Deandre بیکر و Quinton دانبار به نوبه خود در

سی بی اس آمریکا | No comments

دو NFL بازیکن متهم به سرقت مسلحانه و تجاوز در میرامار فلوریدا تبدیل شده خود را در روز شنبه با توجه به پلیس. New York Giants cornerback Deandre بیکر و سیاتل Seahawks cornerback Quinton دانبار بودند هر یک به اتهام چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم پنج شنبه.

“تایید که Deandre بیکر و Quinton دانبار باید هر دو تبدیل خود را در (در Broward County jail). هیچ اطلاعات اضافی ارائه خواهد شد در این زمان” میرامار پلیس گفت: در یک صدای جیر جیر.

به گفته پلیس بیکر, 22 و Dunbar, 27 بودند و هر دو در یک مهمانی پنج شنبه شب که در آن آنها و حداقل یک نفر دیگر به اتهام سرقت از دیگر شرکت کنندگان در هزاران دلار پول نقد و اشیاء با ارزش.

با توجه به CBS میامی, یک شاهد عینی گفت: پلیس “شرکت کنندگان بودند, کارت بازی, بازی های ویدئویی و قمار” زمانی که بحث شکست مربوط بیکر. بیکر بدبختانه جدول آنها کارت های بازی در بیرون کشیده و یک تفنگ شاهد گفت.

شاهدان به اظهارات متناقض در مورد اینکه آیا دانبار مسلح بود. یک نفر ادعا کرد که او یک تفنگ دیگری گفت که او فقط “هدایت دیگران به اشیاء با ارزش است.”

در علاوه بر این به اتهام سرقت مسلحانه بیکر نیز به اتهام چهار فقره از تشدید حمله با اسلحه گرم.

گفته بیکر دانبار و دو مرد دیگر از صحنه گریخت در سه اتومبیل های مختلف است. شاهدان همچنین ادعا کرد که اتومبیل های پارک شده در راه است که ساخته شده آن را آسان برای آنها را به فرار به سرعت منجر آنها را به این باور سرقت برنامه ریزی شده بود.

دو مرد به اتهام سرقت بیش از 7000 دلار به صورت نقدی و حداقل دو ساعت به ارزش $18,000 و $25,000 در هر, پلیس گفت:.

دانبار وکیل مایکل Grieco گفت: “او از شرکت در هر گونه سرقت” CBS Mimai گزارش. او گفت که چهار مقتولین و شاهد تغییر داستان خود را گفت: “…هر گونه سرقت و یا حمله نیست شامل آقای دانبار…” که “…او فرار از خانه است.”

بیکر بود که در دور اول پیش نویس انتخاب برای غول در سال 2019. دانبار امضا شده با واشنگتن ردسکینز به عنوان عامل رایگان undrafted در سال 2015. او معامله به Seahawks در ماه مارس است. هر دو مردان از میامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>