‘سرنوشت 2’ ترجمه موجودی و محل مارس 6: Prometheus لنز و راس Saint-14

نیوزویک | No comments

سرنوشت 2 جدید ترجمه موجودی در دسترس برای 6 مارس که شامل Prometheus, لنز راس Saint-14 و ستایش اغراق امیز حجاب. در زیر ما روکش کردن همه شما نیاز به دانستن در مورد ترجمه موقعیت مکانی و بهترین راه های نگهبان باید صرف آن قیمتی افسانه ای خرده ریز. شما را به عنوان فصل شایسته با قرار دادی قطعه از چرخ دنده ها و یا خواهد شد شما سعی کنید شانس خود را در یک بخت Engram?

است که در آن ترجمه سرنوشت 2 مارس 6

این هفته بازیکن می تواند قرار دادن ترجمه در بارج در Nessus. کسانی که نمی دانم که در آن است در حال رایگان برای استفاده از نقشه زیر.

destiny 2 xur location 3-6-20
برای 6 مارس ترجمه به ارمغان می آورد Prometheus, لنز راس Saint-14 و بیشتر به سرنوشت 2.’ او در واقع در این بارج در Nessus. ‘سرنوشت 2’ در دسترس است بر روی PS4, Xbox One و PC.
Bungie

سرنوشت 2 ترجمه موجودی مارس 6

حالا که شما ساخته شده راه خود را به ترجمه این محل در اینجا یک روکش سریع از اجناس او را حمل به شما کمک کند بهترین تصمیم.

 • پرومته لنز [انرژی ردیابی تفنگ – 29 افسانه ای Shards]: این Prometheus لنز های عجیب و غریب ردیابی تفنگ که بسته برخی از پانچ جدی در PvE. این تفنگ نیست به عنوان OP به عنوان آن استفاده می شود اما آن را هنوز هم ارزش داشتن در زراد خانه خود را به عنوان یک حمله همراه است. به خصوص با توجه به مسیرهای پیاده روی ازیریس در حال آمدن است به عقب, آن را حس می کند به این عجیب و غریب برجسته به عنوان فصل 10. برای دیرین نگهبان, ترجمه فروش Prometheus لنز امروز احساس می کنید بسیار مناسب است.
 • خوش شانس شلوار [شکارچی پا زره پوش – 23 افسانه ای Shards]: با به طور غیر قانونی تغییر جلد چرمی قرار گرفتن دقت بازدید بار یک دور به اتاق از یک جمع دست توپ. دست توپ همچنین بارگذاری سریع تر و دقیق تر هنگامی که شما به مبادله آنها. اگر دوست دارید با استفاده از آس پیک یا آخرین کلمه, شما نمی توانید به اشتباه با این. که گفت:, اگر شما با استفاده از دست توپ آنها تقریبا بی فایده است.
 • راس Saint-14 [Titan کلاه – 23 افسانه ای Shards]: این یک نسبتا نادر و عجیب و غریب برای ترجمه را در کارنامه. این نرم افزار بی ستاره شب جوشیدن پرده دشمنان است که وارد بخش از سحر و سپر متحدان که از آن عبور کند. امنیت با نگهبان سپر نیز پرده دشمنان نزدیک. به طور کلی این کلاه مناسب و معقول است برای یک بیت از یک ترول, اما آن را به یک مدعی جدی. مگر اینکه شما یک هارد نگهبان تیتان با استفاده از یکی از این محدود هستند.
 • ستایش اغراق امیز حجاب [Warlock کلاه – 23 Shards]: ستایش اغراق امیز حجاب اطراف بوده است اصلی سرنوشتو منافع آن تا حد زیادی مشابه در هر دو بازی. آن سیری ناپذیر جوشیدن بازسازی سلامت غوغا نارنجک و شکاف انرژی در هنگام فعال کردن فوق العاده خود را. دشمنان نزدیک نیز شارژ خود کلاس توانایی های سریع تر و آن را جامد پشتیبانی از آیتم استفاده کنید. به ویژه هنگامی که زوج با دنده که علاقمندان فوق العاده خود را, شما نمی توانید به اشتباه. اگر دوست دارید PvP ستایش اغراق امیز حجاب است که ارزش در نظر گرفتن.
 • پنج شمشیر: این Nightfall چالش کارت است که می تواند افزایش یا کاهش قدرت نقص متناسب با نیاز شما. بالا بردن نقص افزایش چند برابر نمره خود را.
 • قدرت [دعوت Nine – Nine افسانه ای Shards]
  • تکمیل باغ جهان اعتصاب
  • نه دوز و کلک نمونه
  • نه کندو نمونه
  • نه رنجاندن نمونه

در حالی که این برنامه شامل Prometheus لنز و دیگر PvP-متمرکز نامتعارف مانند ستایش اغراق امیز حجاب لمس خوب است به عنوان فصل 10 و بازگشت از محاکمه وجود دارد هیچ چیز به خصوص و منحصر به فرد در مورد ترجمه موجودی امروز. بسیاری از این موارد ارائه شده چندین بار در طول چند ماه گذشته و دیگران را بسیار خاص و موارد استفاده. از آن خواهد شد فوق العاده باحال برای دیدن بسیاری از Prometheuses در حال اجرا در اطراف هنگامی که فصل شایسته آغاز و در روز شنبه اما این تازگی در بهترین حالت. در عین حال به عنوان مطلوب به امروز ترجمه موجودی ممکن است اختصاص داده شده به بازیکنان این برگ درب باز برای برخی از شگفتی در هفته آینده. آیا ما شاهد یک سلاح جدید کار راه خود را به چرخش به عنوان یک فصل جدید شروع می شود ؟

سرنوشت 2 هم اکنون در دسترس است بر روی PS4, Xbox One و PC.

افکار خود را بر ترجمه موجودی برای مارس 6? آیا شما می شود چیدن Prometheus, لنز راس از سن 14 یا ستایش اغراق امیز حجاب ؟ به ما بگویید در بخش نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>