حزب دموکرات نامزد معذرت خواهی برای Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن Facebook, پست, می گوید او را “تحت مقدار زیادی از استرس’ و ‘او صورتحساب های پزشکی’

از حزب دموکرات نامزد انتخاب شده توسط او به اجرا برای پنسیلوانیا در مجلس نمایندگان است عذرخواهی برای رسانه های اجتماعی پست های که در آن او به نظر می رسد برای نشان دادن حمایت برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مخالفت هیلاری کلینتون ،

Allegheny County حزب دموکرات تایید کرده است, هدر کاس از Carrick, Pittsburgh, برای باز کاخ صندلی برای 36th منطقه پس از بیرون آمدن به خوبی در مقابل دیگر مدعی جسیکا Benham.

اما Benham با اشاره به در حال حاضر-حذف پست کاس ساخته شده در Facebook در ماه دسامبر 2015 که در آن او با انتقاد از رئیس جمهور باراک اوباما قانون مراقبت مقرون به صرفه و حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن.

این شهر پیتسبورگ مقالهگزارش ماه گذشته که کاس نوشته بود در Facebook در حروف که از او متنفر, Obamacare به شکایت در مورد چقدر او را بیمه سلامت پرداخت شد و گفت: “این تنبل خوب احمقها مکیدن سیستم خشک و من هنوز هم باید به آنها پرداخت.”

در پایان پست او نوشت: “به مغلوب ساختن پیشی جستن!!!!!!!!!!!!” با 12 علامت تعجب.

پست شده در حساب خصوصی Heather Ann SK, که همچنین به اشتراک گذاشته تصویر بروشور اعلام پیشنهاد او برای اجرا به دولت نماینده مقاله گزارش شده است.

این شهر پیتسبورگ مقاله اضافه شده است که حساب خود را به اشتراک گذاشته بود یک پست در سال 2014 از جناح راست گروه آزادی کار می کند با دعوت از مردم برای به اشتراک گذاشتن در صورتی که می خواهید هیلاری کلینتون برای ریاست جمهوری در سال 2016.

اما پیتسبورگ شهر, عضو شورای بروس کاروس گفت: این مقاله در ژانویه که انتقاد او از Obamacare یک تخته از دموکراتها سیاست “مشکل من است.”

Benham گفت KDKA: “من فکر می کردم جالب بود که کسی که در حال اجرا به عنوان یک دموکرات پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن” و اضافه میکند: “رای دهندگان در این منطقه را وادار به تصمیم گیری بین خودم که در حال اجرا است به عنوان یک پیشرو قهرمان و یک تهمت حامی.”

کاس اعتراف کرد که او ساخته شده این پست. او گفت KDKA آنها وجود دارد اشتباه است و او را پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016—و هرگز نمی خواهد.

“من پشتیبانی نمی کند کسی…در آن زمان من از طریق رفتن بسیاری از مسائل با سلامت.

“و هر زمان که من ساخته شده—نه تنها در مورد آن اما در مورد چیزهای دیگر—من تحت مقدار زیادی از استرس او صورتحساب های پزشکی که تا به حال در آمده و من تشدید شد,” او گفت:.

“من عذر خواهی برای همه چیز است که اتفاق افتاده و پنج سال پیش. آنچه من گفتم اشتباه بود. من آموخته اند که از. من نمی خواهم به زنجیر به گذشته من” کاس اضافه کرد و گفت که او یک نسیم دموکرات در حالی که Benham بود لیبرال تر.

دموکرات ها را نام جایگزینی برای بازنشستگی پنسیلوانیا نماینده هری Readshaw در آوریل 28.

نیوزویک در تماس است Allegheny County حزب دموکرات برای نظر.

President Barack Obama
سابق رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما, سخنرانی در کالج جامعه از Allegheny County, در مارس 16, 2014 در اوکدیل پنسیلوانیا. شهرستان دموکرات حزب نامزد دولت صندلی هدر کاس است که برای انتقاد از افشاگری Obamacare در Facebook post.
جف Swensen/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر