نیویورک مقامات می گویند دولت شکایت خواهد کرد برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از مسدود کردن نیویورکی دسترسی به “اعتماد مسافرتی” برنامه هایی مانند جهانی ورود. وزارت امنیت داخلی نورد قصد دارد روز شنبه به نوار نیویورک ساکنان از ثبت نام و یا دوباره ثبت نام در این برنامه ارائه می دهد که تسریع دسترسی از طریق فرودگاه خطوط و ایالات متحده مرز. دولت گفت این تصمیم در پاسخ به نیویورک جدید “چراغ سبز قانون” که اجازه می دهد تا مهاجران مستند نشده برای به دست آوردن گواهینامه رانندگی بین المللی.

“در اینجا ما باید یکی از اهداف 9/11 راه رفتن به عقب کاملا عمدا به نوار اطلاعات از DHS” سرپرست از خدمات مهاجرت و شهروندی کن Cuccinelli به خبرنگاران گفت: روز پنجشنبه با اشاره به چراغ سبز قانون است. “به عنوان یک نتیجه از این DHS تصمیم گرفته است که نیویورک ساکنان دیگر مجاز به شرکت در هر یک از ما اعتماد مسافر برنامه.”

فرماندار نیویورک اندرو کومو را محکوم کرد این حرکت به عنوان “سیاسی مصر است.”

روند اخبار

در بیانیه ای روز شنبه اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه نیویورک دادستان کل Letitia جیمز گفت: “این عذاب سیاسی, ساده و, ساده و در حالی که رئیس جمهور ممکن است بخواهید به مجازات نیویورک به صورت ایستاده به خود بیگانه سیاست های ما خواهد شد.” او افزود: “ما برنامه ریزی برای اقدام قانونی و شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آن ناعادلانه هدف از ایالت نیویورک ساکنان. “

تعلیق بر برنامه هایی مانند جهانی, ورود, که واجد شرایط اجازه می دهد تا مسافران به پرداخت هزینه و ارسال مدارک شناسایی در پیشبرد در ازای کاهش زمان انتظار در هنگام بازگشت به آمریکا از سفر خارج از کشور. در علاوه بر این به جهانی ورود به سیستم تعلیق نیز تاثیر می گذارد اعتماد مسافر برنامه های, پیوند, Sentri و سریع است. تحت سیاست جدید جدید نیویورکی اجازه خواهد داشت برای پیوستن به برنامه ها و کسانی که در حال حاضر پذیرفته شده خواهد بود لگد تا پایان سال است.

در علاوه بر این به مسافران هوایی و کامیون و رانندگان را نیز تحت تاثیر قرار از آنجا که بسیاری از استفاده سریع برنامه برای دسترسی آسان در سراسر ایالات متحده و کانادا مرز.

او توضیح داد که TSA PreCheck یکی دیگر از DHS’ اعتماد مسافر برنامه های است که اجازه می دهد تا سریع چک های امنیتی برای مسافرت داخلی است “در حال حاضر در لیست” معلق برنامه اما افزود که “به این معنی نیست که نمی تواند در آینده است.”

DHS انتظار تغییر سیاست را تحت تاثیر قرار “به 200,000 150,000 نیویورک ساکنان.”

با توجه به Cuccinelli های “فوری ترین تاثیر” احساس خواهد شد توسط 50,000 80,000 نیویورکی که آغاز برنامه های کاربردی برای اعتماد مسافر دسترسی به, اما هنوز تکمیل روند. او همچنین گفت: “75,000 نیویورکی قادر خواهد بود به تجدید اعتماد مسافرتی وضعیت این سال است.”

اقدام DHS وزیر چاد گرگ اول به اطلاع مقامات دولتی از تعلیق از طریق یک نامه به نیویورک گروه از وسایل نقلیه موتور در روز چهارشنبه و اعلام کرد این تصمیم در فاکس نیوز.

گرگ نوشت که نیویورک راننده مجوز دسترسی و حریم خصوصی عمل (چراغ سبز قانون) “مانع ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) و مهاجرت و گمرک (ICE) از دسترسی و اعتبار مربوط به اطلاعات موجود در نیویورک سوابق راهنمایی و رانندگی است که در عملیاتی مهم در DHS’ s تلاش برای نگه داشتن ملت ما امن است.”

نامه او ادامه داد: “این قانون و مربوط به عدم همکاری امنیتی از نیویورک راهنمایی و رانندگی نیاز به DHS به اقدام فوری برای اطمینان از امنیت داخلی’ s تلاش برای محافظت از میهن مصالحه هستند.”

معلوم نیست چگونه مجوز رانندگان قانون را تضعیف می کند, جهانی, ورود, امنیت, اما, از, جهانی, ورود متقاضیان نیز باید از ارائه گذرنامه خود و انجام دقیق چک های پس زمینه و شخص مصاحبه قبل از تصویب.

فرماندار کومو امضا چراغ سبز به قانون سال گذشته است. پس از آن رفت و به اثر در دسامبر خطوط طولانی به سرعت ریخته از راهنمایی و رانندگی و دفاتر در سراسر کشور به عنوان مستند نشده ساکنان با عجله به درخواست برای مجوز برای اولین بار.

