روشن. و این کار را بلافاصله. و شما ببینید این نتایج و شما خودتان قضاوت کنید که همه نیویورکی انجام,” او گفت:.
 
شهردار تعهد می آید پس از او اجرا 8 بعد از ظهر حکومت نظامی در این شهر آغاز روز سه شنبه. بسیاری از نیویورک ادعا کرد حکومت نظامی است جسارت پلیس به استفاده از زور علیه معترضان مسالمت آمیز پس از حکومت نظامی.

د Blasio و فرماندار نیویورک اندرو کومو حفظ که مقررات منع رفت و آمد در محل برای کمک به پلیس در توقف خشونت و غارت. کومو در روز جمعه گفت که این شهر “در لبه هرج و مرج” با توجه به غارت شایع, اما که در آن است بهتر است در طول چند روز گذشته.
 
“این حکومت هستند طراحی شده است به اجازه پلیس در یک موقعیت که در آن آنها می توانند جلوگیری از غارت” کومو گفت. “و که بوده است یک مشکل جدی است.”

ویدئوها از دو افسر پلیس نیویورک هدف قرار دادن معترضان با باتوم و رانندگی پلیس موبایل به جمعیت و اخیرا هل دادن یک مرد مسن که پس از سقوط به زمین کشیده شده اند میلیون ها نفر از نمایش ها آنلاین.

کمیسر پلیس درموت شیا روز دوشنبه گفت: NYPD امور داخلی بررسی شد حدود شش حوادث از فقط چهار روز از تظاهرات. بیشتر حوادث ثبت شده در روز پس از.

روز چهارشنبه یک گروه از معترضان با حضور در مرکز بارکلیز در بروکلین شروع راهپیمایی در مخالفت با حکومت نظامی در 8 p. m. در مدت کوتاهی پس از معترضان تبدیل به اطراف و راهپیمایی در جهت مخالف به عنوان پلیس خواسته بود. ماموران پس از شروع تعقیب پس از این گروه است.

screen-shot-2020-06-05-at-4-52-40-pm.png
دوچرخهسواری در مقابل پلیس در شهر نیویورک است. گیلاد تالر

پلیس با تشکیل دو خط با ضد شورش با سپر و باتوم ، معترضان مطرح شده دست خود را در هوا و شعار می دادند: “متمم اول قانون اساسی حقوق!” در عرض چند ثانیه NYPD شروع به شارژ.

screen-shot-2020-06-05-at-5-02-45-pm.png
پلیس و معترضان صورت هر یک از دیگر در شهر نیویورک است. گیلاد تالر
screen-shot-2020-06-05-at-5-03-37-pm.png
معترضان جمع آوری برخی با دست خود ، گیلاد تالر

“آنها در حال هل دادن ما, آنها در حال هل دادن ما” چند زن جوان معترضان فریاد زد که پلیس خود استفاده باطوم به لحاظ جسمی حرکت معترضان با نیروی. پلیس وارد شده بود از طرف دیگر بیش از حد — و با جا به نوبه خود برخی از معترضان به زمین سقوط کرد. نفر دیگر بازداشت شدند.

در هیچ نقطه ای را افسران می گویند اعتراض تبدیل شده بود غیر قانونی و یا استفاده از هر نوع بلند گو حرف زدن به درخواست معترضان برای متفرق کردن.

پس از شناسایی خود را به عنوان یک عضو از رسانه های های مطبوعاتی خود با تصویب یک همشهری روزنامه نگار گفته شد توسط یک افسر: “من قصد دارم به… که عبور از شما در دو ثانیه اگر شما نمی نگه داشتن راه رفتن.”

“من تو را دیدم پلیس در واقع غواصی در تظاهرات یک نفر آسیب دید و وجود دارد, پلیس هنوز غواصی در او” دیزل معترضی بود که در Cadman پلازا گفت: CBS News. “این کاملا غیر قابل قبول است. به همین دلیل ما در اینجا در حال حاضر. زیرا پلیس در حفظ و استفاده از نیروی غیر ضروری و این درست نیست.”

“آن پایین آمدن از رهبری است. و رهبری نیاز به گفتن بچه ها خود را به عقب به زمانی که مورد نیاز است,” او گفت:.

screen-shot-2020-06-05-at-5-08-30-pm.png
یک معترض می ایستد در یک گروه. گیلاد تالر

در روز پنج شنبه نیویورک تایمز’ هیئت تحریریه به نام de Blasio و کومو برای محافظت از ساکنان این شهرستان در یک op-ed با عنوان “پلیس خارج از کنترل هستند.”

هیئت مدیره نوشت که آن را نگه می دارد de Blasio “مسئول این شهر شکست برای حفاظت از ایمنی از ساکنان آن است.” “به عنوان شواهدی از سوء استفاده پلیس سوار شده او را جلوی چشمان او اصرار شنبه که اداره پلیس با استفاده از به عنوان “نور یک لمس به عنوان ممکن است'” op-ed گفت.

شهردار اذعان جمعه که شده اند وجود دارد چند نمونه از رفتار پلیس است که نیاز به بررسی و گفت: اقدام انضباطی قریب الوقوع است.

“هر شب ما ببینید – قطعا چندین موقعیت هایی که جمع آوری سوالات واقعی. نمونه های فردی که در آن افسران ما گرفته اند که افزایش نگرانی معتبر است. در هر صورت باید یک تحقیق کامل و که در آن نظم و انضباط ضروری برای این کار باید سریع” شهردار گفت: با توجه به CBS New York.

“گسترده اکثریت قریب به اتفاق افسران انجام کار خود آن را درست انجام دهد. اما وقتی کسی کاری اشتباه است که در تمام جامعه ما وجود دارد باید عواقب,” او گفت:. “کمیسر شیا روشن ساخته است دیروز اقدام انضباطی در مورد اعلام برخی شامل تعلیق از افسران.”

کومو جمعه اعلام کرد که دولت تنظیم شده است به تصویب “نام خود را می گویند” اصلاحات در دستور کار هفته آینده برای رسیدگی به خشونت پلیس نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار.

با توجه به دفتر والی دستور کار خواهد اصلاحات 50-یک از حقوق مدنی قانون “اجازه می دهد تا برای شفافیت قبل انضباطی پرونده مأموران اجرای قانون”; ممنوعیت پلیس chokeholds; و کاذب را مبتنی بر نژاد 911, گزارش یک جنایت است.

“آقای فلوید را به قتل شکستن نقطه از یک لیست طولانی از مرگ و میر است که غیر ضروری و سوء استفاده و مردم می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است که ما باید تغییر کند و ما باید جلوگیری از سوء استفاده” فرماندار کومو گفت.

“توقف سوء استفاده پلیس vindicates اکثریت قریب به اتفاق — 99.9% — از پلیس وجود دارد که به انجام کار درست” او گفت:. “آن را به بازیابی اعتماد به نفس و احترام و اعتماد است که شما نیاز به ایجاد این رابطه کار می کنند.”

گیلاد تالر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de