مرگ و میر ناشی از کوروناویروس علائم مانند موج در یمن به شهر عدن

تلگراف | No comments

مرگ و میر در عدن را نیز به حداقل پنج برابر بالاتر از حد طبیعی یک سازمان غیر دولتی و پزشکان می گویند اشتعال ترس که کروناویروس در حال گسترش بدون مانع در یمن شهر بندر.

شش سال از جنگ علیه روحانی تسلیت گفت – و گسترش گسل خط در میان نیروهای مخالف که شورشی لباس – را ترک کرده اند مقامات بیمار-مجهز به کنترل گسترش ویروس. اولین coronavirus مورد در عدن دولت موقت سرمایه تنها ثبت حدود یک ماه پیش.

اما از آن زمان به بعد تعداد مرگ و میر ثبت شده در این شهرستان است “افزایش هفت برابر” با توجه به صدام al-Haidari, یک پزشک در یک بیمارستان دولتی.

بیمارستان ها را متوقف کرده اند بستری بیماران با علائم COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در روزهای اخیر چندین بهداشت منابع به خبرگزاری فرانسه گفت پس از آنها مجهز به مقابله با این ویروس.

بسیاری از پزشکان در عدن را ترک پست خود را از آنجا که آنها لازم نیست که دسترسی به دنده محافظ این منابع اضافه شده در حالی که چندین بیمارستان و حتی تعطیل با توجه به صرفه جویی در کودکان است.

“تیم ما بر روی زمین در حال دیدن چگونه مردم در حال ارسال به دور از بیمارستان تنفس به شدت و یا حتی سقوط” گفت: محمد Alshamaa, نجات کودکان, مدیر برنامه های در یمن. “مردم در حال مرگ هستند چون آنها نمی توانند به درمان است که به طور معمول زندگی خود را نجات دهد.”

نجات کودکان در روز پنج شنبه گفت که مقامات در عدن را گزارش کرده اند به طور متوسط 50 مرگ در هر روز پس از مارس 7. که پنج برابر بالاتر از پایه متوسط 10 تن در روز در بیشتر زمان عادی با توجه به کمک های بین المللی ،

“در 24 ساعت گذشته به تنهایی بیش از 86 مرگ و میر گزارش شده در عدن به علت شیوع و تب” گفت: سند جمیل که ریاست امور مدنی بخش است که مسائل مربوط به گواهی مرگ کردند.
یک پیشگیری است و درمان در بیمارستان پس از ارائه coronavirus علائم مانند


اعتبار: AP/ ناله al-Qubaty

تست برای coronavirus در دسترس است تنها در یک مرکز عمومی آزمایشگاه, اما عرضه کیت کافی است. این بدان معناست که بسیاری از موارد مشکوک آزمایش نشده با توجه به یاسر Bamallem, یک دکتر در, Al-Jumhouriya عمومی بیمارستان.

Bamallem است بدون شک در مورد آنچه که در حال رانندگی افزایش نرخ مرگ و از آنجا که قبل از انقضای بسیاری از نمایش داده می شود علائم در خط با COVID-19 و متمایز از بیماری های دیگر.

“با گسترش coronavirus میزان مرگ و میر رسید” او به خبرگزاری فرانسه گفت. “ما در حال حاضر مبارزه با تب دنگی و chikungunya که انتقال بیماری از طریق گزش پشه – اما مرگ و میر شد بسیار کم است.”

“ما در آستانه یک فاجعه در عدن.”

Yasser al-Nassiri, مدیر خصوصی Al-Kubi بیمارستان گفت که بسته شدن از بیمارستان های دیگر است تحت فشار قرار دادن او در مرکز. کارکنان خود را در حال دریافت 400 بیماران روزانه از 150. یمن در نظام سلامت همه اما سقوط پس از جنگ آغاز شد در سال 2014 با بیش از دو سوم از جمعیت وابسته به کمک برای زنده ماندن به گفته سازمان ملل متحد است.
یک راننده تاکسی در عدن تلاش برای محافظت از خود در حالی که او همچنان کار


اعتبار: AFP/نبیل حسن

عدن به 550,000 مردم گرفته شده عملا هیچ اقدام پیشگیرانه در برابر بیماری همه گیر. وجود دارد هیچ امکانات قرنطینه برای کسانی که تست مثبت در این شهرستان است.

“وضعیت در عدن کردم از کنترل خارج شده است و انتظار می رود به داخل منفجر شدن بیشتر بر اساس تعداد روزانه مرگ و میر و موارد” Bamallem اظهار تاسف کرد.

حداقل سه پزشک فوت کرده اند پس مارس 7, محلی Al-Ayyam روزانه اشاره کرد مقامات عنوان کرد و گفت اما بدون دادن علت مرگ است.

ایران در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت تا کنون اعلام کرد تنها 122 تایید رمان coronavirus موارد از جمله فقط 18 مرگ و میر.

دهها هزار نفر از مردم عمدتا غیرنظامیان کشته شده اند و در این کشور جنگ که سازمان ملل متحد انداز به عنوان بدترین بحران انسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>