دنور پلیس اخراج برای “شروع یک شورش” پست در تظاهرات

دنور افسر پلیس اخراج شد سه شنبه برای ارسال یک عکس آخر این هفته از خود و دو تن دیگر از افسران در دنده تاکتیکی با عنوان “بیایید شروع یک شورش” در وسط تظاهرات قتل جورج فلوید. افسر توماس McClay اخراج شد برای نقض وزارت سیاست رسانه های اجتماعی.

McClay متوقف شد و فقط یک روز پس از امور داخلی تحقیقات راه اندازی شد. گروه رسانه های اجتماعی سیاست که میله افسران از ساخت نوشته های است که می تواند مختل بخش “روابط کاری” و یا انجام وظایف خود.

officer-thomas-j-mcclay-1.png
یک تصویر ظاهرا ارسال شده توسط Denver افسر پلیس نشان می دهد سه افسر پلیس با لباس ضد شورش با یک عنوان است که می گوید “بیایید شروع یک شورش.” CBS Denver

McClay که عضو این گروه در ماه اکتبر پس از فارغ التحصیلی از گروه آکادمی نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

مقامات شهرستان گفت: CBS Denver که به دلیل McClay شد مشروط و کارکنان این اجازه را به صورت سریع تصمیم او را به آتش کشیدند. تصویر ارسال شده در روز یکشنبه و پس از حذف شده است.

دنور پلیس محافظ Association منتشر شد بیانیه ای در خصوص تصمیم گیری می خواند که در قسمت: “امروز یک جوان وابسته به التزام دنور افسر پلیس متوقف شد برای ارسال التهابی غیر حساس و کاملا رک و پوست کنده, عکس غلط در رسانه های اجتماعی… برای دیگر 1,600 دنور افسران پلیس که به چپ و برخورد با یک وضعیت بسیار دشوار است ما درخواست عمومی و همچنین به عنوان انتخاب مسئولان شهرستان برای جلوگیری از استفاده از رسانه های اجتماعی به فن شعله های آتش از نفرت است.”

حرکت آمد و به عنوان صدها نفر از مردم جمع آوری شده برای دور دیگری از تظاهرات در نزدیکی وزارت امور خارجه کنگره و فراخوان پلیس اصلاحات معطوف به تغییرات پیشنهادی در قانون است. Flanked توسط خانواده های آمریکایی اعلام کرد که در بازداشت پلیس یا تیراندازی در کلرادو دولت تشکر. لسلی هیرودیس و سنا اکثریت Leroy گارسیا اعلام کرد که معرفی یک لایحه برای حذف افسران پلیس’ مصونیت از تعقیب.

در ضمن County Sheriffs کلرادو کلرادو برادرانه منظور از پلیس و کلرادو Association of Chiefs of Police خواسته قانونگذاران دولت آن را یک جنایت هنگامی که ماموران موفق به دخالت در موارد از نیروی بیش از حد. آنها گفتند که در حال حاضر در حال انتظار برای بسیاری از سازمان های اجرای قانون در دولت اما قرار دادن آن را به قانون اجازه می دهد افسران که موفق به گام به صورت تحت تعقیب کیفری.

اتوبوس و قطار شروع دوباره در حال اجرا در مرکز شهر دنور در روز سه شنبه برای اولین بار از زمان آغاز اعتراضات در روز پنج شنبه به دلیل کمتر وجود دارد تظاهرات برگزار شد. اکثر روزها را دیده اند چندین موج تظاهرات در طول روز تا حد زیادی با تظاهرات مسالمتآمیز در طول روز و بیشتر سرکش تظاهرات در شب.

برخی از معترضان اسپری گرافیتی در کنگره و ساختمان های دیگر را شکست ویندوز و شروع آتش سوزی در dumpsters. یک مرد مظنون به عمد رانندگی اتومبیل خود را در افسران پلیس روز شنبه.

پس از اعتراضات آغاز شده 338 نفر بازداشت شده اند, پلیس گفت:. علاوه بر نقض این شهر مقررات منع رفت و آمد آغاز شده است که شنبه شب معترضان دستگیر شده به اتهام سرقت های مبارزه با پرتاب سنگ یا موشک های از بین بردن اموال و داشتن سلاح های خطرناک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im