معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به انجام بهتر در برابر سناتور برنی ساندرز در چند شنبه دموکراتیک مقدماتی از وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون می تواند مدیریت در یک مسابقات در برابر سناتور چهار سال پیش از آن.

بایدن جای کسی را گرفتن ساندرز در ایالت مینه سوتا و اوکلاهما, ایالات که در آن سناتور ضرب و شتم کلینتون در سال 2016. همانطور که از اواخر سه شنبه شب او همچنین برنده شدن در ماساچوست و ویرجینیا بزرگتر حاشیه از کلینتون قبلی ابتدایی فصل با وجود مواجهه با رقابت های اضافی معتدل رای از سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ.

معاون سابق رئیس جمهور ساخته شده است که قابل توجه پس از باز گشت به شدت عملکرد ضعیفی در سه نامزدی مسابقات. خود را تجدید حیات ممکن است باعث تقویت و زمان آخرین دقیقه تاییدیه از همکار سابق خود در حد متوسط نامزدهای سناتور ctq و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg هر دو آنها کاهش یافته و از نژاد فقط قبل از سه شنبه.

با این حال وجود دارد برخی از تفاوت های کلیدی بین دو نامزد چرخه. فوق العاده سهشنبه در سال 2016 درگیر 11 متحده در حالی که در سال 2020 نسخه می افزاید: چهار. نیز وجود دارد که چهار نامزد اصلی رقیب در سال 2020 تنها کلینتون و ساندرز باقی مانده در سال 2016.

ساندرز به نظر نمی رسد به انجام به طور قابل توجهی بهتر در تگزاس از او در سال 2016. کلینتون خرد ساندرز در ایالت 65.2 درصد به 33.2 درصد است. نتیجه نهایی از سال 2020 اولیه بوده است از اواخر سه شنبه شب اما ساندرز و بایدن قفل شد در یک مسابقه.

Joe Biden
معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری رویداد در لس آنجلس کالیفرنیا در 3 مارس سال 2020 است.
ماریو تاما/گتی

ساندرز نیز از دست چند کشور کوچکتر حاشیه به بایدن از او در برابر کلینتون در چهار سال پیش از آن. کلینتون ضرب و شتم ساندرز توسط 33.7 درصد در تنسی در سال 2016 اما بایدن حاشیه بود 16.7 درصد با 98 درصد آرا شمارش شده در سال 2020 است. کلینتون برنده آرکانزاس با 36.6 درصد; بایدن رهبری ساندرز با 18.1 درصد در دولت اواخر سه شنبه شب. کلینتون باقلا ساندرز در آلاباما توسط عظیم 58.6 در سال 2016 در حالی که بایدن رهبری با 46.3 درصد با 93 درصد از آرا را به خود اختصاص داده است.

اگر چه بلومبرگ به احتمال زیاد برخی از آرا که ممکن است در غیر این صورت به بایدن همان احتمالا می توان گفت از وارن با توجه به Sanders. هر دو بلومبرگ و وارن برنده تعداد قابل توجهی از آرا روز سه شنبه در حالی که هنوز شکست به آمده تا با هر نتیجه قابل توجهی دیگر از بلومبرگ پیروزی نماینده نور American Samoa. نه نامزد مشخص کرده بودند و با توجه به حذف از مسابقه که شنبه شب در.

بایدن به نظر می رسد پاک کردن کلی برنده شب و یک بار دیگر frontrunner اما نامزدی که به دور از مهر و موم شده. شش متحده خواهد بود که در کنار رای در مارس 10.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im