‘نگرانی’ بیش از coronavirus اورژانس قدرت


یک گروه از 13 عضو اتحادیه اروپا باید گفت که آنها “عمیقا نگران” در مورد استفاده از اقدامات اضطراری برای مقابله با شیوع کروناویروس.

آن را مشروع به استفاده از “اقدامات فوق العاده” گفتند اما برخی از قدرت می تواند تهدید “دموکراسی و حقوق اساسی”.

در اوایل این هفته در مجارستان مجلس اعطا نخست وزیر ویکتور اوربان گسترده قدرت های جدید.

کشورهای دیگر با توجه به اقدامات مشابه است.

اروپا شده است در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 30 ، 000 مرگ و میر.

اسپانیا دیده است 10,000 مرگ و میر و ایتالیا بیش از 13000 و تعداد در حال افزایش در سراسر قاره با سوابق روزانه گزارش در فرانسه و انگلستان است.

دولت ها در سراسر این قاره را به اعمال محدودیت های شدید در حرکت در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش. اما نگرانی وجود دارد برخی از رهبران و احزاب هستند با استفاده از این بیماری همه گیر به عنوان بهانه ای برای تشدید کنترل بر کشور خود.

چه بیانیه می گویند ؟

بیانیه صادر شده در چهارشنبه, بلژیک, دانمارک, فنلاند, فرانسه, آلمان, یونان, ایرلند, ایتالیا, لوکزامبورگ, هلند, پرتغال, اسپانیا و سوئد.

هلندی, وزیر امور خارجه Stef Blok ارسال شده یک لینک به بیانیه ای در توییتر. “حاکمیت قانون و دموکراسی و حقوق اساسی باقی می ماند و باید قوی اصول جوامع ما نیز در زمان coronavirus,” او نوشت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

هر قدرت اعطا شده به مبارزه با این بیماری همه گیر “باید متناسب و به طور موقت در طبیعت” احترام به قوانین بین المللی و “موضوع را به طور منظم بررسی”.

“ما باید به طور مشترک غلبه بر این بحران و به طور مشترک حمایت اروپایی ما اصول و ارزش ها در این مسیر” از 13 کشور می گویند با اضافه کردن آنها به حمایت کمیسیون اروپا قصد دارد برای نظارت بر اقدامات است.

آیا این اقدامات اضطراری?

هر چند هیچ یک از کشور است که به طور خاص ذکر شده در آن را دو روز پس از مجارستان مجلس به دولت قدرت به حکومت های فرمان. قانون است و هیچ محدودیت زمانی.

آقای اوربان متعهد به استفاده از قدرت های جدید “متناسب و منطقی” اما مخالفت رهبر حزب پیتر Jakab گفت: آن را قرار داده مجارستانی دموکراسی در قرنطینه.

بیش از 100 ، 000 نفر با امضای یک طومار در برابر اقدامات قبل از آنها گذشت. اما آقای اوربان را جناح راست حزب فیدز قوی اکثریت و نظر سنجی ها نشان می دهد مردم به شدت حمایت حرکت می کند.

به همین دلیل آن را نه فقط در مجارستان

اقدامات اضطراری باید پله زنگ زنگ در کشورهایی که مردم می توانند به یاد داشته باشید استبداد همه به خوبی.

صربستان شده است کشویی پایین در فهرست آزادی مطبوعات در سال های اخیر – و روزنامه نگاران سازمان هشدار داده اند که بحران کنونی ساخت بدتر.

این حکومت است که تنها آن ستاد بحران رهبری نخست وزیر آنا Brnabic باید اطلاعیه در مورد کوروناویروس – هشدار از “عواقب قانونی” اگر این نشد.

یکی از روزنامه نگاران سازمان گفت: این به مثابه سانسور – و می تواند منجر به مردم آمریکا به صورت مستقل گزارش. در واقع مدت کوتاهی پس از آن پلیس بازداشت یک روزنامه نگار که گزارش شده در بیمارستان شرایط در شمال صربستان.

Ms Brnabic در حال حاضر وعده داده شده به برداشت حاکم و عذر خواهی کرد برای آنچه که او به نام “حماقت”.

اسلوونی دولت نیز در بر داشت خود را به عقب-رکاب زدن. به تازگی نصب شده جناح راست نخست وزیر Janez Jansa می خواست به نیروهای پلیس برای ردیابی گوشی با استفاده از تشخیص چهره را وارد کنید و خانه. اما او مجبور به رها کردن این طرح پس از این کشور کمیساریای اطلاعات هشدار داد که اسلوونی را تبدیل به یک “حکومت پلیسی” اگر او رفت جلوتر.

اما آلبانی ساخته شده است برخی از اروپا و دقیق ترین اقدامات اضطراری ، آنها شامل 16 ساعت منع رفت و آمد در روزهای هفته – و 40-ساعت مستند در تعطیلات آخر هفته.

این محدودیت به علت برداشته شود فردا. اما دولت اعلام کرده است که آنها در حال حاضر توان توسعه یافته تا coronavirus بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im