چهار مرد را به جرم تجاوز گروهی و قتل یک زن 23 ساله در یک اتوبوس در پایتخت هند دهلی هفت سال پیش به دار آویخته شده اند.

آویختن شد آخرین مرحله در رحم, دسامبر 2012 مورد تجاوز به عنف که حیرت زده هند به ارمغان آورد هزاران نفر از معترضان در خیابان ها و عناوین جهانی برای هفته ها.

آن را نیز مجبور مقامات را در قوانین سختگیرانه تر از جمله مقدمه مجازات اعدام در موارد نادر.

قضات درک این جرم خاص مناسب برای اعطای مجازات اعدام و در 20 مارس محکومین اعدام شده بودند.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

با وجود این اعتراض بیش از جرم و جنایت و وعده های دولت برای تحویل سریع عدالت در این مورد تا به حال meandered از طریق دادگاه برای بیش از هفت سال است.

این اعدام شده اند مورد استقبال خانواده مقتول. مادر آشا Devi که تا به حال تبدیل شدن به چهره از مبارزات انتخاباتی به انجام احکام اعدام گفته است که عدالت در نهایت انجام شده است.

شده اند وجود دارد جشن در خارج از زندان که در آن اعدامها صورت گرفت با بسیاری از شعار “مرگ بر تجاوزگران”.

اما این زنان هر امن تر در هند ؟

یک پاسخ کوتاه به این سوال خواهد بود: هیچ.

و این دلیل است که با وجود افزایش نظارت از جنایات علیه زنان از دسامبر 2012, شبیه حوادث خشونت آمیز ادامه به سرفصل در هند.

  • حیدرآباد مورد: چرا هندی ها جشن کشتار
  • چگونه راهول گاندی و نارندرا هر دو ساخته شده تجاوز به یک مسئله سیاسی

با توجه به اطلاعات دولت هزاران نفر از تجاوز را در محل در هر سال و این تعداد همواره در حال افزایش بیش از سال است.

به تازگی منتشر شده از چهره های ملی جرم و جنایت سوابق اداره پلیس ثبت شده 33,977 موارد تجاوز به عنف در سال 2018 – که به طور متوسط 93 هر روز.

آمار و بگویید که تنها بخشی از داستان – فعالان می گویند هزاران نفر از تجاوز و موارد تجاوز جنسی هستند و نه حتی به پلیس گزارش.

من شخصا می دانم که زنانی که هرگز گزارش در حال حمله هستند زیرا شرمنده یا اینکه انگ مرتبط با جرایم جنسی و یا زیرا آنها می ترسند که آنها نمی خواهد باور.

حتی پس از, روزنامه های وحشتناک گزارش نقض حقوق بشر و به نظر می رسد هیچ کس امن است – یک قربانی می تواند هشت ماهه یا یک septuagenarian او می تواند غنی باشد یا فقیر یا طبقه متوسط یک حمله می تواند در یک روستا و یا شهر بزرگ در داخل خانه خود و یا در خیابان.

این تجاوزگران را متعلق به یک دین خاص یا طبقه که آنها می آیند از های مختلف اجتماعی و مالی پس زمینه.

و آنها در همه جا – در کمین, در, خانه, زمین بازی مدارس و خیابان ها – منتظر فرصتی برای حمله به.

در ماه نوامبر 27 ساله دامپزشک بود و تجاوز و قتل در جنوب شهر حیدرآباد. بعد بدن او را به آتش كشيده شد.

چند روز بعد در یوننو منطقه در ایالت شمالی اوتار پرادش یک زن به آتش کشیده شد در حالی که او در راه او به شهادت علیه او ادعا تجاوزگران. او پایدار 90 درصد سوختگی در بیمارستان درگذشت سه روز بعد.

زن دیگری نیز در یوننو شد به طور جدی زخمی در یک تصادف ماشین در جولای پس از او را متهم به حزب حاکم نماینده مجلس از تجاوز به عنف. دو تا از خاله او در تصادف کشته شدند و وکیل او به شدت مجروح شد.

  • شد, دهلی نو, تجاوز گروهی در هند #Metoo لحظه ؟
  • هند دادگاه مقصر ‘جیگر’ از بازماندگان تجاوز به عنف

او گفته است که پلیس تا به حال نادیده گرفته و شکایت خود را برای ماه قبل است. در واقع او اتهام آنها تا به حال تبانی با متهم متجاوز و بازداشت پدرش که پس از آن درگذشت.

قانونگذار دستگیر شد تنها پس از او را تهدید به کشتن خودش و ملی مطبوعات آغاز شد, گزارش اتهامات او را. در ماه دسامبر یک دادگاه تلفظ او را مجرم شناخته و او را محکوم به زندگی در زندان است.

همه این موارد خشونت سوء استفاده از حق توسط نمایش داده می شود مردان در قدرت را نمی دهد زنان اعتماد به نفس زیاد.

برخی می گویند سخت مجازات سریع تحویل داده خواهد شد انداختنش ترس از قانون در ذهن عموم و جلوگیری از تجاوز به عنف اما کارشناسان می گویند تنها راه حل دائمی برای این مشکل این است که برای از بین بردن برگزاری مردسالار فکر طرز فکر که توجه زنان به عنوان یک انسان اموال.

آنها می گویند خانواده و گسترده تر جامعه نیاز به رسمیت شناختن نقش خود را در ساخت هند به یک مکان امن تر برای زنان است که والدین و معلمان و بزرگان باید در مقابله با هر تجاوز هرچند جزئی و نه افراط رفتار بد با “پسران-خواهد-بود-پسران” اظهارات.

در سال گذشته دولت گفت: آنها آغاز شده بود جنسیتی حساسیت برنامه ها در مدارس به آموزش پسران به یاد بگیرند که احترام به زنان است. ایده آنها گفت که برای گرفتن آنها جوان در سال های شکل گیری خود را به آنها را بهتر از مردان است.

این قطعا می تواند کمک کند اما یکی از مشکلات عمده با چنین ایده های خود را تکه تکه اجرا و مدت زمان طولانی آنها را به نشان می دهد نتایج.

تا زمانی که اتفاق می افتد, چگونه زنان و دختران در هند اطمینان از ایمنی خود را?

با انجام آنچه که ما همیشه انجام است که با محدود کردن خود ما آزادی.

دهلی gang-rape قربانی نمی تواند به نام زیر هندی قانون مطبوعات لقب او Nirbhaya – بی باک یکی. اما به عنوان بسیاری از زنان به شما خواهد گفت که چگونه ما واقعا احساس می کنید.

ما لباس فروتنی در حالی که رفتن را از ما نمی ماند اواخر ما نگه داشتن به دنبال بیش از شانه های ما در همه زمان ها در حال رانندگی با درب قفل شده است و ویندوز نورد.

و گاهی اوقات, ایمنی می آید در هزینه بیش از حد.

مثل وقتی که دو سال پیش من تا به حال یک تخت لاستیک در هنگام رانندگی در شب خانه من متوقف نمی تا زمانی که من رسیدم من به طور منظم پمپ بنزین که در آن من می دانستم که مکانیک.

سپس توسط من صور شده خرد شده به قطعات. روز بعد من تا به حال به پرداخت برای یک تایر, اما من فکر می کنم من رو دور ارزان.

بیشتر بخوانید از Geeta Pandey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net