مسیحی چوب به حال ستارگان شب شنبه گذشته هنگامی که او نوشته شده یک دو دو در NBA. چوب رو به جلو برای دیترویت پیستونز که به ثمر رساند 30 امتیاز و برداشت 11 پرتاب ریباند در یک خانه از دست دادن بیشتر بود همسان در برابر یوتا رودی Gobert اولین بازیکن NBA اعلام کرد به قرارداد coronavirus.

شنبه شب اخباری که چوب دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در غیر این صورت شناخته شده به عنوان COVID-19. چوب همسان شد تا با Gobert در یوتا جاز را 111-105 پیروزی در دیترویت یک هفته از امشب با توجه به ورزشی است.

در اوایل این هفته Gobert به عنوان NBA اولین بازیکن قرارداد COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus. هر چند اعلام شده چهارشنبه virus شناخته شده است به ماندن در بدن یک فرد و عفونی شدن حتی پس از coronavirus علائم فروکش کرده.

جاز در دیترویت در روز شنبه نیمی از یک هفته قبل از سفر به شهر اوکلاهما. و اگر چه چوب آزمایش مثبت برای coronavirus او را نشان نمی دهد علائم ورزشی گزارش شده است.

Christian Wood
مسیحی چوب #35 از دیترویت پیستونز می ایستد در دادگاه قبل از شروع بازی NBA برابر Phoenix Suns در صحبت کردن چوب توچال آرنا در تاریخ 28 فوریه سال 2020 در شهر فینیکس, آریزونا. پیستون را شکست داد خورشید 113-111.
عکس کریستین پترسون/گتی ایماژ

یوتا جاز NBA شد در شهر اوکلاهما در صبح روز چهارشنبه برای یک بازی بعد از آن شب در مقابل رعد و برق. جاز مرکز رودی Gobert احساس بیمار با نشانه های نزدیک و مرتبط با آن شناخته شده با COVID-19 و او در حال حاضر آزمایش منفی برای آنفولانزا گلودرد و عفونت دستگاه تنفسی فوقانی. با کمک محلی, مقامات بهداشت Gobert مورد آزمایش قرار گرفت برای کوروناویروس.

Gobert منتظر در اتاق هتل خود را روز شنبه در حالی که نتایج آزمون—که به طور معمول چهار تا شش ساعت به بازگشت نشان داد که آیا یا نه او coronavirus.

تست خود آمد مثبت است.

COVID-19, همچنین شناخته شده به عنوان coronavirus به سرعت آلوده بیش از 156,000 مردم در سراسر جهان از جمله بیش از 5800 مرگ و میر. سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه رسما نام آن را یک بیماری همه گیر و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه آن را به نام ملی اضطراری است.

Coronavirus آلوده از 2500 نفر در ایالات متحده از جمله مرگ و میر 55. گرجستان دیده می شود 66 ساکنان آلوده با یک مرگ تا کنون.

بسیاری از ایالت ها و شهرهای بزرگ در حال حاضر ممنوع اجتماعات بزرگ. آتلانتا برنامه ریزی شده بود به میزبان مردان چهار نهایی مسابقات بسکتبال در اوایل ماه آوریل اما NCAA در روز پنج شنبه لغو تمام کالج, رویدادهای ورزشی از جمله مارس جنون باقی مانده از سال تحصیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im