دره مرگ مجموعه رکورد داغترین سیاره درجه حرارت در سال

رسمی آب و رعایت ایستگاه در دره مرگ در کالیفرنیا به نام کوره کریک به دلیل رسیده سوزان 128 درجه فارنهایت در روز یکشنبه. که داغترین دمای هر نقطه در این سیاره پس از 2017 و تنها یک درجه پشت چه کارشناسان می گویند به احتمال زیاد گرمترین دمای ثبت شده روی زمین است.

این فقط یک بخش کوچک از یک , وحشیانه, موج گرما پخت عمیق غربی و پایین دشت متحده در حال حاضر قبل از گسترش به سمت شرق و شمال در اواخر این هفته. ده ها تن از سوابق مجموعه بیش از آخر هفته و ده ها بیشتر در راه این هفته است.

حرارت بیش از حد هشدار و گرما مشاوره پوشش 50 میلیون آمریکایی در منطقه کشش از 1700 مایل از صحراهای جنوب کالیفرنیا به سواحل شهر پاناما ، درجه حرارت امروز ممکن است بالا بیش از 120 در بیابان های کالیفرنیا و آریزونا و در نزدیکی 110 در غرب تگزاس. گرما اعداد شاخص که عامل رطوبت را به سرکوب 115 در نزدیکی دالاس و شرق به سواحل لوئیزیانا.

heat-advisories.jpg

به عنوان حل و فصل گرمای شدید در بیش از آخر هفته های مختلف ثبت شد. قابل توجه ترین بود 128 درجه در دره مرگ کالیفرنیا در روز یکشنبه. هر چند این داغترین دمای ثبت شده بر روی زمین در سه سال گذشته آن را کاملا شکستن یک رکورد است.

شدید آب و هوا کارشناسان می گویند آن است که فقط یک درجه از “واقعی” بالاترین دمای ثبت شده روی زمین — 129.2 درجه فارنهایت نیز در دره مرگ در سال 2013. کلمه “واقعی” استفاده شده است زیرا دنیا داغترین دمای مورد مناقشه در داخل هواشناسی جامعه است.

رسما رکورد جهانی است 134 درجه فارنهایت مجموعه در سال 1913 در دره مرگ. اما تجزیه و تحلیل دقیق آب و هوا مورخ کریستوفر برت در سال 2016 باعث می شود یک فوتی و فوری و به طور کلی پذیرفته شده ادعا می کنند که سال 1913 ضبط است “اساسا ممکن نیست از یک آب و هوا چشم انداز.” به جای او آمده این احتمال وجود دارد یک ناظر خطا.

در حالی که دلایل مختلفی وجود دارد که از سال 1913 به ثبت رسیده است در حال حاضر اعتقاد بر این بود خطا ترین فوتی و فوری است که چگونه مختلف مشاهده شد و به دیگر مشاهده سایت ها در کل منطقه است. به دلیل چشم انداز منحصر به فرد و هواشناسی روزانه از خوانش های مختلف مشاهده سایت ها در این منطقه از کویر جنوب غربی تقریبا همیشه در قدم اهسته با هر یک از دیگر. اما در طول این هفته در سال 1913 در حالی که سایت های دیگر شد و حدود 8 درجه بالای نرمال دره مرگ قرائت شد 18 درجه بالاتر از حد نرمال است.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از آب و هوایی شدید کارشناسان نتیجه گیری “واقعی” ترین دمای ثبت شده بر روی زمین است 129.2 درجه در سال 2013 است که برای آن وجود شواهد عکاسی.

همراه با چهار دره مرگ خواندن وجود دارد بسیاری از دیگر سوابق روزانه شکسته و همچنین به عنوان یکی از همه زمان رکورد 116 درجه در بورگر تگزاس در تکدی نزدیکی زرد.

قابل توجه دیگر سوابق روزانه شامل 121 درجه در پالم اسپرینگز کالیفرنیا; 116 در شهر فینیکس, آریزونا; 113 در توسان آریزونا; 110 در راسول نیومکزیکو و 109 در دل ریو, Texas. شهرها در وایومینگ و یوتا نیز به رکورد بالاتر از 100 درجه است. اما شاید قابل توجه ترین اعداد بودند شاخص گرما (“احساس می کند مانند”) اعداد رسیده که نزدیک به 120 در اوکلاهما و لوئیزیانا.

در New Orleans گرما شاخص در نیمه شب روز یکشنبه بود سوزان 107 درجه است.

کمترین دما کاهش یافته و به روز دوشنبه صبح در شهر فینیکس بود خوشبو 93 درجه است. این ششمین روز متوالی است که در آن درجه حرارت 90 درجه یا گرمتر در ققنوس. رکورد جاری است 7 روز در یک ردیف در سال 2012 — یک رکورد است که به احتمال زیاد گره خورده و شکسته در روزهای آینده.

این گرمای شدید است که ناشی از نزدیکی شکستن رکورد در سطح میانی گرما گنبد محور در سراسر جنوب غربی ایالات متحده است. بیش از آخر هفته آن را به سطح است که به ندرت تجربه کرده است. این سطح میانی گرما گنبد باعث آسمان آفتابی و خشک و غرق شدن هوا که گرم شدن هوا ستون از طریق فشرده سازی کمک فوق العاده ای تولید گرما.

بدترین گرما اوایل این هفته یک بار دیگر خواهد بود محور بیش از اعماق جنوب غربی و غرب تگزاس که در آن اوج دوباره چالش های بسیاری در سوابق روزانه نزدیک به 110 درجه است.

heat-high-temps-tuesday.jpg

نگاه به آینده این غیر معمول گرما گنبد را به تدریج تضعیف برخی بیش از چند روز آینده, اما همچنین شروع به خزش مینمودند ، این اجازه خواهد داد که موج گرما به گسترش به اواسط دره می سی سی پی و در نهایت به دره اوهایو و میانه اقیانوس اطلس در منطقه نسبت به اواخر هفته است. با تعطیلات آخر هفته بسیار شرقی دو سوم ملت است و پیش بینی برای رسیدن به اوج در 90s به نزدیک 100 با “احساس می کند مانند” درجه حرارت بیش از 100 درجه است. این شامل شهرستانها مانند St. Louis, شیکاگو, Indianapolis, و, واشنگتن d. C.

heat-index-friday.jpg

در حالی که امواج گرما این قدر نیست بی سابقه در تابستان از کارشناسان آب و هوا انتظار می رود آنها را به تبدیل شدن به شایع تر در سال های آینده با توجه به انسان ناشی از تغییر آب و هوا. چرا که به عنوان درجه حرارت جهانی به طور متوسط افزایش آمار ساده نشان می دهد که گرما افراط و افزایش حتی سریع تر رای دادن. این به احتمال زیاد منجر به یک افزایش بزرگ در موج گرمای روز در سراسر این کشور است.

heat-bell-curve.gif

دکتر رنه McPherson, دانشگاه مدیر USGS جنوب مرکزی آب و هوا انطباق علم مرکز می گوید: “خود ما پیش بینی ها نشان می دهد اضافی 10-40 روز در هر سال 100-[درجه] روز در اواسط قرن و تا دو ماه (!) بیشتر از این گرمای شدید روز در هر سال تا پایان قرن اگر ما همچنان به افزایش انتشار کربن به عنوان ما در گذشته است.”

در واقع در وسط-of-the-road انتشار کربن سناریو که فرض برخی از تلاش برای محدود کردن گرما به دام انداختن کربن در اتمسفر تعداد 100 درجه روز انتظار می رود به دو و یا حتی سه گانه در بسیاری از مناطق در اواخر این قرن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de