تصمیم گیری به کجا بروید و چه کسی باقی می ماند زندگی و مرگ در این بیماری همه گیر که هشدار

تصمیم گیری در مورد که در آن شما به آنچه شما انجام دهد و کسی که شما را ملاقات کند در طول Covid-19 بیماری همه گیر در حال “زندگی و مرگ” سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است.

“ما از همه درخواست برای درمان این تصمیمات به عنوان مرگ و زندگی تصمیم گیری چرا که آنها” مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته مجازی Covid-19 جلسه از ژنو.

“این ممکن است زندگی خود را, اما انتخاب های خود را می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای کسی که دوستش دارید و یا برای یک غریبه کامل.”

Dr Tedros همچنین ضربه به عقب در نظرات در اوایل این هفته از وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت که یک گروه خصوصی از نمایندگان مجلس در لندن که که مدیر کل شده بود “خریداری” توسط چین و مردم مرده بود به عنوان یک نتیجه.

“این نظرات نادرست و غیر قابل قبول و بدون هیچ گونه پایه و گفت:” دکتر Tedros.

“چه کسی نمی خواهد پریشان با این دیدگاه و ما نمی خواهیم جامعه بین المللی پریشان می شود. بزرگترین تهدید ما همچنان سیاسی همه گیر. سیاست و تعصب ساخته شده اند همه چیز بدتر است.”

این تف آخرین در به طور فزاینده ای ترش روابط بین چه کسانی و ایالات متحده است که به خروج از این سازمان به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به رفت و برگشت در سراسر جهان است.

دکتر مایک رایان رئیس اورژانس در که افزود: “بسیاری از ما کار کرده اند و هفت روز در هفته به مدت 20 ساعت در روز به مدت هفت ماه گذشته و همه چیز ما فکر می کنم و انجام دهید این است که با تمرکز بر تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند. ما ادامه خواهد داد برای خدمت به مردم آسیب پذیر از جهان صرف نظر از آنچه گفته شده است در مورد ما.”

Dr Tedros گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که مردم نیاز به یاد داشته باشید که بسیاری از آنها هنوز هم مستعد ابتلا به این ویروس.

او گفت: افراد باید مراحل را به محافظت از خود از جمله پیدا کردن وضعیت در منطقه محلی خود و در ادامه به گام های اساسی مانند شستن دست.

Dr Tedros نیز نامیده می شود برای یک حرکت جدید از افراد جوان شبیه به آن دیده می شود بر روی تغییرات آب و هوایی در سال های اخیر به قهرمان سلامت “به عنوان یک حق انسانی نه یک امتیاز”.

به طور جداگانه در روز پنجشنبه سازمان ملل متحد, برنامه توسعه نام موقت پایه درآمد برای کمک به 2.7 میلیارد دلار از سراسر جهان اعلام زنده ماندن همه گیر و تاثیر مستندات.

این که گفته شده اند وجود دارد 15 میلیون coronavirus موارد و 620,000 مرگ و میر ناشی از شیوع این بیماری آغاز شد و در ابتدای سال است. نزدیک به نیمی از موارد فقط از سه کشور: ایالات متحده و برزیل و هند است.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de