آیووا حزب دموکرات صندلی Troy قیمت به خبرنگاران گفت: روز شنبه که تاخیر در گزارش کامل ایالتی نتایج از آیووا دموکراتیک پارلمانی که برگزار شد در روز دوشنبه بود که به دلیل “بی نظمی است.”

حوزه قرار بود به استفاده از برنامه به گزارش نتایج خود را برای نهایی صف بندی و نماینده پراکندگی اما این برنامه شکست خورده با توجه به چه قیمت به نام “برنامه نویسی خطا.” همانطور که از نوشتن این تنها 62 درصد از نتایج منتشر شده است ،

“آخرین شب” قیمت گفت: “ما با چند گزارش چالش ها و تصمیم گرفته از فراوانی از احتیاط برای حفاظت از یکپارچگی آیووا قفقاز و نتایج خود را با در نظر گرفتن گام های لازم برای بررسی و تایید قرار داده است. کامل و شفاف و بررسی مستقل از آنچه دیروز رخ داده است را به دنبال خواهد داشت.”

“خط پایین این است که ما به یک سد در به عقب پایان, گزارش, داده, اما یک چیزی که من می خواهم شما بدانید که: ما می دانیم که این اطلاعات دقیق است” قیمت ادامه داد. “ما نیز باید دنباله مقاله و مستندات است که ما شده اند قادر به استفاده از برای کمک به بررسی نتایج.”

“من می گویند که ما کار کرده اند با کارشناسان امنیت سایبر در سراسر کشور مشهور, امنیت, کارشناسان, برای تست این نرم افزار و برای انجام آزمایش و بررسی های امنیتی در این نرم افزار” قیمت گفت. “ما در مراحل ما احساس لازم بود اما ما با برنامه نویسی خطا شب گذشته هنگامی که ما کشف برخی از بی نظمی به عنوان نتیجه شروع به در آمده است.”

عصر ایران به خارج از آیووا حزب دموکرات برای نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

pete buttigieg
با تنها 62 درصد از آیووا حزبی نتایج سه شنبه منتشر شد, سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg گرفته شده سرب در آیووا با تقریبا 27 درصد آرا و 10 نماینده.
اسپنسر پلات/گتی

با توجه به نتایج است که منتشر شده است, سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg را دریافت 26.9 درصد از آرا. ورمونت سناتور برنی ساندرز آمد در جایگاه دوم با 25.1 درصد آرا. هر دو Buttigieg و ساندرز که تا کنون دریافت 10 نمایندگان از آیووا.

ماساچوست سناتور الیزابت وارن آمد در مکان سوم garnering 18.3 درصد آرا تا کنون و چهار نمایندگان.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که شده بود یک مورد علاقه در برخی از پیش انجمن, نظر سنجی, فرود در مکان چهارم با 15.6 درصد آرا و نه نمایندگان.

بیشتر آیووا حزبی نتایج رود اما هیچ جدول زمانی داده شده برای انتشار اطلاعات است.

با وجود فقدان اطلاعات کامل در مورد حزبی نتایج Buttigieg خود گفت آیووا حامیان که مبارزات انتخاباتی خود در حال حرکت بود به مقدماتی در نیوهمپشایر “پیروز است.”

“ما نمی دانیم که تمام نتایج” Buttigieg گفت: در یک سخنرانی برای هواداران در روز دوشنبه “اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه ملت است. با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

در روز سه شنبه مصاحبه در سی ان ان Buttigieg گفت: او ادعای پیروزی در آیووا بر اساس داده های داخلی از مبارزات انتخاباتی خود را. “برای یک کمپین است که یک سال پیش من فکر می کنم بسیاری از مردم سؤال شد به چه حقی ما حتی تا به حال به انجام این کار و تلاش” Buttigieg گفت. “و پس از آن به وضوح یک پیروزی برای ما حتی به عنوان ما—همراه با, من فکر می کنم کل کشور—بی صبرانه منتظر برخی از نتایج رسمی از حزب”

New Hampshire است که انتظار می رود برای برگزاری اولیه آن در تاریخ 11 فوریه در حالی که بعد از بحث دموکراتیک برنامه ریزی شده است به رخ می دهد در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im