دندانپزشکان را بازگشایی امروز – چگونه وقت ملاقات را تغییر دهید ؟

دندانپزشکان در انگلستان تنظیم شده برای بازگشایی در انگلستان در ژوئن 8, پس از بوریس جانسون سخنرانی شب گذشته. اما هنگامی که آنها آن را نمی خواهید به کسب و کار به عنوان معمول است.

‘بازگشت از بالا, خیابان دندانپزشکی خواهد بود خبر خوش برای میلیون ها نفر از بیماران مبتلا به چپ با چند گزینه در مستند’ می گوید میک آرمسترانگ, صندلی, انگلیسی, انجمن دندانپزشکی در یک جلسه زیر آدرس نخست وزیر. ‘دندانپزشکان خواهد شد مشتاق به شروع ارائه مراقبت به عنوان به زودی به عنوان با خیال راحت ممکن است اما ما باید همه به بیمار به عنوان شیوه های دریافت و در حال اجرا.’

در مه 28, رئیس دندان افسر سارا Hurley منتشر شد “بازگشت به کار” راهنمایی برای دندانپزشکان در انگلستان است. این شامل اطلاعات در مورد همه چیز ترجیح بیمار و جریان تمرین طرح که شما را تشویق اجتماعی فاصله و به حداقل رساندن مقدار از مردم در عمل در یک زمان به دست شستن علامت و دست sanitising ایستگاه برای ترویج عالی بهداشت و حفظ کارکنان و مشتریان امن است. آن را به معنای سنتی خود را دندان انتصاب به عنوان شما آن را می دانستند تنظیم شده است را تغییر دهید.

آنچه که من باید انجام دهید قبل از قرار ملاقات ؟

‘بسیاری از شیوه های در حال حاضر دوباره باز کردن در ما و من انتظار فرآیند جدید برای قرار ملاقات خود را به طور مشابه به انگلستان’ می گوید ارتودنسی دکتر متخصص اما Laing. اگر این مورد است, یک پرسشنامه سلامت خواهد شد و فرستاده شده به بیمار از قبل و سپس اگر به خوبی بیماران (که باید برای حضور در انفرادی) صبر در خارج و یا در اتومبیل های خود را برای قرار ملاقات خود را تا زمانی که آنها استقبال توسط یک دستیار خواهد شد که خود را متوسط قبل از اجازه دادن به آنها است.’

هنگامی که شما نیاز خواهید بود برای تمیز کردن دست های خود را قبل و بعد از هر درمان در یکی از بسیاری از ایستگاه های. پس درمان خود را تکمیل شده است شما را مجبور به ترک عمل جراحی بلافاصله پرداخت فقط با یک تماس با ما از روش و یا از طریق انتقال بانکی.

‘ما تماس مختصر بیماران ما از قبل به طوری که آنها می دانم چه در انتظار زمانی که آنها می رسند’ می گوید: کاترین Tannahill از پورتمن مراقبت از دندان. ‘ما نیز ممکن است نیاز به آنها را برای تکمیل و بازگشت جدید پزشکی تاریخچه شکل دیجیتالی.’

وجود خواهد داشت تنها یک نفر در یک زمان در اتاق انتظار, و اگر بیمار همراهی آنها گفته خواهد شد که فرد در حال انتظار برای آنها می توانید یک قهوه در اطراف گوشه برای جلوگیری از درمانگاه شلوغ شدن’ می گوید: دکتر میترا Eskander از چلسی کلینیک دندانپزشکی.

چگونه امنیت قرار ملاقات ها کار می کنند ؟

به طوری که تماس های غیر ضروری به حداقل نگه داشته و قرار ملاقات برنامه ریزی خواهد شد از طریق تلفن و یا آنلاین تنها. وجود دارد همچنین می تواند 30 دقیقه زمان چرخش برای آلودگی بین قرار ملاقات: خطر اصلی در دندانپزشکی است آئروسل ایجاد در هنگام استفاده از سرند آب پاک کننده است. وجود حدس و گمان در میان دندانپزشکان است که استفاده از ذرات معلق در هوا می تواند ممنوع هنگامی که آنها در ابتدا دوباره باز به خصوص به عنوان آنها پس از نزدیک به دستگاه تنفسی.

