ایالت نتایج از آیووا دموکرات قفقاز تاخیر شد دوشنبه شب توسط چه آیووا حزب دموکرات (IDP) به عنوان “کنترل کیفیت.”

به عنوان ساعت نزدیک نیمه شب و تنها 2 درصد از مناطق گزارش شده بود در ناظران تا به حال هیچ ربطی به اما منتظر نتایج این جلسه و حدس و گمان.

“یکپارچگی نتایج میباشد” نوشت IDP مدیر ارتباطات مندی مک کلور در بیانیه ای. “ما تجربه تاخیر در نتایج با توجه به کنترل کیفیت و این واقعیت است که IDP گزارش از سه مجموعه داده برای اولین بار. آنچه ما می دانیم در حال حاضر این است که حدود 25 درصد از حوزه گزارش و آمار اولیه نشان می دهد میزان مشارکت در سرعت 2016.”

با توجه به MSNBC یک برنامه است که به معنای به رله حزبی اطلاعات به IDP شکست خورده و پشتیبان سیستم آیووا در حال حاضر در محل شد عامل زیر ظرفیت است.

شاون سباستین از Ames حوزه گفت: Rachel Maddow که او تا به حال شده است در انتظار برای دو ساعت” در تلاش برای گزارش نتایج از منطقه خود را از طریق سیستم پشتیبان گیری.

در بیانیه دوم این IDP گفت: “این برنامه نه به پایین و این یک هک یا نفوذ است.”

“نیاز جدی اضطراب بیش از @IowaCaucuses ایم” ویکتوریا Skovran. “چرا از آن است که مصرف ، چه ‘کنترل کیفیت’ معنی. #برنی مردم وجود دارد دلیلی برای نگرانی؟”

نویسنده Ann Coulter توییتی “تنها توضیح ممکن برای این تاخیر است: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده آیووا دموکراتیک حزبی!”

NBC ارشد دیجیتال سیاست خبرنگار الکس Seitz-والد توییتی “خبر بزرگ در اینجا این است که مشارکت مردم است. آنها می گویند آن را در سرعت 2016 که کم است. 172,000 معلوم در آن از رکورد بالا از 240,000 در سال 2008 است.”

bernie sanders
دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز آدرس حامیان خود را در طول جلسه شب دیده بان حزب در مارس 03, 2020 در Des Moines, Iowa.
الکس ونگ/گتی

مینه سوتا سناتور ctq صحبت در مورد تاخیر در نتایج گزارش دوشنبه به جمعیت آیووا حامیان.

“ما می دانیم وجود دارد تاخیر” Klobuchar گفت: “اما ما می دانیم که یک چیز: ما در حال مشت زدن و بالاتر از وزن ما است.”

“من نمی دانم که ایده آن برای ارسال ctq را به صحبت با هواداران (و ملت) در حالی که ما منتظر نتایج بود اما سکته مغزی از نبوغ. به معنای واقعی کلمه هیچ چیز پر بود سکوت ناراحت کننده در شبکه های تضمین آزاد زمان تلویزیون ایم” Skylar بیکر-اردن.

“من تصور می کنم یک احساس قوی است که در برخی از نقطه به نتایج اعلام خواهد شد و زمانی که نتایج اعلام شد من یک احساس خوب است که ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار بسیار خوبی در آیووا” گفت: Vermont سناتور برنی ساندرز به هواداران خود.

در بیانیه ای از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین بایدن مشاور عمومی دانا ریموس گفت: در این جلسه گزارش سیستم تا به حال “قابل توجه نقص است.”

“ما درک است که شما را به طرح مختصر مبارزات لحظه ای روی این مسائل و برنامه ریزی ما به شرکت” ریموس نوشت. “با این حال ما بر این باورند که مبارزات سزاوار کامل توضیحات و اطلاعات مربوطه در مورد روش های کنترل کیفیت شما در حال استخدام و فرصت به پاسخ قبل از هر گونه نتایج رسمی منتشر می شوند.”

New Hampshire است که انتظار می رود از اول ابتدایی در سال 2020 ریاست جمهوری در هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im