آنچه در آن است ؟

Deontay وایلدر در مقابل تایسون خشم مسابقه برگشت. برای اولین بار است که در ماه دسامبر صورت گرفت 2018 به پایان رسید در یک تقسیم-تصمیم قرعه کشی.

زمانی که در آن است ؟

مبارزه برگزار خواهد شد در تاریخ 22 فوریه سال 2020 است.

جایی که در آن است ؟

MGM Grand لاس وگاس.

چه کانال تلویزیون خواهد بود ؟

BT Sport Box Office. جزئیات کامل از جمله هزینه به خوانندگان اعلام می شود.

چه زمان مبارزه به احتمال زیاد برای شروع ؟

همانطور که با همه لاس وگاس دعوا, ما انتظار آن شروع به بین 4am و ساعت 5 صبح به وقت تهران.

آیا آنها تا کنون ملاقات کرد قبل از ؟

Yes! و چه مبارزه با آن بود.

آن را دور Gareth یک:

دئوتای وایلدر و تایسون خشم مبارزه برای تقسیم-تصمیم گیری در قرعه کشی شنبه شب در اینجا در لس آنجلس با Alabaman حفظ خود WBC سنگین وزن عنوان یک هشتم زمان پس از ضربه زدن به پایین را چلنجر دو بار.

اما آن چشمگیر مسابقه و سردرگم از عملکرد خود اعلام کرد Gypsy King که حرکت و رفت و آمد لغزش و کشویی – اجازه داده او را به برنده شدن در بسیاری از دوره ها. اما زمانی که وایلدر فرود آمد او خطرناک کفپوش خشم در نهم و 12 راند.

خشم را به خوبی برای بازیابی از دوم مجزا به عنوان جک ریس شمارش او. به نحوی خشم رو به عقب او به پا و حتی تا به حال یک خسته وایلدر در مشکل.

قاضی رابرت Tapper به ثمر رساند مبارزه 114-112 برای خشم در حالی که Alejandro Rochin مورد علاقه وایلدر 115-111. قاضی فیل ادواردز, تنها, انگلیسی, قاضی به ثمر رساند آن 113-113 قرعه کشی.

خبرنگار شما تا به حال مسابقه با سه دور به خشم که جامع outboxed وایلدر به او نشان می دهد که توسط ماهر ترین سنگین وزن در این سیاره و یک شومن بود.

چه سوابق خود را?

دئوتای وایلدر

  • کل دعوا 43
  • برنده 42
  • برنده با ضربه فنی 41
  • ضرر و زیان 0
  • تساوی 1

تایسون خشم

  • کل دعوا 30
  • برنده 29
  • برنده با ضربه فنی 20
  • ضرر و زیان 0
  • تساوی 1

آنها چه گفت ؟

Deontay وایلدر پس از ضرب و شتم لوئیس Oritz ماه گذشته

“من به مردم در همه زمان ها من عقل بسیار بالا در حلقه بنابراین من می دانم که دقیقا آنچه که من انجام می دهند” وایلدر, 34, گفت, آسمان, ورزشی.

“من تا به حال برای محاسبه Ortiz کاملا او بسیار خطرناک است که حلقه به عنوان شما می توانید ببینید که چرا هیچ دیگر سنگین وزن می خواستم به او فرصت بدهد. او بسیار هوشمند

“هنگامی که من کردم او من را که به ضرب گلوله کشته است. من همیشه می گویم این بچه ها باید به طور کامل برای 12 دور من تنها باید به طور کامل برای دو ثانیه و هر زمان به من ثابت کرد که.

“تایسون خشم است که قطعا آینده و پس از آن من می خواهم یک وحدت کشمکش با هر کس که برنده بین (آنتونی) یوشع و (اندی) رویز جونیور

“در حال حاضر ما در حال آماده شدن برای تایسون خشم. امیدوارم او آماده است برای من, من می دانم که مربی خود را در اینجا, بنابراین من امیدوارم که او در برخی از یادداشت کردن. من آماده برای رفتن در هر زمان و هر لحظه و فوریه است که به دنبال مانند زمان ما است.”

چیست, آخرین اخبار ؟

توجه را به نوبه خود به وایلدر v خشم 2 پس از این هفته مبارزه بین آنتونی جاشوا و اندی رویز جونیور برنده خواهد شد به احتمال زیاد در وایلدر یا خشم بعد از آن در سال 2020 است. جزئیات وایلدر و خشم را در مسابقه برگشت می تواند اعلام کرد در این روز آمده است.

آنچه که ما پیش بینی?

تا حدودی فرضی با مبارزه هنوز اعلام نشده اما خشم را احساس او مایه تاسف است برای دریافت قضات حکم 12 سال پیش خواهد بود و به پیروزی در این زمان در اطراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de