مرگ مرد سیاه پوست آويزان از درخت حکم یک خودکشی

مرگ رابرت فولر 24 ساله سیاه پوست انسان یافت می شود حلق آویز از یک درخت در ماه ژوئن در پالم دیل, کالیفرنیا, شده است, حکم خودکشی لس آنجلس کلانتر پنج شنبه اعلام کرد. پلیس گفت که پس از بررسی “به پزشکی قانونی صادر نهایی خود را گزارش کالبد شکافی و تحویل آن به بخش کلانتر و تلقی این مورد به خودکشی شده است.”

گروه فولر گفت: تا به حال قبل از گزارش ها از خودکشی آرمان و او تا به حال فاش کرد که “او باید یک طرح خود را به کشتن.”

با توجه به LASD فرمانده کریس علائم فولر تا به حال خریداری یک طناب شبیه به یک بر یک ماه قبل از مرگ او.

“کارآگاهان با شناسایی یک خرید از محلی دلار درخت ذخیره شده در مارس 14, 2020, که در آن یک طناب قرمز سازگار با یک مورد استفاده در دار خریداری شده با کارت ثبت نام به آقای فولر” مارکس گفت.

robert-fuller-gofundme.jpg
یک عکسي از GoFundMe نشان می دهد رابرت فولر. GoFundMe

در اوایل صبح ساعت 10 ژوئن فولر داشت حلق آویز از یک درخت در یک پارک در جنوب کالیفرنیا.

فولر بدن کشف شد توسط یک رهگذر در حدود 3:30 صبح در سراسر از گراش شهرستان سالن. LA County Fire Chief Daryl اسبی گفت: دو امدادگران به صحنه نامیده می شدند که در آن آنها اعلام فولر مرده است.

اولیه حاکم بود که مرگ یک خودکشی است.

هر دو FBI حقوق مدنی تقسیم و کالیفرنیا دادستانی کل بررسی لس آنجلس کلانتر تحقیق فولر مرگ است.


اگر شما یا کسی که شما می دانید که در پریشانی عاطفی و یا خودکشی بحران فراخوان ملی پیشگیری از خودکشی تدریس خصوصی در 1-800-273-TALK (8255).برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت از سلامت روان منابع و پشتیبانی اتحادیه ملی بیماری های روانی (نامی) خط تلفن را می توان از دوشنبه تا جمعه از 10 صبح تا 6 p. m. ET در 1-800-950-نامی (6264) و یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im