درک چوین و در صورت جرم تقلب مالیاتی اتهامات

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین — در حال حاضر مواجه با اتهامات در مرگ جورج Floyd — متهم شده است با چند مالیاتی مربوط به جنایات همراه با همسرش Kellie چوین CBS Minnesota گزارش.

Washington County وکیل پیت Orput روز چهارشنبه اعلام کرد نه فقره جنایت اتهام فرار از پرداخت مالیات در برابر درک و Kellie چوین.

با توجه به شکایت کیفری محققان شروع به دنبال به Chauvins در ماه ژوئن سال 2020 برای پر کردن مینه سوتا فردی درآمد مالیاتی در زمان از سال 2016 تا 2019 و متقلبانه برای پر کردن اظهارنامه مالیاتی از سال 2014 تا 2019.

“هنگامی که شما موفق به انجام این پایه تعهد به پرونده و پرداخت مالیات شما در حال گرفتن پول از جیب شهروندان از مینه سوتا” Orput گفت. “دفتر ما است و ادامه خواهد داد تا پرونده این اتهامات زمانی که ارائه شده است. این که آیا شما یک دادستان و یا افسر پلیس و یا شما یک دکتر و یا یک مسکن هیچ کس بالاتر از قانون است.”

شکایت جزئیات در طی چندین سال که Chauvins موفق به فایل اظهارنامه مالیات بر درآمد و پرداخت مالیات بر درآمد دولت; underreported و underpaid مالیات بر درآمد حاصل از اشتغال در هر سال و عدم پرداخت صحیح مالیات بر فروش در یک وسیله نقلیه خریداری شده در مینه سوتا است.

اتهامات این نتیجه یک تحقیق انجام شده توسط وزارت مینه سوتا درآمد و اوکدیل اداره پلیس. اگر محکوم درک و Kellie می تواند هر صورت حداکثر حکم 45 سال زندان و یا مجبور به پرداخت $90,000 خوب با توجه به CBS Minnesota.

Kellie برای ثبت طلاق در مارس سال 2020 است که هنوز هم در انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de