بدون در نظر گرفتن, عمیق, پاک خواهد شد مورد نیاز بین بیماران بنابراین کمتر قرار ملاقات برنامه ریزی شده خواهد شد در یک روز به زمان برای این. این بدان معنی است که شما به احتمال زیاد باید صبر کنید کمی طولانی تر به امن انتصاب به عنوان وجود خواهد داشت کمتر در دسترس است.

“ما به طور معمول دیدن 10 نفر در روز نوروز Dr مروین Druian از لندن, مرکز دندانپزشکی زیبایی است. ‘در حال حاضر ما به دنبال حداکثر چهار یا پنج نفر در روز است.’

خواهد شد طیف گسترده ای از درمان هنوز هم در دسترس خواهد بود ؟

گزینه های درمان متفاوت خواهد بین شیوه های بسته به آنچه که آنها قادر به ارائه اما به طور کلی درمان اضطراری را در اولویت قرار میدهد.

‘ما به امید باز برای درمان اورژانس برای اولین بار در بالينی نظر ما نمی تواند تاخیر در برخی از موارد اضطراری هر بیشتر,’ اذعان Dr Druian. ‘در تمرین ما در حال حاضر ده بيمار (بدون دیدن آنها و قادر به به طور کامل تشخیص) من خیال فوری و 20 که نیاز به دیده می شود در ماه آینده.’

با جمع شدن اضطراری, درمان کمتر قرار ملاقات به طور کلی و یک علامت سوال در مورد اینکه آیا درمان با توجه آئروسل می توانید در ادامه آن را خواهید شد در حالی که قبل از روال بررسی یو پی اس در دسترس هستند در هر روز است.

آیا من مجبور به پوشیدن یک ماسک و دستکش ؟

ماهیت خود دندانپزشکی است که به عنوان بهداشتی که ممکن است با توجه به کنترل عفونت و دندانپزشکان مدت طولانی است که با پوشیدن دستکش و ماسک و لباس محافظ. این ادامه خواهد داد, با علاوه بر این از مو را پوشش perspex پشت بام ها حفاظت چشم و کفش را پوشش می دهد. به عنوان دندانپزشکان نمی تواند انجام اجتماعی فاصله طی روال بررسی یو پی اس و یا درمان آنها را می پوشند کامل پزشکی درجه PPE.

این بود که لازم نیست برای بیماران, اما در یک پست-Covid جهان آن خواهید بود ضروری است. زمانی که تحت درمان, البته گفت, ماسک نیاز به برداشته شود اما کفش پوشش داده خواهد شد و شما ممکن است نیاز به جای کت و لوازم جانبی در یک سترون جعبه برای جمع آوری در راه خود را.

این تمام خواهد شد ارائه شده توسط جراحی در هنگام ورود به اطمینان حاصل شود آنها ارائه می دهد حفاظت کامل هر چند دندانپزشکان ابراز ترس خود را بیش از نیاز به اضافه کردن یک PPE هزینه به هر یک از بیماران لایحه برای پوشش هزینه های جدید: ‘هر شب £5 و نیازهای خود را به دور انداخته می شود بعد از هر بیمار و کل ما PPE هزینه هر بیمار است £25,’ توصیه Dr Druian.

آیا این عمل نگاه متفاوت به قبل از ؟

این احتمال وجود دارد عمل خود را perspex سپر بنا به محافظت از receptionists و تنها ورود و نقطه خروج به احتمال زیاد خواهد شد در محل. طبقه جدید نشانه گذاری را راهنمایی در مورد چگونه به حرکت به عمل در یک فاصله امن از دیگران و نشانه های آنها را آسان تر برای پیدا کردن که در آن شما نیاز به توان و جلوگیری از سرگردان در اطراف.

سارا Hurley بازگشت به کار و دستورالعمل های دولت است که در اتاق انتظار باید بازنگری شود: مجلات و کنترل از راه دور تلویزیون و اسباب بازی باید برداشته شود با صندلی دو متر از هم جدا هر چند بیماران باید تشویق به صبر در خارج.

آیا شما شده است انتظار برای مراقبت از دهان و دندان در طول مستند? به اشتراک گذاشتن تجربه خود را در بخش نظرات زیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im