واشنگتن — با کمی چپ به نگه داشتن او را در حال حاضر رئیس جمهور تهمت پخش خود ناسزا رنگ و لعاب نارضایتی و اعلام پیروزی نه فقط استیضاح حماسه است که برای همیشه مشخص میراث او اما بیش از هر کس و همه چیز است که در راه خود ایستاده بود از او گرفت ،

احاطه شده توسط اعضای جمهوری خواه کنگره و متحدان خاص مانند رادیو فردا میزبان رئیس جمهور اعلام کرد این رویداد در شرق کاخ سفید یک “جشن” نه فقط به خاطر اینکه خود را تبرئه اما به دلیل پشتکار خود را از طریق مولر تحقیقات خود را در مسابقه در برابر هیلاری کلینتون و تصدی از کار اخراج FBI مدیر James Comey.

“ما را از طریق جهنم ناعادلانه چیزی اشتباه” رئیس جمهور خود را فراوان جمعیت در یک نقطه تماس با روسیه بررسی “bullsh*t.” او ادامه داد: به اصرار رفتار خود در مورد اوکراین بود “بسیار خوب” اگر چه چند سناتور جمهوریخواه به صراحت گفت: آنچه رئيس جمهور بود نامناسب و یا اشتباه است.

روند اخبار

“آنها در زمان هیچ چیز آنها را در زمان یک تماس تلفنی بود که کاملا مناسب تماس” رئيس جمهور گفت: از دموکرات ها. “من آن را کامل تماس به دلیل آن بود. و آنها مرا به مراحل نهایی استیضاح. اما در حال حاضر ما که زرق و برق دار, کلمه, من هرگز فکر نمی کردم یک کلمه را صدا خیلی خوب است. آن را به نام کل تبرئه. مجموع تبرئه.”

رئیس جمهور که صحبت می کرد برای بیش از یک ساعت نیز در زمان حاضر به عذرخواهی از خانواده خود را برای همه آنها تا به حال به از طریق به دلیل “بد” مردم است. آقای تهمت تیم حقوقی دریافت تشویق ایستاده به عنوان آنها راه می رفت به شرق ، زمانی که رئیس جمهور خودش راه می رفت در او استقبال شد با رعد تشویق و کف همراه با جمعیت به عنوان او اغلب می کند در تجمعات انتخاباتی.

“ما تمام شده است از طریق بسیاری با هم و ما احتمالا سزاوار است که دست برای همه ما به خاطر آن بوده است بسیار ناعادلانه وضعیت” رئیس جمهور گفت: اضافه کردن یک “چیز فوق العاده ای” انجام شد و در طول چند سال گذشته.

آقای ترامپ اصرار داشت که او پایدار شده است یک شکار ساحره اساسا تا کنون از او اعلام کرد خود را برای اجرا ،

Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در تالار شرقی کاخ سفید روز شنبه, فوریه. 6, 2020, در واشنگتن است. اوان Vucci / AP

“ما شده است رفتن را از طریق این شرکت بیش از سه سال است. آن بد بود. آن را فاسد” آقای ترامپ گفت. “این پلیس کثیف. آن leakers و دروغگو. و این هرگز تا به حال اتفاق می افتد به رئیس جمهور دیگر.”

رئیس جمهور در ادامه به انفجار Comey ایستاده با تصمیم به آتش او در بهار سال 2017.

“من اخراج نشده James Comey که یک فاجعه بود ضمنا ممکن است من حتی نمی تواند ایستاده در اینجا در حال حاضر” رئیس جمهور گفت:.

رئیس جمهور خود را قلدر منبر خود را به ادامه حملات سناتور میت رامنی تنها جمهوری خواه که رای او را محکوم به روز چهارشنبه و به ستایش جمهوری خواهان که در دفاع از او در طول محاکمه. رامنی ذکر ایمان خود را در اعلام محکومیت خود را رای و تعهد به سوگند خود را به انجام عدالت بی طرفانه.

“و سپس شما باید برخی از استفاده می شود که دین به عنوان یک چوب زیر بغل” رئیس جمهور گفت: در یک ضربه روشن رامنی در ساخت یک مرجع به سال 2012 از دست دادن به رئیس جمهور سابق باراک اوباما ،

رئیس جمهور به نام مجلس نانسی پلوسی یک “فرد وحشتناک” و اعمال همان برچسب را به خانه هوش رئیس کمیته سرب و استیضاح مدیر Adam Schiff.

رئیس جمهور همچنین رفت و در برخی از عجیب و غریب مماس از جمله در مورد خانه اقلیت شلاق استیو Scalise که تقریبا فوت کرد زمانی که یک مرد افتتاح شد آتش سوزی در یک کنگره جمهوری خواه عمل بیس بال در سال 2017.

“او whacked” رئیس جمهور گفت: قصد داریم برای چند دقیقه در بازگویی رویداد وحشتناک.

آقای ترامپ گفت Scalise به یک “کل ظروف سرباز یا مسافر” و واکنش متفاوت تر از بسیاری از همسران که نمی مراقبت. او در ادامه به وحشتناک داستان که کنگره عمل بیس بال.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام گفت: در فاکس نیوز صبح روز پنج شنبه که رئیس جمهور خواهد آدرس چگونه به طرز وحشیانه ای او تحت درمان قرار گرفت و “که شاید مردم باید به پرداخت برای آن است.”

سخنان خود نبودند برای اولین بار در استیضاح پس از رای گیری مجلس سنا. رئیس جمهور در زمان استفاده از یک سخنرانی در ملی نماز و صبحانه به انفجار کسانی که مخالف او در فصاحت و بلاغت که شبیه تر از یک رالی از نماز صبحانه. به عنوان CBS News’ فین گومز به گزارشرئیس جمهور قانونی تیم شگفت زده شد رامنی رای به محکوم کردن رئیس جمهور است.

“هفته پیش و دوباره دیروز شجاع خواه سیاستمداران و رهبران حکمت شکیبایی و قدرت به انجام آنچه که همه می دانند درست بود. من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است” گفت.

در طول نماز صبحانه سخنرانی آقای ترامپ نیز در زمان آشکاری عکس در پلوسی که نشسته بود پا دور از او در نماز صبحانه. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن بدون گفتن پلوسی نام پیشنهاد او نیست و برای او دعا و او گفت که او می کند.

آقای ترامپ که در سال 2015 به معروف گفت: او فکر نمی کند که او همیشه از خدا خواسته برای بخشش پیش از نماز صبحانه برگزار شد تا یک روزنامه با تیتر “تبرئه شد.”

“هنگامی که شما استیضاح آنها را برای هیچ چیز و سپس شما قرار است به آنها می خواهم آن را آسان نیست” رئیس جمهور آمریکا جمعیت در نماز صبحانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد رامنی و پلوسی پس از استیضاح تبرئه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im