وزارت امنیت داخلی (DHS) در حال حرکت است به جلو با یک برنامه برای ارسال گشت مرزی “S. W. A. T.” تیم به پناهگاه شهرستانها در تلاش برای پیگیری کردن مهاجران مستند نشده است که بهره مندی از سیاست های محرومیت اجرای قانون محلی از کمک به آمریکا مهاجرت و گمرک (ICE) ،

صحبت کردن با Greta Van Susteren در دادگاه مطبوعات در قسمت آنلاین منتشر شده در یکشنبه, DHS وزیر چاد گرگ گفت: گشت مرزی واحد تاکتیکی (BORTAC) تیم خواهد بود اعزام به تعدادی از پناهگاه شهرستانها در سراسر کشور.

خود را “S. W. A. T. کار خود را نه تنها شغل او گفت:” در یکشنبه مصاحبه. “این در حال گشت مرزی عوامل CBP [گمرک و حفاظت از مرزها] عوامل است که به طور خاص آموزش دیده برای انجام وظایف اضافی در بالا و فراتر از آنچه هر روز انجام دهید.”

گرگ ادعا کرد که نخبگان واحد تاکتیکی لازم در پناهگاه شهرستانها برای کمک به پیگیری کردن مهاجران مستند نشده با نهایی سفارشات برای حذف پس از آزادی از زندان از اجرای قانون محلی است.

یخ به طور معمول سعی کنید به جای یک “حکم ادامه توقیف” و یا یک درخواست برای اجرای قانون محلی برای نگهداری بازداشت افراد با حذف سفارشات در حضانت تا زمانی که مهاجرت آژانس می تواند به بازداشت آنها و نظارت خود را اخراج.

اما شهرستانها با پناهگاه سیاست مانع یخ تلاش محرومیت های محلی اجرای قانون بدن از تبدیل مهاجران مستند نشده در بازداشت به یخ.

“این موضوع که ما با پناهگاه شهرستانها است که به جای داشتن یک افسر رفتن در یک زندان تنظیم و چیدن یک بیگانه غیر قانونی که به منظور نهایی حذف پناهگاه شهرستانها اجازه نمی دهد ما را به انجام آن” گرگ گفت. “آنها آزادی که بیگانه به جامعه و در حال حاضر ما باید برای ارسال یک تیم از ماموران برای رفتن به جامعه به دست کشیدن بر روی درب و سعی کنید برای پیدا کردن یک فرد یا یک مجموعه ای از افراد است.”

“بنابراین ما نیاز به بیش از یک یا دو افسر را که” او ادامه داد. “بنابراین به عنوان پناهگاه شهرستانها ادامه به پاپ تا ما همچنان به نیاز به منابع بیشتری برای رفتن به این جوامع است.”

گرگ ادعا کرد که DHS “نمی خواهد که به این مردمی [گشت مرزی تاکتیکی واحد] در صورتی که مراجع قضایی خواهد همکاری با یخ.”

“اگر آنها اجازه اجرای قانون محلی افتخار یک حکم ادامه توقیف اگر آنها را ارائه منابع برای کمک به یخ در این جوامع [و] انتخاب کنید تا افرادی که منظور نهایی حذف,” او گفت:.

با توجه به CBP fact sheet منتشر شده در آژانس وب سایت BORTAC تیم به معنای ارائه “فوری-قابلیت پاسخ به اورژانس و در معرض خطر حوادث نیاز به مهارت های تخصصی و تاکتیک است.”

ابتدا در سال 1984 به عنوان یک “عمران اختلال” واحد پاسخ زیر شورش در میراث مهاجرت و تابعیت خدمات بازداشتگاه های BORTAC واحد تکامل یافته در سال های پس از به انجام طیف وسیعی از وظایف از جمله ارائه یک “خطر بالا تضمین خدمات; هوش شناسایی و نظارت; خارجی اجرای قانون است.”

این BORTAC تیم که “نامیده می شود پس از استقرار بلافاصله زمانی که مورد نیاز” نیز به معنای یک “واکنش جهانی به قابلیت” پس از انجام آموزش ها و عملیات داخلی و خارجی ، اجرای قانون و همچنین نهادهای نظامی در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان با توجه به CBP. در میان طرح های BORTAC شده است درگیر در عملیات آزادی عراق و عملیات آزادی پایدار.

در میان “آموزش شدید” BORTAC اعضای تیم به معنای تحت هستند “عملیاتی برنامه ریزی, سلاح های پیشرفته و مهارت و تاکتیک های دفاعی و airmobile عملیات.”

در حالی که گرگ به دنبال توجیه استقرار چنین تیم های تخصصی به “درب” در پناهگاه شهرستانها در ایالات متحده دموکرات شده اند سریع به محکوم کردن این طرح است.

هر دو ماساچوست سنسور. الیزابت وارن که در حال اجرا است در سال 2020 دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری و Ed Markey کرده CBP آژانس که نظارت گشت مرزی به جلو و پلاگین در برنامه.

در نامه ای خطاب به CBP یخ و DHS رهبری وارن و Markey نام تجاری این طرح را “غیر ضروری ناخوشایند و خطرناک شوم تلافی جویانه و بعید است برای رسیدن به هدف اعلام شده آن.”

Border Patrol
ایالات متحده ماموران مرزبانی انجام یک تمرین آموزشی در Anapra منطقه در مقابل دیوار که تقسیم سانلند پارک جدید مکزیک, مکزیک به عنوان دیده می شود از Ciudad Juarez, چیهواهوا, دولت, در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد به ارسال گشت مرزی تاکتیکی واحد به پناهگاه شهرستانها برای کمک به دستگیری مهاجران مستند نشده.
HERIKA مارتینز/خبرگزاری فرانسه/گتی

BORTAC تیم آنها توجه داشته باشید به معنای خواسته به آدرس موقعیت های خطرناک است که برای اجرا در خارج از حوزه وظایف که گشت مرزی و یخ عوامل قادر به تحمل نه برای “اجرا از آسیاب مهاجرت بازداشت.”

اگر این طرح را به جلو حرکت وارن و Markey مشخص شده اند یک لیست از سوالات است که آنها خواسته اند مقامات فدرال برای پاسخ به فوریه 24. سناتورها خواستار بدانید که چگونه بسیاری از CBP پرسنل خواهد بود که اعزام به کمک یخ می BORTAC اعضای آن جوامع BORTAC اعضا خواهد بود مستقر شده و چه دستورات خاص BORTAC تیم ها داده می شود.

عصر ایران تکرار شده است این سوالات به CBP یخ و DHS در علاوه بر این به پرسیدن سوالات بیشتر در به کارگیری برنامه های. نیوزویک نیز تماس وارن و Markey دفاتر.

در ضمن BORTAC عوامل به شمار می رود مستقر در سراسر تعدادی از شهرستانها از جمله شیکاگو, نیویورک, Newark, New Jersey, دیترویت, San Francisco, Los Angeles, هوستون و بوستون و آتلانتا و نیواورلئان, با توجه به , نیویورک تایمز که به ذکر دو unnamed مقامات که آشنا هستند با بهره برداری است.

یک سخنگوی CBP گفت: زمان این عوامل کمک خواهد کرد “افزایش یکپارچگی سیستم مهاجرت و محافظت از امنیت عمومی و تقویت امنیت ملی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im