دموکراتیک و نماینده تعداد به روز رسانی: اولیه انتخابات سال 2020 نتایج جستجو برای جو بایدن برنی ساندرز و Tulsi Gabbard

نیوزویک | No comments

فلوریدا, آریزونا, و ایلینوی برگزار مقدماتی خود را در روز سه شنبه. اوهایو که در اصل برنامه ریزی شده برای برگزاری انتخابات مقدماتی روز سه شنبه خود را بسته سنجی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برگزار شد بالاترین تعداد نمایندگان به روز شنبه اولیه انتخابات با 898. ورمونت سناتور برنی ساندرز شد و در جایگاه دوم با 745 نمایندگان هاوایی در حالی که نماینده Tulsi Gabbard شد دور سوم با دو نمایندگان.

به منظور در نظر گرفته شود به عنوان حزب دموکرات نامزد, نامزد باید اعطا 1,991 نمایندگان در طول اولیه انتخابات چرخه.

primaries, coronavirus
یک بطری از ضد عفونی کننده دست نشسته در جدول که در آن ساکنان بررسی برای رای دادن در انتخابات مقدماتی روز سه شنبه داخل شیکاگو دبیرستان برای هنر در شیکاگو, ایلینوی.
گتی

اگر نامزد دریافت نمی کنید حداقل 15 درصد از آرای آنها اعطا هر گونه نمایندگان. بالاتر از آستانه است که نمایندگان در حال اختصاص داده شده به هر نامزد با توجه به چگونه بسیاری از رای آنها دریافت کرده است. به عبارت دیگر برنده اولیه اعطا خواهد شد بیشتر نمایندگان از هر شرکت کننده.

فلوریدا تا به حال اکثر نمایندگان به جایزه سهشنبه با 219 تا برای grabs. ایلینوی تا به حال 155 نمایندگان آریزونا در حالی که تا به حال 67 نمایندگان اهدا می شود. این تعداد نشان دهنده مجموع 441 نمایندگان.

نامزدها نشان داد نگرانی در مورد شیوه ای که در آن ساکنان این کشورها رأی گیری در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“انتخابات اتفاق می افتد امروز در آریزونا و فلوریدا و ایلینوی ایم” بایدن. “من را تشویق مردمی برای رای دادن از طریق پست و یا منظقه رای اگر شما می توانید. اگر شما رای در فرد لطفا شستن دست های خود را نمی لمس صورت خود را و اقامت 6′ از دیگران در خط.”

“در حالی که آریزونا و فلوریدا و ایلینوی هستند که هنوز رای گیری امروز رفتن به پای صندوق های رای در میان شیوع کروناویروس یک تصمیم شخصی است و ما احترام هر کدام که انتخاب رای دهندگان را” ساندرز توییتی تشویق مردم به بازدید از سایت CDC برای coronavirus اطلاعات است.

Gabbard توییتی سهشنبه مقدماتی که نباید انجام شده در طول زمان بحران بهداشتی در همه.

“وجود دارد تعدادی از دلایل اولیه انتخابات نباید برگزار شد در این زمان” Gabbard نوشت. “#1. آن را کمک به گسترش مرگبار #coronavirus بیماری است. #2. بسیاری از سالمندان ما که نگران سلامت خود را نمی خواهد رفتن به پای صندوق های رای—یعنی ارشد آرا خواهد بود سرکوب شده است.”

با 84 درصد از مناطق گزارش در فلوریدا بایدن دریافت کرده 1,034,163 آرا به صورت یک کل در حال اجرا از 61.6 درصد از آرای مردمی با توجه به آسوشیتد پرس. ساندرز در جای دوم با 382,458 رای.

این بایدن 130 نمایندگان به ساندرز’ 48 نمایندگان با 41 چپ به خود اختصاص داده است.

در ایلینوی بایدن دریافت کرده است 93 نمایندگان در حالی که ساندرز اختصاص یافته 46 نمایندگان. با 13 درصد از حوزه گزارش بایدن است 109,632 آرا در حالی که ساندرز مسیرهای پیاده روی با 77,364 رای. بایدن در حال حاضر پیش رو با 55.6 درصد از آرای مردمی ترک ساندرز با 39.2 درصد است.

نتایج نظرسنجی برای آریزونا هنوز در دسترس نیست.

آخرین به روز رسانی در 9:10 p. m. 3/17/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>