مهر و موم مرده با نیش علائم گزارش شستشو در سواحل مین پس از یک زن کشته شد, توسط یک کوسه بزرگ سفید در اوایل این هفته برای اولین بار تایید کشنده حمله کوسه در تاریخ دولت. کارشناسان می گویند که افزایش کوسه رؤیت در امتداد مین ساحل است تا حدی به دلیل پر رونق مهر و موم جمعیت در این منطقه است.

CBS وابسته WGME-تلویزیون گزارش می دهد که یک خانواده یافت مهر شسته شده در ساحل در Cundys بندر با 18 اینچ گاز را علامت. یکی دیگر از مرده مهر داشت در Phippsburg. دیگر از ساکنان گفت: این ایستگاه که آنها را دیده اند بیشتر مهر و موم مرده با شبیه گزش این هفته است.

“بنابراین به نظر می رسد مانند وجود دارد برخی از نوع کاملا روانی کوسه وجود دارد خارج وجود دارد” beachgoer ساری Schorr گفت WGME. “آب بسیار گرم و در اینجا غیر منتظره ای که ممکن است باعث این مهاجرت نزدیک به ساحل برای مهر و موم و در نتیجه کوسه.”

یک کوسه بزرگ سفید کشته جولی Dimperio Holowach, 63, نیویورک شهرستان, مین, گروه های دریایی منابع روز سه شنبه گفت. کوسه ضرب بیت Holowach کردن بیلی جزیره در روز دوشنبه در حالی که او شنا.

Kipling's 25th Anniversary Celebration
کیپلینگ جمهور جولی Dimperio Holowach حضور کیپلینگ سالگرد 25th در جشن هلن میلز فضای رویداد در مارس 7, 2012 در شهر نیویورک است. داریو Cantatore / گتی ایماژ

دانشمندان قادر به بعد شناسایی کوسه بزرگ سفید با استفاده از یک دندان قطعه, دولت, مقامات گفت. بزرگ سفیده مشترک نیست در ایالت مین است که در نوک شمالی دامنه خود را, اما اخیر تابستان به ارمغان آورده اند گزارش ها از رؤیت ماهی های غول پیکر.

روز چهارشنبه خلیج مین موسسه تحقیقات گفت: “به احتمال زیاد توضیح برای افزایش اخیر در کوسه سفید رؤیت در امتداد مین ساحل است که هر دو سفید کوسه و اصلی خود را طعمه (مهر) محافظت شده اند و برای مدتی.”

مین دریایی گشت گفت: یک شاهد عینی دیدم Holowach شنا کردن به ساحل بیلی جزیره هنگامی که او را گاز گرفته بود. دو kayakers به او کمک کرد تا رسیدن به ساحل و یک آمبولانس ارائه کمک های بیشتر اما او در صحنه مرده دریایی گشت گفت.

وجود دارد قبلا فقط یک ثبت بی دلیل حمله کوسه در مین و آن را 10 سال پیش خاموش Eastport مین دریایی منابع کمیسر پاتریک Keliher گفت. او گفت که نیش درگیر یک گونه از کوسه.

او در توصیف این جمعه حمله به عنوان “بسیار غیر معمول” اما افزود این علت هوشیاری در میان beachgoers.

“نادر بودن این رویداد بدان معنا نیست آن را به اتفاق می افتد دوباره” Keliher گفت.

دریایی گشت تا به خواست شناگران و boaters به استفاده از احتیاط در نزدیکی بیلی جزیره و برای جلوگیری از شنا کردن در نزدیکی مدرسه ماهی و یا مهر و موم. بزرگ مانند کوسه بزرگ سفید پوستان طعمه مهر است که در حال رایج کردن مین است. دو کشور ساحلی پارک Popham و رید اجازه می دهد که شناگران فراتر از کمر در آب های عمیق, دولت, مقامات گفت.

A sign announces that swimming is restricted to waist deep wading in Cape Elizabeth
نشانه ای اعلام کرد که شنا محدود به کمر عمیق ودینگ پس از جولی Dimperio Holowach به احتمال زیاد درگذشت بلافاصله زمانی که گاز گرفته شده توسط یک کوسه خاموش بیلی جزیره هلال احمر در ساحل پارک دولت در کیپ الیزابت, مین, ایالات متحده در 29 جولای سال 2020 است. برایان اسنایدر / ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im