مرده به من’ فصل 2 پایان توضیح داد: چه اتفاقی در پایان نشان می دهد و آنچه در آن به معنی برای فصل 3

نیوزویک | No comments

Netflix بکشد مرده به من شروع درام آن با یک ماشین برخورد که منجر به کشته شدن شوهر از جن هاردینگ (بازی های برگزار شده توسط Christina Applegate). فصل 2 به پایان می رسد با یکی دیگر از حادثه است که برگ های جن خودش مبارزه برای زندگی فقط به عنوان چیزهایی که به نظر می رسید شروع به عقب بر گردیم به حالت عادی برای او و جودی (Linda Cardellini).

در پایان فصل قبل از Netflix, نشان می دهد, قتل یکی دیگر متعهد شد که جن کشته جودی سابق نامزد استیو (جیمز مارسدن). او گفت: جودی که این شد در دفاع از خود هر چند این کاملا درست نیست. در حالی که استیو شروع Dead to Me فصل 2 در فریزر به پایان رسید و در آن حفر شده تا از پارک مارسدن هنوز هم تا به حال نقش بازی در تازه ترین قسمت است. این X-Men, بازیگر, بازگشت, برای فصل 2 به عنوان بن الکلی نقاهت دوقلو یکسان از استیو که به پایان می رسد تا در حال توسعه احساسات برای جن.

در نهایت تنها تصمیم می گیرد که او را به اعتراف همه چیز را به پلیس پس از او پسر چارلی (سام مک کارتی) می شود یک مظنون بعد از پیدا کردن استیو ماشین و joyriding در آن است. جن نامه می نویسد برای پسران و جودی که او می خواهد به نگاه پس از بچه های خود را زمانی که او می رود به زندان است.

dead to me season 2 ending explained
Christina Applegate and Linda Cardellini در مرده به من’ فصل 2
Netflix

جن اعتراف همه چیز را به کارآگاه پرز (دیانا ماریا ریوا) طول می کشد و او را به محل که در آن او به خاک سپرده شده استیو. اما او نمی تواند پیدا کردن دقیق محل دفن و پرز می گوید که او در حال رفتن به نوبه خود در. پرز به خانواده تروما در گذشته خود را و می بیند جن قتل استیو به عنوان یک زن انجام آنچه در آن طول می کشد برای محافظت از بچه های خود را. به علاوه یک چمدان مدارک و شواهد پدید آمده که باعث می شود آن را به نظر می رسد به عنوان اگر اراذل و اوباش کشته شده استیو.

در این مرحله به نظر می رسد که جن مشکلات و او را برمی گرداند به او غم و اندوه و شروع به کار را از طریق برخی از شیاطین. سپس, زمانی که جودی یابد و پول پنهان در پشت نقاشی های او به نظر می رسد این جفت ارز خواهد شد در نهایت به معنی کاملا شروع دوباره.

این سرنوشت در انتظار جن. فقط بعد از او یاد می گیرد که علامت توقف او شده است مبارزه برای به سرانجام قرار داده شده است (چیزی که او می خواست از آنجا شروع مرده به من) بن بلوس به ماشین خود را در حالی که تحت تاثیر او پس از دریافت یک تلفن مرموز تماس بگیرید. ما فرض کنیم که این تماس است و اجازه دادن به او را می دانم که برادر خود را در بدن پیدا شده است.

هر چند جن است تایید نمی شود مرده در پایان مرده به من فصل 2 مفاهیم این تصادف مطمئن هستید که به بازی کردن اگر Netflix تجدید نشان می دهد برای فصل 3. هر چند پلیس ممکن است اما کاهش یافته است مورد کشف بدن است که به احتمال زیاد برای شروع بن تحقیق در این مورد دوباره به این معنی است که جن و جودی ممکن است مجبور به کشتن دوباره برای سرپوش گذاشتن آنچه که آنها انجام داده اند.

اما showrunner لیز فلدمن گفته خبرنگار هالیوود پادکست: “من نمی خوام فقط باید به جلو و یک قتل از جیب من در هر دو ثانیه فقط برای توجیه وجود نشان می دهد.”

مرده به من فصل 2 جریان در حال حاضر در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>