فرماندار Tim Walz گفت: وزارت مینه سوتا حقوق بشر (MDHR) راه اندازی شد, رسیدگی به مینیاپولیس اداره پلیس. بررسی خواهد شد نگاه به 10 سال گذشته از بخش “سیاست های, روش ها و شیوه های” Walz گفت: در انتشار اخبار.

اعلام شده هشت روز پس از جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. در واکنش به مرگ او جمع معترضان در سراسر آمریکا در آنچه که به سرعت تبدیل به یکی از بزرگترین مجموعه های حقوق مدنی تظاهرات در حافظه اخیر است.

“جورج فلوید باید زنده” MDHR کمیسر ربکا Lucero گفت: در انتشار اخبار. “رهبران جامعه درخواست شده است برای تغییر ساختاری برای چند دهه. آنها مبارزه کرده اند برای این است و ضروری است که ما ایمان آوردیم به کار و تعهد از کسانی که هموار راه را اعلام امروز ممکن است.”

George Floyd Protesters in Minneapolis
تظاهرکنندگان جمع شده در ژوئن 1 در نزدیکی موقت یادبود در مینیاپولیس, مینه سوتا, به افتخار جورج فلوید به علامت یک هفته سالگرد مرگ او. در روز سه شنبه فرماندار Tim Walz اعلام کرد دولت در بخش حقوق بشر راه اندازی شد, رسیدگی به مینیاپولیس اداره پلیس.
CHANDAN KHANNA/خبرگزاری گتی ایماژ

در عرض یک روز از فلوید مرگ چهار مینیاپولیس افسران پلیس اخراج شدند در ارتباط با این حادثه است. یکی از افسران درک چوین از اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. با وجود این اتهامات یک وکیل به نمایندگی فلوید خانواده گفت: چوین حال تعامل با فلوید قبلا و به نام اتهام قتل درجه اول به معرفی در این مورد.

این MDHR روز دوشنبه در زمینه تبعیض علیه شهر مینیاپولیس اداره پلیس. در سند Lucero گفت فلوید مرگ و دیگر حوادث مشابه “تحقیقات لازم” برای تعیین اینکه آیا “مبتنی بر نژاد policing” بود و در عمل در این بخش است.

“من معتقدم که وجود دارد این است که اطلاعات کافی برای بررسی اینکه آیا مخاطب با بهره گیری سیستماتیک تبعیض آمیز الگوها یا شیوه نسبت به مردم از رنگ سیاه و سفید به طور خاص اعضای جامعه بر اساس نژاد و در زمینه خدمات عمومی” در این سند گفت.

هر چند فلوید مرگ در ظاهر به آخر نقطه اوج که راه اندازی تحقیقات معاون فرماندار پگی فلاناگان گفت: تظاهرات آغاز شد که در واکنش به این حادثه اتفاق نمی افتد “در خلاء.”

با توجه به گزارش منتشر شده توسط ان بی سی نیوز در دوشنبه, سوابق نشان داد مینیاپولیس پلیس استفاده کرده بودند گردن محدودیت به زانو در آوردن مردم بیش از 200 بار پس از 2015. از کسانی که حوادث, 44 منجر به از دست دادن هوشیاری این گزارش نشان داد.

در طول یک کنفرانس خبری سه شنبه فلاناگان گفت: اگر رهبران دولت عمل نمی کند بلافاصله “من نمی بینم که چگونه ما می تواند به جلو حرکت می کند به عنوان یک دولت در همه. این زمان است. این لحظه ای است,” او گفت:.

Walz و فلاناگان به نام پس از مینه سوتا ساکنان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در حوادث مربوط به مینیاپولیس افسران پلیس که ممکن است منجر به MDHR بررسی و گفت: آن را به مشارکت جامعه به ارمغان می آورد در مورد تغییر آنها گفت: لازم بود.

“این است که به اقدام در تمام سطوح از محله بالا به تغییر دهید, ما نیاز به دیدن” Walz گفت: در انتشار اخبار.

“اگر شما اطلاعات اگر شما تا به حال تجربه است که فکر می کنید مهم است که به این تحقیق, لطفا از بخش حقوق بشر سایت و یا تماس با آنها را” فلاناگان گفت.

مینیاپولیس اداره پلیس پاسخ نمی دهند به نیوزویک‘s درخواست برای نظر در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de