‘سرنوشت 2’ صعودی چالش مارس 3, راهنمای: افلاین بقیه Ouroborea محل های تخم مرغ

نیوزویک | No comments

سرنوشت 2 دارای یک هفتگی تنظیم مجدد قبل از اینکه فصل شروع می شود شایسته مارس 10, و این بدان معناست که نگهبان ممکن است سنگ زنی نسبت به برخی از جدید قدرتمند دنده قبل از به روز رسانی questlines آغاز خواهد شد. در اینجا تخم مرغ و افسانه هاو روایات قومی مکان شما باید بدانید که برای به پایان Ouroborea صعودی چالش در افلاین بقیه.

است که در آن سرنوشت 2‘s مارس 3 صعودی چالش واقع شده است ؟

در مارس 3 صعودی چالش قرار گرفته است افلاین بقیه از دست بخش نشان داده شده در نقشه زیر. رفتن به پترا را نقطه تخم ریزی در این رشته.

destiny 2 june 25 ascendant challenge location
در مارس 3 صعودی چالش در زندگی افلاین بقیه بخش از دست رفته.
Bungie/SneakyBeaver @ YouTube

انجام برخی از فعالیت های اطراف از خواب در شهر به کسب تنتور Queensfoil و سر را به عقب بخش از دست رفته برای پیدا کردن صعودی چالش پورتال شما دنبال آن هستید.

تکمیل مارس 3 صعودی چالش

به پیروزی در این چالش نگهبان باید کشتن چهار آفات در این منطقه به “شکستن مهر و موم” از مرکز کریستال. هنگامی که شما انجام این کار, کریستال ها را می توان با یک سلاح قوی. به دنبال دو آفات نزدیک به ورودی و دیگری دو طولانی در گوشه و کنار. استفاده از بالا-قدرت عجیب و غریب برای کشتن آنها و جلوگیری از شوالیه اسلم حملات و شما باید بدون مشکل بازمانده حمله.

Destiny 2 Ascendant Challenge 2-19 blights
شلیک آفات برای تکمیل چالش.
Bungie/SneakyBeaver @ YouTube

آفات حذف متن است که می گوید: “فرصت” ظاهر خواهد شد بر روی صفحه نمایش. برای لحظه ای که یک تفنگ ساچمهای آماده کردن و خالی کردن در کریستال به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. به انجام خسارت حداکثر چرخش راه خود را در اطراف دایره عرصه و حرکت به سمت داخل برای جلوگیری از شوالیه’ حملات. تا زمانی که شما اقامت, همراه, وظیفه باید نسبتا آسان برای تکمیل.

افسانه هاو روایات قومی و Toland مکان برای آوریل 3

هنگامی که شما به پایان رسید شما می توانید شروع به دنبال Toland و اضافی lore مکان های اطراف میدان جنگ. مثل همیشه استفاده آرزو-Ender تعظیم به جمع آوری تخم مرغ.

تخم مرغ 1: از بیدار مجسمه رفتن به سمت چپ و شما در رسیدن به یک بزرگ پلت فرم دایره ای با دو شکسته پله به آن متصل است. شما ببینید یک پله رهبری رو به پایین در کنار یک دیگر است که رو به بالا باشد. هاپ به سمت بالا یکی و شما خواهید دید درخشان تخم مرغ در این فاصله به سمت چپ.

destiny 2 june 25 ascendant challenge egg1
اول تخم مرغ در این گروه از دو راه پله.
Bungie/SneakyBeaver @ YouTube

تخم مرغ 2: از پشت سمت راست از عرصه, شما دیدن, این درخت عجیب و غریب در یک شنی منطقه است. در این فاصله در پشت آن است درخشان تخم مرغ.

destiny 2 june 25 ascendant challenge egg2
دوم تخم مرغ است که در فاصله پشت این درخت عجیب و غریب.
Bungie/SneakyBeaver @ YouTube

تخم مرغ 3: به سمت چپ آن درخت است رک و بی پرده مسیری که در نهایت منحنی. در امتداد منحنی را ببینید gazebo. هاپ به آن و راه خود را به یک بزرگ پلت فرم دایره ای. شما ببینید این ستون با تخم مرغ داخل.

destiny 2 june 25 ascendant challenge egg3
سوم تخم مرغ است در این ستون نشان داده شده در اینجا.
Bungie/SneakyBeaver @ YouTube

Ahamkara استخوان: بازگشت به دو راه پله که در آن شما تخم مرغ یافت می شود 1. بالا رفتن از راه پله به سمت بالا و به منطقه با ستون. هاپ در بالای این ستون برای رسیدن به یک crawlspace به سقف.

destiny 2 june 25 ascendant challenge jump
هاپ در بالای این ستون به راه خود را به Ahamkara استخوان.
Bungie/SneakyBeaver @ YouTube

راه خود را از طریق و هاپ را بر روی این ستون.

destiny 2 june 25 ascendant challenge platforms
پرش بر روی این سیستم عامل هنگامی که شما راه خود را از طریق crawlspace.
Bungie/SneakyBeaver @ YouTube

شما ببینید یک مجسمه با پر زرق و استخوان در بالا. شما لازم نیست آرزو-Ender به آن را انتخاب کنید. که همه شما نیاز به دانستن به شکل این هفته صعودی به چالش بکشد.

سرنوشت 2 هم اکنون در دسترس است بر روی PS4, Xbox One و PC.

افکار خود را در Ouroborea صعودی چالش برای مارس 3? چه شما بیشتر به دنبال به جلو به در طول فصل شایسته است ؟ به ما بگویید در بخش نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>