Dem سناتور کوره آذر بیش از Coronavirus خلاف کاران می گوید: HHS قرار داده ‘عمومی’ در معرض خطر

ارشد اورگان سناتور Ron Wyden گفت: “عموم مردم” شده بود “قرار داده و در معرض خطر” توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ دست زدن به قرنطینه coronavirus بیماران در جمعه نامه ای به HHS وزیر الکساندر آذر.

Wyden نامه آمد و پس از خلاف کاران در HHS شکایت کرده است که کارگران نادرست آماده مسئولیت رسیدگی به آمریکایی ها از بازگشت از ووهان چین که در آن شیوع کروناویروس ادعا شده است که آغاز شده است. با توجه به شکایت این HHS کارگران ارائه نمی شد با درست دنده محافظ و نمی شد به درستی آموزش دیده در کنترل عفونت پروتکل های.

پس از ابراز نگرانی به مافوق موسس بود و گفته یک انتساب جدید داده با این نکته که او خواهد شد و موقعیت خود را با HHS اگر او تصمیم به قبول ارائه دهد. موسس در تلاش است برای به دست آوردن فدرال حفاظت با توجه به واشنگتن پست.

نیوزویک رسیده به HHS نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

Wyden اشاره کرد او “نگرانی جدی” در مورد whistleblower شکایت و اتهامات در نامه خود.

“چنین سوء مدیریت در بخشی از HHS قرار می گیرد این خدمات انسانی کارکنان در معرض خطر” Wyden نوشت. “نه تنها این, اما عموم مردم نیز در معرض خطر قرار داده از کارکنان خود شد و بلافاصله پس از بازگشت به جوامع و مشاغل در اداره پست-استقرار تجاری پروازهای هوایی با هیچ احتیاطی.”

“من احساس خطر و همچنين گزارش از نحوه whistleblower درمان شده توسط گروه پس از گزارش که بالا HHS رهبران اخراج نگرانی از مدیران و کارکنان را تحت تاثیر قرار در مورد این موضوع” Wyden ادامه داد.

Wyden روشن در نامه خود که “اقدامات تلافی جویانه در برابر یک کارمند فدرال است که خلاف کاران است ممنوع پرسنل تمرین.”

در میان سایر سوالات مربوط Wyden خواسته آذر اگر “تمام روش های مناسب گرفته شد با توجه به حفاظت از این کارمند به موجب Whistleblower قانون حفاظت” و آنچه در پروتکل تصویب شد “برای اطمینان از COVID-19 [coronavirus] بود نه به مردم آمریکا.”

ron wyden
دموکراتیک Ron Wyden مورد سوال وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ دست زدن به کروناویروس بیماران در کالیفرنیا در یک رهبر به HHS وزیر الکساندر آذر جمعه است.
ژاک گیبسون/گتی

اولین انتخاب برای سنا در سال 1996 Wyden است یک عضو ارشد کمیته امور مالی مجلس سنا.

کالیفرنیا است, سایت مورد اول از coronavirus گزارش شد که در آن بیمار به حال سفر خارج از کشور شده است و یا در تماس با فرد آلوده است. از آنجا که بیمار نیست در حال حاضر با مراکز کنترل بیماری را coronavirus علائم راهنمای او بود و نه آزمایش عفونت به مدت چهار روز در حالی که در بیمارستان بستری است.

کالیفرنیا نماینده جان Garamendi سی ان ان گفت در روز جمعه است که بیمار در بیماری جدی شده است و انتوبه.

“این بیمار در بیماری جدی و نماز ما بیرون رفتن به او و خانواده اش” Garamendi گفت.

کالیفرنیا گاوین Newsom روز جمعه گفت که ساکنان این دولت “نباید وحشت” در مورد ویروس.

“ما شده اند تست که ما باید, و من فکر می کنم در این روند مردم باید آماده باشید که هنگامی که شما انجام آزمایش نتایج را تولید کند من تصور مثبت بسیاری موارد” Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری. “مردم نباید وحشت در مورد آن است.”

آمار اخیر نشان می دهد در مجموع 62 موارد مثبت کروناویروس در آمریکا اما بیش از 84,000 تایید موارد گزارش شده در سراسر جهان با مرگ و میر 2,876.

Coronavirus cases in the US
تایید coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا به عنوان در 28 فوریه سال 2020 است.
نیوزویک/Ana Ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im