پس از هفت مناظره نامزدهای دموکرات برای اولین بار درگیر در بحث گسترش در مورد برنامه های خود را برای دیوان عالی ایالات متحده و مسائل قبل از آن از جمله در پتانسیل خود را نامزد وزیر را به دادگاه عالی.

دموکرات ها در مرحله در منچستر, New Hampshire, خطاب اینکه آیا آنها تحمیل یک محک در آينده نگر نامزد یعنی که نمی خواهد رای برای سرنگونی Roe v. Wade, 1973 تصمیم مهم که در تأیید حق زن برای سقط جنین.

“بله” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: وقتی پرسید که آیا او را یک محک در سقط جنین برای او در دیوان عالی کشور نامزد. “نگاه در اینجا معامله یک محک در سقط جنین مربوط به یک ارزش اساسی در قانون اساسی است. یک زن حق داره به را انتخاب کنید.”

روند اخبار

بایدن همچنین در زمان اعتبار برای نامزد از سه نفر از چهار قضات در لیبرال بال از روی نیمکت به عنوان به خوبی به عنوان شکست رابرت بورک را نامزدی که رونالد ریگان رئیس جمهور ناموفق شنود گذاشته برای دیوان عالی کشور در سال 1987.

“من بخشی از دلیل که چرا النا کاگان که برای من کار می کرد در دیوان عالی کشور است. من بخشی از دلیل که چرا اموزش Bader Ginsburg است در دادگاه. من بخشی از دلیل که چرا [سونیا] ستمیر است در دادگاه,” او گفت:. “من به همین دلیل این حق نبود دور گرفته شده خیلی وقت پیش چون من تقریبا به تنهایی ساخته شده است که رابرت بورک در دادگاه از آنجا که او فکر نمی کنم وجود دارد باید unenumerated حقوق.”

ورمونت سناتور برنی ساندرز نیز گفت: او را یک محک در سقط جنین برای او دادگاه عالی میدارد.

“من هرگز در معرفی هر فرد به دادگاه عالی یا دادگاه های فدرال در کل که نیست 100% pro-Roe v. Wade,” او گفت:.

مینه سوتا سناتور ctq در ضمن گفت که او را تنها انتصاب قضات که احترام سابقه از جمله Roe.

چند تن از نامزدها در صحنه — بایدن, الیزابت وارن, Sanders و Klobuchar — حمایت برای تدوین قانون حق سقط جنین.

“من و زندگی در امریکا که در آن سقط جنین غیر قانونی بود و زنان ثروتمند هنوز هم سقط جنین و این چیزی است که ما باید به یاد داشته باشید در مورد این” Warren, ماساچوست گفت. “کشورهای در حال رفتن به سمت تلاش برای ممنوعیت سقط جنین آشکار و دیوان عالی کشور به نظر می رسد رهبری در این جهت نیز هست.”

سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg فشرده شد در پیشنهاد خود را به گسترش تعداد قضات در دیوان عالی کشور طرح شده است که مخالف با عدالت اموزش Bader Ginsburg, که گفت که در ماه جولای است که نه یک “خوب ،

Buttigieg گفت که توافق با Ginsburg که تغییر تعدادی از قضات می تواند عواقب اگر که تنها اصلاحات انجام شده است.

“آنچه من به نام برای نه تنها اصلاح تعدادی از قضات در نیمکت اما اصلاحات ساختاری به طوری که برخی از قضات منصوب نشوند و از طریق یک حزبی روند,” او گفت:. “ما نمی توانیم اجازه دادگاه عالی به ادامه برای تبدیل شدن به یک میدان جنگ سیاسی به عنوان ما شاهد امروز است.”

Buttigieg نیز نامیده می شود برای اصلاح قانون اساسی به معکوس شهروندان ایالات v. فدرال کمیسیون انتخابات, 2010 تصمیم گیری است که راه را برای فضای مجاز: نامحدود هزینه های شرکت های بزرگ در انتخابات است.

هفت دموکراتیک داوطلبان مبارزه با آن را بر روی صحنه در نیوهمپشایر برای مناظره قبل از روز سه شنبه اول-در-این-ملت اولیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im