نرخ مرگ و میر در بخش مراقبت های ویژه از Covid-19 باید یک سوم کاهش یافته است, مطالعه می یابد

نرخ مرگ و میر در بیماران بستری در بخش مراقبت ويژه (ICU) به شدت کاهش یافته در طول دوره بیماری همه گیر چکیده ای از مطالعات در سراسر جهان نشان داده است با نویسندگان نشان می دهد که این بیماری همه گیر پیشرفت درمان بهبود یافته است.

بررسی 24 مطالعات پوشش بیش از 10000 نفر در اروپا و آسیا و شمال آمریکا یافت می شود که مرگ و میر کاهش یافت و تقریبا یک سوم فقط در دو ماه.

تقریبا 60 درصد از بیماران در ICU درگذشت در پایان ماه مارس در مقایسه با 42 درصد در پایان مارس مطالعه منتشر شده در مجله بیهوشییافت.

این مقایسه به طور کلی مرگ و میر در میان بیماران بستری در ICU با دیگر ویروسی سینه مانند آنفلوانزا در حدود 22 درصد است.

این بالاتر مرگ و میر در Covid-19 بيمار می تواند به دلیل روند بیماری خود و یا مشکل در ارائه خدمات قابل اعتماد در طول یک بیماری همه گیر آنها بنویسید.

بزرگترین مطالعه در آمد از انگلستان مراقبت های ویژه حسابرسی ملی و مرکز تحقیقات که شامل بیش از 8000 نفر از انگلستان, ولز و ایرلند شمالی است.

محققان با انجام یک تجزیه و تحلیل حساسیت برای بررسی اینکه آیا, انگلستان, ارقام حملات نتایج. اما حتی بدون ICNARC داده ها نتایج مشابه در سراسر جهان آنها را در بر داشت.

وجود دارد می گویند نویسندگان چند توضیح برای بهبود نرخ مرگ و میر. “ممکن است منعکس کننده سریع یادگیری است که صورت گرفته است در مقیاس جهانی با توجه به اعلان انتشار بالینی گزارش های اولیه در این بیماری همه گیر.

“این نیز ممکن است که ICU معیارهای پذیرش باید در طول زمان تغییر برای مثال با فشار بیشتری در Icu در اوایل بیماری همه گیر افزایش است.”

پروفسور Tim Cook نویسنده سرب از مطالعه و مشاور در بیهوشی و مراقبت های ویژه در رویال ایالات بیمارستان, داخل حمام, گفت تلگراف اطلاعات منعکس روز به روز تجربه از خط مقدم میرود ،

“این مطالعه نه تنها می ایستد اما از نظر آماری نشان دهنده چه مردم گفت: در آن زمان از افزایش بیماران در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است. اوضاع بسیار دشوار است و مردم زده شد یک بیماری آنها را درک نمی کنند,” او گفت:.

“چین انجام یک کار افسانه از انتشار مقالات و ارائه اطلاعات در مورد بیماری بحرانی. اما بیماران مبتلا به لخته شدن خون در بيماران در حال تبدیل بیش از همه این چیزهای جدید بود به ICU جامعه است. وجود دارد بسیاری از بحث ارزیابی مجدد و تغییر در درمان در ماه اول که آمد بیماران به ICU در droves,” او گفت:.

جدا کردن داده ها از چین در اوایل این بیماری همه گیر نیز نشان داد که میزان مرگ و میر در طول زمان بهبود.

نویسندگان همچنین گفت که این یافته نیز به احتمال زیاد به منعکس کننده این واقعیت است که طولانی ICU باقی می ماند به عنوان مثال با توجه به سرعت جداسازی از ونتیلاتور زمان را به منعکس شده در داده ها.

بحرانی در ارتباط با Covid-19 می تواند برای مدت طولانی با حدود 20 درصد از انگلستان ICU پذیرش به مدت بیش از 28 روز و نه درصد بیش از 42 روز.

نویسندگان نوشت: “پیام مهم این است که به همه گیر پیشرفت کرده است و همه این عوامل ترکیب بقای بیماران بستری در ICU با Covid-19 به طور قابل توجهی بهبود یافته است.”

ICU و میر نیست به طور قابل توجهی متفاوت در سراسر قاره با وجود برخی شواهد از تغییرات در معیارهای پذیرش و درمان تحویل داده است.

محققان همچنین گفت که یافته های اخیر که استروئید دگزامتازون کاهش نرخ مرگ یک سوم بيماران در هواکش نیز می تواند منجر به حتی نتایج بهتر برای بیماران در ICU.

“هر کس که بدحال را دریافت دگزامتازون به عنوان بخشی از درمان خود را. این واقعا یک درمان موثر و من امیدوارم که مرگ و میر پایین می آید بیشتر گفت:” پروفسور طبخ.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net