Cuccinelli گفت: قانون ساخته شده است نیویورک ساکنان و مأموران اجرای قانون کمتر امن است.

“اینها همه از عواقب ناگوار با توجه به چراغ سبز قانون,” او گفت:. “… ما می خواهیم نیویورک به معکوس است که قانون و معرفی برخی از سلامت عقل.”

عصر روز جمعه, شب, گرگ گفت این مهم برای مهاجرت عوامل به دسترسی به سوابق راهنمایی و رانندگی. “یخ استفاده می کند که به آنها در ساخت موارد و آنها در حال تحقیق در مورد شبکه های جنایتکار. آنها با استفاده از آن اطلاعات شخصی است که آنها را از این پایگاه داده برای نگاه کردن به افراد’ تاریخ تولد عکس خود را و آنها را که با استفاده از آنها به عنوان ساخت که مورد. آنها دیگر می توانید انجام دهید که به دلیل آنچه در نیویورک انجام داد.”

فرماندار کومو را گفت: آن را بلافاصله نگاه به یک چالش قانونی.

“این واضح است که سیاسی تلافی توسط دولت فدرال گفت:” کومو ارشد مشاور غنی Azzopardi.

در بیانیه روز جمعه کومو سرزنش رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “و واشنگتن توانمندسازها” برای اقدام به مجازات آبی متحده “برای امتناع از سقوط در خط با خطرناک و تفرقه دستور کار است.”

“وزارت امنیت داخلی تصمیم به ممنوعیت نیویورکی از اعتماد مسافر برنامه است نمونه دیگری از این دولت بی احترامی به قانون بیش از حد سیاست های حزبی و استفاده از اخاذی. هیچ اساس منطقی برای این کار با انگیزه های سیاسی بان کی مون و ما قانونی اقدام به متوقف کردن دولت فدرال از ایجاد زحمت و دردسر نیویورکی به نمره امتیاز سیاسی,” کومو گفت.

دوازده کشورهای دیگر نیز قوانینی که اجازه رانندگان مجوز برای مهاجران مستند نشده, CBS New York, گزارش. مشخص نیست که چرا نیویورک است که به طور خاص توسط DHS.

مسافران در فرودگاه JFK نیویورک گفت: CBS New York آنها خوشحال به شنیدن در مورد تغییر سیاست.

“من فکر می کنم برای همه نیویورکی آن را ناخوشایند … که سفر بسیاری از هواپیما. آنها را مجبور به رفتن را از طریق تمام این مسائل را دوباره و دوباره. که جاوا بود واقعا بد برای آنها” ساکن راج سینگ گفت.

“در حال حاضر به این معنی هر زمان که من می خواهم به سفر به آینده را در اینجا وجود دارد gonna be صف های طولانی پس از سفر. پرواز من است مانند 17 ساعت” مسافر دیگری گفت. “مشکل این است که تهمت و دولت بوده و ضد مهاجر.”

در نامه خود گرگ گفت که یخ با استفاده از نیویورک راهنمایی و رانندگی داده های “روزانه” برای پیگیری جرایم باندهای مواد مخدر, قاچاق, قاچاق انسان و قاچاق” در علاوه بر این به دیگر فعالیت های جنایی.

“در نیویورک به تنهایی در سال گذشته یخ بازداشت 149 کودک شکارچیان شناسایی و یا نجات 105 قربانیان استثمار و قاچاق انسان دستگیر 230 اعضای باند و کشف و ضبط 6,487 پوند از مواد مخدر غیر قانونی از جمله فنتانيل و مواد مخدر,” او نوشت. “در اکثریت قریب به اتفاق این موارد یخ متکی در نیویورک سوابق راهنمایی و رانندگی را به انجام برسانند ماموریت خود را.”

DHS’ اطلاعیه یک روز پس از رئیس جمهور تهمت محکوم پناهگاه شهرستانها — به طور خاص ذکر نیویورک — در او سالانه دولت از آدرس اتحادیه.

“متأسفانه بسیاری از شهرستانها وجود دارد در امریکا که در آن سیاستمداران رادیکال را انتخاب کرده اند به ارائه پناهگاه برای این جنایتکار بیگانگان غیر قانونی” آقای ترامپ گفت. “در پناهگاه شهرستانها مقامات محلی دستور پلیس به انتشار جنایتکار خطرناک بیگانگان به شکار بر مردم به جای توزیع آنها را به یخ می شود با خیال راحت حذف شد.”

“یک جنایتکار بیگانه آزاد توسط محراب شهر نیویورک شد, به اتهام تجاوز وحشیانه و قتل یک 92-سال-پیر زن,” او گفت:. “قاتل شده بود که قبلا دستگیر شده برای حمله به. اما تحت نیویورک پناهگاه سیاست های او مجموعه ای رایگان. اگر این شهر به افتخار یخ را حکم ادامه توقیف درخواست خود را قربانی می شود هنوز هم امروز زنده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de