دموکرات ها که بدبختانه خانه در سال 2018 حمایت جو بایدن از رئیس جمهور پیش از سه شنبه

دو دموکراتیک اعضای کنگره که کمک کرد تا حزب خود را تلنگر مجلس نمایندگان در سال 2018 دورۀ انتخابات قرار داده اند وزن خود را پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن فقط جلوتر از سه شنبه.

نمایندگان جنیفر Wexton ویرجینیا و گیل کیسنرس کالیفرنیا پیوست کشت از قانونگذاران دموکرات در حمایت بایدن را پیشنهاد ریاست جمهوری طی چند روز گذشته به عنوان متوسط دموکرات مسیرهای سناتور سناتور برنی ساندرز ورمونت در ملی و دولتی در سطح کشور ، پس از یک پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی بایدن در حال حاضر در جایگاه دوم پس از چهار مسابقات که همچنین شامل آیووا و نیوهمپشایر و نوادا.

“امروز من با افتخار تایید @JoeBiden برای رئیس جمهور ایالات متحده است. از قلعه جدید شورای شهرستان به سنای آمریکا را به دست راست رئیس جمهور اوباما و جو بایدن ثابت کرده است در وقت و زمان دوباره او تجربه & خلق و خوی برای متحد کردن کشور ما” کیسنرس که نشان دهنده کالیفرنیا 39 منطقه و به ویژه گفته او رای دادند ساندرز در طول سال 2016 اولیه ارسال شده به توییتر در روز دوشنبه.

“ساکنان در #CA39 شایسته یک رئیس جمهور که قرار داده خواهد شد نیازهای خود را برای اولین بار و کار با دموکرات ها و جمهوری خواهان در کنگره به انجام,” او نوشت. “بیا نوامبر به اعتقاد من معاون رئیس جمهور بایدن را مورد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تبدیل شدن به 46 رئیس جمهور ایالات متحده است.”

Wexton به طور مشابه, حمایت بایدن از طریق توییتر در روز یکشنبه.

“ما نیاز به یک رهبر است که ما را با هم متحد ما به عنوان یک کشور و احیای وعده آمریکا است. من می دانم که @JoeBiden است که رهبر” این کنگره برای ویرجینیا منطقه 10 توییتی. “او دارای چشم انداز و تجربه به ارائه نتایج در مورد مسائل است که مهم ترین به ویرجینیایی. این جمعه من رای گیری برای جو.”

سناتور Tammy Duckworth ایلینوی که مقامش را از دست بدهد جمهوری وقت در طول سال 2016 انتخابات نیز تایید بایدن روز دوشنبه. عراق جانباز تبلیغ بایدن حمایت جانبازان و کسانی که در ارتش در یک شنبه بیانیه ای.

“به عنوان یک مبارزه کهنه کار و سابق دستیار و منشی, من می دانم که جو بایدن فقط نمی خواهد پرداخت خدمات لب به کسانی که فداکاری او خواهید مطمئن شوید که ما سربازان و جانبازان دریافت حمایت و مراقبت و توجه آنها به دست آورده ام,” Duckworth گفت. “جو نیز سابقه اثبات شده و نه فقط امیدوار کننده برای کمک به پسر کوچک و جوامع از رنگ مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما جو ارائه می شود در واقع برای آنها — او را به دست آورده ما اعتماد کنند.”

دیگر زمان و از اعضای سابق کنگره تایید بایدن را در مبارزات انتخاباتی بیش از آخر هفته به عنوان دموکراتیک مدعی امیدوار است برای مقابله با حرکت ساندرز’ کمپین. نمایندگان بابی اسکات و همین Beyer از ویرجینیا علنا حمایت معاون سابق رئیس جمهور به عنوان نماینده فلوریدا دبی واسرمن شولتز و آریزونا نماینده گرگ استانتون.

آیا تاییدیه نوسان رای دهندگان تصمیم گیری باقی مانده است دیده می شود. ساندرز به نظر می رسد قابل توجهی سرب بیش بایدن در ویرجینیا و کالیفرنیا و همچنین بسیاری دیگر از سوپر شنبه متحده است. چهارده متحده و ساموآ آمریکا بازیگران برگه های رای در مقدماتی حزب دموکرات در مارس 3.

Joe Biden
دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در بوکر تی واشنگتن دبیرستان در تاریخ 1 مارس در نورفولک ویرجینیا
الکس ونگ/گتی

جدید امرسون نظرسنجی کالیفرنیا دموکراتیک رای دهندگان نشان داد بایدن انتهایی ساندرز با 17 امتیاز 38 درصد به 21 درصد است. سناتور الیزابت وارن از ماساچوست که در حال حاضر مقام سوم مدعی در رقابت های زیر سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg تصمیم به رها کردن در یکشنبه سوم با پشتیبانی از 16 درصد از رای دهندگان.

داده ها برای پیشرفت نظرسنجی در ویرجینیا از اواخر ماه فوریه نشان داد ساندرز جلوتر از بایدن با 9 امتیاز. این سناتور از ایالت ورمونت به حال حمایت از 28 درصد از رای دهندگان در حالی که بایدن حمایت شد 19 درصد است. میلیاردر سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ سابق جمهوری خواه در آمد سوم با 17 درصد است.

تازه ترین رای گیری ملی اطلاعات از صبح مشورت همچنین نشان می دهد ساندرز جلوتر از بایدن توسط دو رقمی. ساندرز به 33 درصد در حالی که بایدن 21 درصد – 12 نقطه تفاوت. بلومبرگ سوم این است که با پشتوانه 17 درصد از پاسخ دهندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im