دموکراسی فعالان کتاب در دسترس نیست در هنگ کنگ کتابخانه ها پس از قانون جدید

کتاب های برجسته در هنگ کنگ و ارقام تبدیل شده اند در دسترس نیست در این چینی-اداره شهرستان در کتابخانه های عمومی به عنوان آنها در حال بررسی برای دیدن اینکه آیا آنها را نقض جدید امنیت ملی, قانون بخش دولتی گفت: در روز یکشنبه.

فراگیر قانون که به اجرا در آمد سه شنبه شب در همان زمان مطالب خود را منتشر شدند مجازات جرائم مربوط به تجزیه طلبی براندازی تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی با مجازات تا زندگی در زندان است.

هنگ کنگ کتابخانه های عمومی “بررسی خواهد شد که آیا کتاب خاصی را نقض مقررات امنیت ملی قانون” اوقات فراغت و خدمات فرهنگی بخش اجرا می شود که کتابخانه ها در بیانیه ای گفت:.

“در حالی که مشاوره حقوقی خواهد بود به دنبال در روند بررسی کتاب در دسترس خواهد بود برای قرض گرفتن و مرجع در کتابخانه ها.”

جستجو برای کتاب ها توسط جوان فعال جاشوا وانگ یا طرفدار دموکراسی سیاستمدار تانیا چان در کتابخانه های عمومی سایت نشان داد این کتاب از جمله “غیرآزاد سخنرانی” co-نوشته شده توسط وانگ یا در دسترس نیست و یا تحت بررسی است.

“امنیت ملی قانون … تحمیل سرزمین اصلی به سبک سانسور رژیم بر این مالی بین المللی شهر” وانگ توییتی در شنبه اضافه کردن عناوین خود را “در حال حاضر مستعد ابتلا به کتاب سانسور.”
کتاب های نوشته شده توسط برجسته هنگ کنگ فعالان دموکراسی شروع به ناپدید می شوند از این شهر کتابخانه آنلاین سوابق نشان می دهد و چند روز پس از پکن اعمال سخت گیرانه امنیت ملی قانون


اعتبار: اسحاق لارنس/AFP

ملی-قانون امنیت مورد انتقاد قرار گرفته است توسط معترضان وکلا و دولت های خارجی که ترس آن می تواند مورد استفاده برای سرکوب مخالفت و تضعیف آزادی این مستعمره سابق بریتانیا وعده داده شده بود که آن را بازگشت به قانون در سال 1997.

روز پس از قانون را به اثر یک مرد دستگیر شد و برای حمل یک دلار هنگ کنگ استقلال پرچم.

روز جمعه دولت محلی اعلام کرد شعار “آزادی هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما” غیر قانونی است. و یک مرد که تا به حال محور یک موتور سیکلت به ماموران پلیس در جریان اعتراض و انجام یک پرچم با این پیام بود که به اتهام تروریسم و تحریک secessionism.

محلی و مقامات شهر پکن بارها و بارها گفت که قانون نمی خواهد محدود کردن آزادی بیان یا رسانه ها و نه هر گونه حقوق دیگر در شهرستان. قانون جدید به آنها گفت: تنها اهداف چند “مشکل است.”

مشخص نیست که چگونه بسیاری از کتاب ها تحت بررسی است. دو عنوان توسط چینی جایزه صلح نوبل برنده سیاسی مخالف Liu Xiaobo بودند هنوز هم در دسترس است با توجه به جستجو آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de