• دسترسی نامحدود به برنده جایزه روزنامه نگاری ورزشی از تلگراف – روزنامه ورزشی از سال — فقط 40 پوند در هر سال

به روز رسانی خودکار

10 دقيقه: دربی 0 منچستر یونایتد 0

Oثانیه نزدیک به یک دربی باز کن! Bogle می کند درخشان به برنده توپ در اطراف مرکز دایره و سپس تولید یک شسته و رفته را به عقب بکشید قبل از رها کردن Sibley. نوجوان دارای فضا برای اجرا به و رها خوب شات است که رومرو غواصی در کشش کامل به سمت چپ خود اما ضربه فقط پاس درست.

8 min: دربی 0 منچستر یونایتد 0

Rooney بسیار فعال در کارفرمایی نقش امشب. انتظار می رود مقدار زیادی از سخت مقابله و توپ بازی. حتی از اینجا شروع کنید.

5 دقیقه: دربی 0 منچستر یونایتد 0

یک اول ایالات گوشه ای می آید حسن نیت ارائه میدهد از سنگین رونی چالش پس از کار بازگشت اما این قطعه مجموعه ای است که رهبری روشن با سهولت.

4 min: دربی 0 منچستر یونایتد 0

منt را گرفته چهار دقیقه برای استیو McManaman اولین “باید بسیار صادقانه” از شب. فقط می توانیم فرض کنیم او یک دروغگو اجباری است که به تابلو راهنما در هر زمان او را نمی گفتن porkies.

3 دقيقه: دربی 0 منچستر یونایتد 0

Some شسته و رفته بازی از لاو پایین سمت چپ برای دربی را تهدید می کند به علت مشکلات بازی شسته و رفته یکی-دو و سپس fizzing کم صلیب به ایالات جعبه که بیللی wallops به ایمنی. او بازی در سمت چپ-پشت لاو, اما, بود, بالا, بالا بالا زمین وجود دارد.

1 دقیقه: دربی 0 منچستر یونایتد 0

Derby چیز در راه با یک سم upfield می یابد که هیچ یک در سفید. و این بازی بروید.

بدون دست زدن به

تیاو در لیگ برتر اعلام کرده ممنوعیت دست دادن با توجه به کروناویروس اما این حکم به نظر می رسد به اعمال امشب با هر دو تیم pawing یکدیگر در قبل از مسابقه تشریفات.

بازی زمان

ثانیهقبل از اینکه بیا بازیکنان رونی پیشرو دربی در سفید خانه کیت با بازدید کنندگان خود را سنتی قرمز.

نهایی هشت

منf شما تعجب آنچه در خطر است امشب در اینجا پاسخ خود را است. این محل در گذشته هشت در کنار تیم های زیر:

تغییر نقش

Last رونی چیز. این:

باید به عنوان خوانده شده مطالب

من حرکت خواهد کرد از کل این Wayne Rooney چیز صادق است. اما اول از همه من باید شما را در مسیر از این: جان پرسی مصاحبه با مردی که خودش را. شامل Wazza افکار در ایران, اورتون, سر الکس فرگوسن و دربی را باید به عنوان خوانده شده. در اینجا یک قطعه با افکار خود را در مورد آنچه اتفاق می افتد در اولدترافورد:

آن را ممکن است به دو یا سه سال دیگر به اعتقاد من. نکته مهم این است که برای آنها را امتحان کنید و رسیدن به لیگ قهرمانان سال جاری است. آن است که واقعا تنگ در دقیقه است. من فکر می کنم که کمک خواهد کرد که آنها را از بسیاری اگر آنها می تواند انجام دهد اما آن را به زمان می گذرد.

ایالات طرفداران نیاز به کمی بیمار با آنچه در جریان است و اجازه دهید این بازیکنان سعی می کنید و خود را اثبات کند. آنها نیاز به برخی از بازیکنان در آنها نیاز به خلاص شدن از شر برخی از بازیکنان و ظرف دو یا سه سال آنها را به چالش کشیدن دوباره.

تیم تغییرات

Derby: Roos, Bogle, ایوانز, Forsyth, لاو, Sibley, پرنده, شوالیه, رونی, Lawrence Waghorn. Subs: Shinnie, آهوجا ماریوت Clarke, مارتین دیویس Whittaker.

