‘Deidre فروشنده’: روستای postmistress led راز زندگی به عنوان کوکائین فروشنده از مغازه او

یک روستا postmistress که رهبری یک زندگی مخفی به عنوان یک کوکائین فروشنده از مغازه او قرار گرفت و پس از یک نکته کردن در مورد “Deidre فروشنده” دادگاه شنیده ام در روز چهارشنبه.

Deirdre Jenkins, 45, لقب برای فروش کلاس مواد مخدر در اداره پست و ایجاد فروشگاه در برگ ویلز روستای Parcllyn نزدیکی ژاکت کش باف پشمی.

مادر دو ارائه شده تا £3,000 ارزش کوکائین اعتباری به مشتریان و دوستان است که در حالی که او مشغول به کار بود پشت پیشخوان.

اما او به مواد مخدر واسطه کشف شد که روستاییان از متهم کردن پلیس به “Deidre فروشنده”. ماموران سپس حمله خود اداره پست در ماه دسامبر 2019.

یکی از خبرچین گفته شده است مواد مخدر مشتری صحبت کرد که در اقدامی تلافی جویانه زمانی که جنکینز حاضر به ارائه آنها را با هر “کک در کنه”.

صدور حکم جنکینز در سوانسی تاج دادگاه قاضی کاترین ریچاردز گفت: postmistress “لذت می برد وضعیت” بودن یک فروشنده مواد مخدر در این روستا است.

دادستان جیم دیویس به دادگاه گفت: “پلیس اعدام یک حکم جستجو پس از دریافت اطلاعات از ساکنان محلی است.

“این به نظر می رسد که جنکینز حال تبدیل شدن به بانک فدرال تا از دادن مشتریان کوکائین” در تیک و گفته بود برخی به رفتن به نمایندگی های دیگر.”

پلیس جنکینز’ اموال و کاری ادامه داده اند از کوکائین در کیف دستی او را به عنوان به خوبی به عنوان هشت گرم از کلاس یک دارو در یک کمد در اتاق خواب خود را.

نیز وجود دارد 1200 پوند پول نقد در خانه ای که neighboured او Londis فروشگاه و دفتر پست.

آقای دیویس گفت: بررسی جنکینز’ تلفن همراه نشان داد پیام های متعدد مرتبط با مواد مخدر می پردازد. یکی نشان داد که یک مشتری بدهکار او £3,000.

ایان ابراهیم از جنکینز گفت که او شروع به فروش مواد مخدر پس از “عود دوباره به استفاده از مواد مخدر” خودش و از دست داده بود مغازه او شده و ورشکسته اعلام کرد پس از دستگیری او.

جنکینز التماس کرد گناه را به در اختیار داشتن کوکائین به قصد عرضه است.

او تحویل داده شد و دو سال به حالت تعلیق حکم و دستور به تکمیل توانبخشی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im