دموکرات ها و اوباما در بن بست بیش از coronavirus کسب و کار کوچک امداد

دموکرات و جمهوری خواه رهبران stalemated در کسب و کار کوچک امداد مذاکرات ترک نامشخص مسیر رو به جلو به عنوان coronavirus مربوط به اقدامات همچنان به حفظ اکثر آمریکایی ها تحت اقامت-صفحه اصلی سفارشات.

مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر اعلام کرد در یک بیانیه مشترک که روز شنبه آنها خواستار کمک بیشتر برای آمریکایی ها بود از جمله در وام کسب و کار کوچک برنامه. آنها هشدار داد که دولت های محلی و بیمارستان ها “oversubscribed” و “نیاز به پول بیشتر در حال حاضر.”

رهبران دو کشور همچنین خواستار بیشتر مواد غذایی تمبر بودجه و یک سیستم ملی برای تست سریع و تجهیزات حفاظت شخصی. در ضمن آنها گفت: کسب و کار کوچک برنامه باید تغییر یابد تا اطمینان حاصل شود که وام ها به درستی داده شده به جوامع محروم.

“ما مشکلات واقعی رو به این کشور و آن زمان برای جمهوری خواهان به ترک سیاسی ذکراست با ارائه صورتحساب آنها می دانند که نمی خواهد عبور یا مجلسی و جدی گرفتن و کار کردن با ما را به سوی یک راه حل” آنها گفتند در یک بیانیه مشترک.

روز جمعه شومر گفت که خزانه داری وزیر استیون Mnuchin موافقت کرده بود به دنبال دو حزبی مذاکرات در هر دو مجلس.

ارشد کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow روز دوشنبه گفت که او انتظار کسب و کار کوچک مدیریت چک Protection Program (PPP) به اجرا از پول در این هفته — آوریل 17 — و از کنگره خواست به ارائه اضافی $250 میلیارد دلار برای این برنامه است.

“ما در 661,000 وام تایید شده است. گوش دادن به این — $168 میلیارد — $168 میلیارد دلار بوده است approved….By ما تخمین می زند که ما در حال رفتن به اجرا از پول برای کسب و کار کوچک چیزی مارس 17,” Kudlow گفت: فاکس اخبار کسب و کار.

سناتور دن سالیوان جمهوریخواه آلاسکا که ریاست مختصری pro forma جلسه روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: اوباما لایحه مورد نیاز است در حال حاضر به عنوان پول برای کسب و کارهای کوچک در حال اجرا است.

“اولویت در حال حاضر باید از کسب و کارهای کوچک” سالیوان به خبرنگاران گفت:.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی حاضر خواستههای دموکراتیک در یک بیانیه مشترک, اصرار نمایندگان مجلس برای تصویب افزایش برای PPP بودجه قبل از برنامه “خشک اجرا می شود.” دو گفت: طرح های اضافی از دموکرات ها می توانید صبر کنید تا زمانی که بزرگتر بسته است.

“جمهوری خواهان رد دموکرات’ بی پروا تهدید به ادامه مسدود کردن کار-صرفه جویی در بودجه مگر اینکه ما مذاکره مجدد نامربوط برنامه های است که در مشابه خطر است. این نمی خواهد کنگره را در تاریخ و زمان آخرین کلمه در COVID-19 اما این مهم برنامه نیاز به بودجه در حال حاضر. کارگران آمریکایی نمی تواند به عنوان سیاسی گروگان” مک کانل و مک کارتی گفت: بیش از آخر هفته.

هفته گذشته سنا موفق به تصویب قانونی که گسترش PPP بودجه. جمهوریخواهان امیدوار به تصویب اضافی $250 میلیارد دلار برای این برنامه اما حزب دموکرات برگزار شد تا این قانون به اتفاق آرا رضایت.

سنا موکول امروز در یک طرفدار forma و بهره غیر مجاز در آوریل 16. خانه را به یک طرفدار forma جلسه در آوریل 14 و 17.

این مذاکرات ادامه خواهد داد در حالی که قانونگذاران از هر دو مجلس در حال کار از راه دور از خانه های خود را, اما هر دو اتاق باقی می ماند در یک وقفه.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer روز دوشنبه اعلام کرد که خانه را نمی توان به انتظار دیدار تا زمانی که ممکن است 4. Hoyer گفت: اعضای داده می شود “توجه کافی” برای بازگشت به واشنگتن, DC., برای هر “مهم قانون” مربوط به کوروناویروس. در این مرحله سنا هنوز هم برنامه ریزی شده به کنگره در آوریل 20, با وجود افزایش شک و تردید از سناتورهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im