بیایید شروع با سمت خانه که ویژگی های وین رونی در شروع XI. Kelle Roos, جورج ایوانز حداکثر لاو و لویی Sibley همچنین بازگشت.

Man Utd: رومرو Dalot, Lindelof, بیللی شاو, McTominay, فرد, ماتا, Bruno Fernandes, Lingard, Ighalo. Subs: de Gea, Martial آندریاس پریرا, Greenwood, خودکار, Tuanzebe ویلیامز.

ایالات ساخته شده اند شش تغییرات از آخرین بازی خود را با Odion Ighalo جسی Lingard و خوان ماتا در میان کسانی که در آورده. در اینجا رئیس هری مگوایر غیاب:

Referee: Craig Pawson (South Yorkshire)

اخبار تیم

I‘ll نوشتن آنها در یک خوش طعم تر مد در مدت کوتاهی اما در حال حاضر: در اینجا خود را به دوندگان و دوچرخه سواران:

پیش بازی

Good شب و خوش آمدید به این لیگ بازی – ثابت است که معمولا نمی خواهد که piqued است علاقه زیادی خارج از این دو تیم fanbases اما گرفته بر اهمیت توجه به برخی Wayne Rooney.

رونی است واجد شرایط ایالات افسانه پس از 13 سال در اولدترافورد است که تولید بیش از 250 اهداف این باشگاه است. پس از خروج در سال 2017, او مواجه شده است و آنها را دو بار پشت بچگی خود اورتون پیراهن آبی بود و در پایان دریافت از دو شکست: 4-0 و 2-0. سپس او رهبری در سراسر اقیانوس اطلس به DC, ایالات و هر کس به عهده گرفت که خواهد بود که. تا به حال است.

رونی بازگشت به فوتبال به زبان انگلیسی چیزی بود که چند پیش بینی شده اما در این سن رسیده از 34 او در حال حاضر پیمودن تجارت خود را در میدلندز و اتحاد به ثمر رساند و چهار بار برای دربی از نوبت در سال. با این که گلن موری 36 است و او هنوز در حال انجام یک کار در پرواز بالا تا… نیست که قابل توجه Wazza.

ثانیهقبل از اینکه این اوله گونار Solskjaer در ایران-تبدیل-دربی رو به جلو:

او یک تهدید در داخل و اطراف جعبه مجموعه بازی می کند و این بازی وین را نشان می دهد آنچه که او می تواند انجام دهد و او می خواهد ثابت کند هنوز وجود دارد و مبارزه در سگ. ما رو به روی ما پا نمی دهد او هر فضا در خط میانی او که Scholesy مانند عبور از محدوده.

او یک بازیکن فوق العاده برای منچستر یونایتد و او با بازی در اینجا برای مدت طولانی او را در این باشگاه به عنوان بهترین گلزن برنده بسیاری از غنائم. من فکر نمی کنم طرفداران دستکمگرفتهشده او همه قدردانی آنچه او برای ما انجام, او هنوز هم خوش آمدید, هنوز هم می آید به اولدترافورد خواهد شد و یک پذیرایی خوب از دور طرفداران.

ساخت تا برای امشب بازی تمام شده است در مورد یک مرد اما در این مسابقه خود را به دور از آن. این رقابت نشان دهنده یک فرصت برای ایران برای برنده شدن یک داخلی جایزه برای اولین بار از آنها برداشته لیگ و جام حذفی در سال 2017 و نوریچ سیتی در انتظار دروغ برای هر کس ظهور پیروز امشب.

برای دربی طرف با یک چشم در تخلیه خود را به قهرمانی بازی کردن مکان این یک فرصت برای پایان دادن به یک اجرا از پنج شکست در گذشته خود پنج جام حذفی, پنجمین دور مسابقات. آنها را ارسال متحده از فصل گذشته لیگ و جام حذفی, اما رکورد خود را در برابر آنها در این رقابت است نه کاملا به عنوان موفق.

آخرین بار آنها را ضرب و شتم در جام حذفی بود 1897.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im