شکست ایالات متحده آمریکا در SheBelieves جام گذاشته لخت نصب مشکلات انگلستان و فیل نویل

تلگراف | No comments

  • دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

انگلستان SheBelieves جام دفاع کردم به یک شروع ناامید کننده در پنج شنبه شب به عنوان دو گل در نیمه دوم در جانشینی سریع از تعمید مطبوعات و کارلی لوید آنها را محکوم به شکست مقابل آمریکا در اورلاندو – ششم خود را از دست دادن و نه بازی.

این مناطق کلیدی آنها نیاز به آدرس

انگلستان در حال گرفتن بهتر بازی کردن از پشت

انگلستان سعی کنید برای ساخت از پشت, کوتاه عبور از دفاع یک بیمار و اختیار مبتنی بر حمله بازی اما آن را می سازد آنها را آسیب پذیر در برابر تیم های که مطبوعات و قادر به اخلال در عرضه خط بین دفاع و هافبک.

تیم کار کرده اند که اگر شما را ترک Millie روشن و Steph Houghton بر روی توپ و خاموش کردن یک پاس کوتاه به هافبک و یا آنها را وادار گسترده ای به سمت چپ برگشت الکس گرینوود (و در روز پنج شنبه و شب مناسب برای لی ویلیامسون) انگلستان خواهد سرفه کردن در اختیار داشتن به طور منظم.
انگلستان بودند عضلانی در اورلاندو – آشنا با موضوع سال گذشته زمانی که آنها با آن مواجه اند خوب اپوزیسیون


اعتبار: AP

نگاهی به لوسی برنز و تاثیر بزرگ است

این است که نویل گسل بلکه نشان می دهد چقدر مهم مجروح برنز است. او شاید تنها بازیکن در تیم ملی انگلستان که می تواند قلدر مخالفان تیم و نیروی آنها را به وقت زیادی را صرف نگرانی در مورد آسیب های او می توانید انجام دهید که آنها را ترک و دیگر تهدیدات unguarded.

بدون بازیکن ستاره, انگلستان فقیر بودند پایین سمت راست پهلو و نیکیتا parris در بود نگران کننده بی اثر و ویلیامسون است که واقعا یک حق بازگشت. راشل دالی خواهد بود به مراتب بهتر جایگزین, اما او نه یک بازی برای هفته ها به عنوان فصل در هوستون آغاز شده است هنوز رتبهدهی نشده است.

انگلستان نگاه کوچک و آهسته در برابر ایالات متحده آمریکا

آن است که تناسب اندام ورزشکاری و قدرت ساخته شده است که انگلستان از جمله خطرناک تیم. آنها را اجرا مخالفان تیم, اما زمانی که آنها می آیند تا در برابر یک طرف فقط به عنوان مناسب و قوی مانند ایالات متحده آمریکا در حال مبارزه اند.

این اتفاق افتاد در برابر هلند در سال 2017 یورو از آن اتفاق افتاد در برابر ایالات متحده آمریکا و سوئد در تابستان گذشته جام جهانی و این ممکن است توضیح دهد که چرا در 11 بازی در برابر تیم ها در بالای رتبه بندی هشت در جمعیت انگلستان را به دست آورد یک بار.
یک نکته مثبت برای انگلستان بود عملکرد لورن کنف ساخته شده است که زندگی بسیار سختی برای ایالات متحده آمریکا کلی o’hara


اعتبار: AP

در روشن تر توجه داشته باشید… اعتیاد به مواد مخدره اطراف لورن کنف توجیه است

در سن 19 و در اول ارشد شروع به انگلستان منچستر سیتی جناح بود كه انگلستان را بهترین بازیکن داد و ایالات متحده آمریکا را به کلی اوهارا دامداری شب.

اگر او می تواند انجام دهد که در برابر یکی از بهترین پشت کامل در جهان, او می تواند آن را انجام دهد در برابر هر کسی. نوجوان در حال رفتن به بخش عظیمی از نویل طرح در حال حرکت رو به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>