مایکل بلومبرگ استقبال شد به اولین مناظره ریاست جمهوری با fusillade از حملات به طور کلی این سایت متعلق به جلو دونده. برای بخش هایی از مناظره او هدف اصلی خود را همکار دموکرات نامزد, اما نیز وجود دارد یک تعداد از درگیری بین نامزدهای دیگر در آنچه که ممکن است شده اند انگیز ترین بحث های اولیه فصل نشده است.

شش دموکرات مواجه خاموش در لاس وگاس کمتر از یک هفته به دور از نوادا قفقازرا که در روز شنبه. رای گیری اولیه در حال حاضر در جریان است.

بلومبرگ به چالش کشیده شد در رکورد خود در توقف-و-friskخود نظرات موهن در مورد زنان خود اظهارنامه مالیاتی ثروت خود و شرکت خود را با استفاده از عدم اطلاع توافق نامه. الیزابت وارن همه چیز را با گفتن “من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر یک میلیاردر که تماس زنان چاق تخت” و “اسب رو’ …. من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد مایکل بلومبرگ.”

ثروت خود را و راه او را مورد استفاده آن آورده بودند غالبا. در یک نقطه این واقعیت از ثروت خود را یک موضوع که مدیر چاک تاد ذکر است که برنی ساندرز تا به حال یک بار گفت که میلیاردرهای نباید وجود داشته باشد. او مطرح شده این سوال به بلومبرگ: “شهردار بلومبرگ باید به شما وجود دارد؟”

پیت Buttigieg به نام مهر و ساندرز “بیشترین پلاریزه نامزدها در مرحله” و پیشنهاد کرد که یک Sanders “می خواهد برای سوزاندن این حزب پایین” و “از سوی دیگر می خواهد به خرید این حزب است.” اما او عمدتا برخورد با ctq حمله به او ناتوانی در به یاد آوردن نام رئیس جمهوری مکزیک. “آیا شما گفت من گنگ است؟” Klobuchar گفت.

درگیری بین Buttigieg و Klobuchar ادامه داد: تا دقیقه پایانی از بحث با Buttigieg پس از رفتن Klobuchar برای حمایت از نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن. Klobuchar تمسخر Buttigieg در پاسخ گفت که او “نه در میدان جنگ” و اخراج او را به عنوان داشتن فقط “حفظ یک دسته از نقاط صحبت کردن.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن برگزار شد تجمع در ققنوس برای اولین بار در سه روز نوسان از تظاهرات. او اشاره شده بحث و بلومبرگ عملکرد و گفت: “من می شنوم او را زد امشب — شما می دانید که او در یک بحث است.

“او صرف 500 میلیون دلار تا کنون و من فکر می کنم او تا 15 امتیاز. دیوانه برنی بود در 30” آقای ترامپ گفت.

ان بی سی نیوز و MSNBC میزبانی لاس وگاس, بحث, در همکاری با, نوادا, روزنامه مستقل. بعد از بحث میزبانی رادیو فردا با کنگره سیاه حزبی موسسه برگزار خواهد شد و روز سه شنبه در چارلستون کارولینای جنوبی پیش از آن حالت اولیه در فوریه 29.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de