‘سرنوشت 2’ ترجمه موجودی و محل مارس 29: اکتشاف & Bombardiers

سرنوشت 2 جدید ترجمه موجودی برای هفته 29 مه که شامل اکتشاف Bombardiers عذاب نیش Pauldron و بیشتر. به عنوان فصل شایسته خود می رسد بسیار پیش بینی, پایان, ما باید تمام چرخ دنده بزرگ راهنمایی شما به دنبال برای این آخر هفته.

است که در آن ترجمه سرنوشت 2 مه 29

شما پیدا کردن ترجمه در آشیانه منطقه از برج مرده در نزدیکی مدار. اگر شما نیاز به یک نقشه به شما نشان می دهد راه اتمام تصویر زیر کلیک کنید.

destiny 2 xur location 5-29-20
‘سرنوشت 2″ است ترجمه پرسشنامه مارس 29 که شامل اکتشاف عذاب نیش Pauldron و بیشتر. ترجمه واقع در برج. ‘سرنوشت 2’ در دسترس است بر روی PS4, Xbox One, PC و استادیوم.
Bungie

سرنوشت 2 ترجمه موجودی مه 29

در حال حاضر که شما در واقع ترجمه از آن زمان به نگاهی به همه چیز او را به فروش. بسته به کلاس خود را انتخاب, این ممکن است قوی در هفته است.

  • اکتشاف [سنگین پرتاب نارنجک – 29 افسانه ای Shards]: این قطعا بیشتر موقعیتی عجیب و غریب به عنوان یک همه در اطراف پاره پاره کننده اما هنوز استفاده از آن. به خصوص اگر شما می خواهید برای انجام بسیاری از آسیب به یک حمله در یک مقدار کوتاه از زمان این نیست بدترین راه برای رفتن است. آن حفاری گرفتن آتش خاموش تن از نارنجک و انفجار آنها را زمانی که ماشه منتشر شده است. این فوق العاده است برای کنترل جمعیت است.
  • این Bombardiers [شکارچی پا زره پوش – 23 افسانه ای Shards]: با فراق هدیه گرفتن ، dodging پشت برگ انفجاری که انفجار پس از یک تاخیر کوتاه صدمه زدن به دشمنان در اطراف آن است. در حالی که اکثر بازیکنان را به وحشی طبیعت از این چکمه در حال حاضر آنها هنوز هم بسیار کشنده است. به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید اضافه کردن و یا حریف در مرکز انفجار وجود دارد بالقوه برای آسیب گسترده. تاثیر سقوط به سرعت در خارج از مرکز اما هنوز هم بسیاری از سرگرم کننده برای استفاده است.
  • عذاب نیش Pauldron [Titan دستکش – 23 افسانه ای Shards]: با شاخ از عذاب باد کردن سپر باش جان شارژ سپر پرتاب و توانایی غوغا می کشد شارژ نگهبان سپر فوق العاده. این باد است که بزرگ برای میانه درخت و پایین درخت مأموران که از ذهن نیست نزدیک شدن. سپر باش حق دشمنان برای یک لحظه سوپر شارژ. برای پاکسازی بسیاری از می افزاید: بسیاری از تیتان نمی توانید به اشتباه با عذاب دندان های نیش.
  • تاج Tempests [Warlock کلاه – 23 Shards]: آن هدايت تيغه جوشیدن باعث افزایش میزان شارژ خود توانایی های قوس با هر Arc-توانایی کشتن. Stormtrance مدت نیز افزایش یافته است. از نظر تاج Tempests’ استفاده در زمان meta آن را بهترین اهرمی در طول PvE حالات که در آن جادوگران فقط می توانید با دادن قوس برای روز. به خصوص با یک دست بر روی رول که اتهامات فوق العاده حتی بیشتر از این گزینه چشم پوشی کرد.برخی از این آیتم باید داشته باشند و آن را به یک قطعه زیبا از افتخاری, دنده.
  • پنج شمشیر: این Nightfall چالش کارت است که می تواند افزایش یا کاهش قدرت نقص متناسب با نیاز شما. بالا بردن نقص افزایش چند برابر نمره خود را.

با توجه به مه 29 ترجمه موجودی آن بسیار قوی به عنوان یکی از طرفداران نزدیک کردن خود را در فصل شایسته جشن. اکتشافی است کنجکاو افزار هر چند به دلیل در حالی که آن را اغلب ارائه شده, آن را در حال حاضر با توجه به دور به عنوان کشش نخست غارت. بنابراین هر کسی که در حال حاضر بازخرید خود را با کشش نخست موضوعات ممکن است از شانس. خارج که عجیب و غریب از ضعف در فقط در مورد هر چیز دیگری در منو خوب به نظر می رسد. عذاب نیش Pauldrons خاص هستند بسیار محبوب در حال حاضر و Bombardiers یک بیت از تعجب به آنها نسبتا اخیر فصل از سحر رها کردن. هیچ چیز وجود دارد که در اینجا کاملا از بین می برد متا اما برخی واقعا بزرگ gear برای تمام نور جدید بازیکنان که ممکن است آن را داشته باشد.

سرنوشت 2 هم اکنون در دسترس است بر روی PS4, Xbox One, PC و استادیوم.

چه چیزی شما فکر می کنم سرنوشت 2 ترجمه پرسشنامه مارس 29? آیا شما می شود چیدن اکتشافی یا Bombardiers? به ما بگویید در بخش نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de